עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח)

JonyPony

Recommended Posts

תיראה זאות הבחירה שלך אבל אתה רציתה הצעת מחיר בין 6500 ל 7000 אני נתתי לך את המקסימום בסכום הזה +/- .

פלוס אני במקומך לא הייתי קונה אינטל כי יש להם יותר מידי חסרונות בהשווה למתחרים (ו זה לא המתחרה היחיד).

ומה שאני הרכבתי משתווה בכוח ל Intel 2 Quad QX6700 2.66GHz 8Mb BOX שמחירו 6200ש"ח רק על המעבד.

אם אתה לא מאמין תישאל אנשים שמבינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

איזה חסרונות השם?

נ.ב פעם אחרונה שראיתי אQX6700 עולה כ3000 שח.

ב SKYPC שמשם אתה לוקח מחירים זה 5483ש"ח

חסרונות זה חרא של ארכטיקטורה וזה מיתבטא ב פליטת חום מאוד גבוהה (יחסית למתחרים), FSB נמוך נורא(1300MHZ HALF DUPLEX), התקשורת בין הליבות ורכיבי הליבה היא רק 200MHZ (עכשיו העלו ל300MHZ).

עדיין קיימת הבעיה עם החילוק ל 0 שמתקופת 1 קימת, יש עוד הרבה בעיות מהסוג הזה. לדוגמא יש מספר נוסחאות שביגללם המעבד פשוט ניתקע ללא שום סיבה.

והפרט הכי חשוב היחס בין עלות לביצועים הוא נורא נמוך ועושה אותם ללא כדאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

}

"חרא של ארכטיקטורה "

:lol:

מתחרים? אין לו מתחרים.

IBM זה לא מתחרה?!

VIA זה לא מתחרה?!

TRANSMETA זה לא מתחרה?!

AMD זה לא מתחרה?!

SUN זה לא מתחרה?!

Tilera זה לא מתחרה?!

Stretch זה לא מתחרה?!

תיראה אל תחשוב שאתה הכי חכם כי מהנדסי באסטה של פאלאפל לא חסר.

ואולאי תתחיל לחשוב טיפה יותר רחב מי הכי חזק ו מי אני הכי חכם.

כי יש בעולם דברים שאתה אפילו לא יודע ומה שאתה יודע זה רק ואינטל הכי טוב, וכשאומרים לך עובדות אז אולאי תיסתכל.

ובקשר לממורי מחשבים זה מחיר ממש לא מציאותי וכניראה יש כאן איזה קומבינה שלא ניראת לי כטוב ללקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהם מתחרות לשוק לQX6700 בשוק הביתי? :lol:

מה הקשר לאינטל "הכי חזק" "הכי חזקים" ? אני אמרתי שאין למעבד הזה מתחרים וזו האמת ,אין לו.

בקשר ל"קומבינה שלא ניראת לי כטוב" "קומבינה שלא ניראת לי כטובה" ואתה אומר לי שאני לא מסתכל על עובדות ::)

כזכור לי המחיר הזה שם כבר די הרבה זמן ולא שינו אותו אז ,כנראה זו לא טעות.

נ.ב אף פעם לא טענתי שאני יודע כל, רחוק מאוד מזה ,אבל מסתבר שאתה עושה המון טעויות שמה לעשות אני יודע שהם טעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של מערכת של אינטל אני כבר הראתי את ה 4X4 שאין בעיה לעשות מימנו 8X8 וזאות תחרות ממש גדולה (כי זה אותו מחיר)

ביגלל זה לאינטל אין כימעט שוק כשוק בייתי. הם פשוט יקרים, מתחממים,ולא שווים את עצמם.

וגם רוב השוק הבייתי זה מחשבים ב 2000-3000 שקל, לאינטל אין במחירים האלה שוק כי הפתרונות של יותר טובים.

כל המעבדים החזקים האלה חייבים תמיכה של מעבד זול ונימכר כדי שהחברה תישרוד.

לדוגמא FERARI היא חברת בת של FIAT וכדומה.

כי חברה שמוכרת אחוזים יחידים מנתח השוק לא יכולה לשרוד, זאות הסיבה שאינטל מנסה להיכנס חזק לשוק הניידים, כי שם אין להם עדיין תחרות רבה.

לא סתם המניות של צונחות למשך כל השנה ולא מפסיקות ליצנוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מדבר על הביצועים שלהם:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-quad-fx_2.html#sect0

מה שכן הE6750 טיפה טוב מהE6700 שלא לדבר על המחיר שלו(כ1100 שח לעומת הFXים שעולים אלפי שקלים יותר).

נ.ב במקרה שלך נתת מעבד חלש מהFXים האלו.

ביגלל זה לאינטל אין כימעט שוק כשוק בייתי. הם פשוט יקרים, מתחממים,ולא שווים את עצמם.

כן ,"רק" 80% מהשוק זה ממש כלום.

http://news.com.com/2100-1006_3-6178921.html

מה שגם הם ממש לא יקרים,הם לא מתחממים מדי והם שווים בהחלט את המחיר שלהם.

:lol: איזה פאנבוי. המניות של צונחות? תבדוק מה קרה לAMD. תוך שנה-שנה וחצי המניה שלהם נפלה ב65% לעומת המנייה של שבאותו הזמן ירדה ב9%.

http://finance.google.com/finance?q=amd&hl=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FX עולים גרושים הכי חזק 1700ש"ח .

וגם אל תשכח שיש גם מחיר לCHIPSET וגם לשאר הרכיבים. לוח אינטל עולה פי 2 מלוח ל AMD , קירור גם כן.

ומה שכן עולה עלפי שקלים לרגע הנכון זה אינטל, SUN, IBM.

שSUN ו IBM שוים את המחיר ואינטל לא.

הכתבה על פלח השוק היא לא רלוונתית כי זה ליפני כחצי שנה (חודש אפריל).

ואז כן היה בום שאנשים חשבו שאינטל עשו משהוא יוצא דופן ורצו ליקנות וגילו שזה לא שווה תכסף.

אותו דבר קרה במעברים בין PENTIUM 1 ל 2 ו ל3.

שלא לדבר אם הייתה יודע כמה לקוחות לא מרוצי מ INTEL יש לי, והם הולכים קונים AMD ומרוצים בהרבה יותר.

וגם ה זה שטויות כי מה שבאמת קובע זה FLOPS ולא BENCHMARK כי אני יכול לעשות את הBENCHMARK ככה שCORE2 DUO יקבל פחות מ 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה קורא למעבד שעולה 1100 שח לא משתלם כשהוא טוב יותר ממעבד שעולה 1800 שח :screwy:

ממתי קונים ציפסט בנפרד?

אפשר למצוא במחיר סביר בהחלט מתאים והקירור?הם מגיעים עם שמספק.

אה אוקי כל אתרי החומרה בעולם מזייפים מבחנים, ברור :screwy::lol:

אתה גרסה רעה של אורי, לפחות הוא מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תרכיב לעצמך מפרט עם מעבד אינטל וכרטיס מסך של .

למרות שכבר הרכיבו לך מפרטים מבוססים וNVIDIA לא כי זאת הייתה הדרישה שלך אלא כי זה הכי משתלם בתקציב.

אני לא אוהב את הגישה של אני לא קונה את זה ואת זה, אם אתה יודע מה אתה הולך לקנות ומה לא אז אין לך צורך בייעוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל העמודים אבל זה מה אני הייתי לוקח .

מעבד :Q6600

לוח:ABIT IP35 \GIGABYTE P35 DS3L

כרטיס מסך :ATI 1950 XT 256 M =למה? :כי עוד מעט צריך לצאת הדור החדש של ואין טעם כרגע להשקיע 1500 או 3000 שח בדור הנוכחי.

הדור החדש אמור להיות יותר חסכוני בחשמל=יותר קר=יותר OC ;D חחח ,אז תראה לבד ,אני לא יודע מה יהיה מחירי אבל שמעתי שמועות ברחבי הרשת ,אבל זה לא לכאן ,קיצר תקח 1950 XT הוא עולה סביבות ה 1000 + שח עם תמצא בפחות תקנה יש בנועה לפי זכרוני ב 1080 שח ,ותאמין לי הוא יסחוב לך

כל משחק ,כלומר עם תשחק ברזולציה סבירה ,ועם אתה חושב לקחת נוידה למשל 7900GTX או 7950GTX אין טעם יותר יקר באיזה 200-500 שח ,עדיף תחסוך כרגע ואחרי זה תשקיע .

ספק :LIBERTY 400 W .....אין מה להוסיף

מארז :APPOLO

זיכרון :GSKILL 2 G 677MHZ DDR2 ,אין טעם לקחת 3 ,רוצה תקח 4 G ,מספיק 2 לדעתי .

דיסק קשיח :WD או SEGATE ,ממליץ ,יודע שהם יותר שקטים ,250 G ,כפול 2 .

צורב :LITEON X16 LH-16W1P DVD±R/RW RECORDER

קירור:מגיע לך עם המעבד הוא מספיק לדעתי ,אבל עם אתה רוצה אז עדיף לדעתי ,איזה בושות לאתרים בארץ בדקתי בכמה מהידועים ואין שם אותו ,

אחד הקירורים הכי טובים שיש כיום של ,לא זוכר דגם(ה V1 נירא לי ) .קיצר קתח אינפיניטי +2 מאוורים ויהיה מצויין .

זה מה שאני הייתי קונה ברגע :xyxthumbs:

בעיקרון מפרט מנועה יוצא סביבות ה 5500 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...