עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח) - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח)

JonyPony

Recommended Posts

שמע, אפילו אחרי שדיברתי עם חברה שמבינים, אמרו לי אמנם לקח "זול" אבל להשקיע בשאר.

ATI אני לא לוקח, אני לא אוהב את החברה הזאת.

מארז יש לי, חבל על הכסף.

ספק כח של פחות מ500 זה טימטום לקנות, ואני מקווה לקנות אחד של 600.

הקיצר, אני התייעצתי פה בשביל לדעת איזה רכיבים הכי מומלצים, לא מאיזה חנות יהיה לי הכי זול לקנות הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא קראתי את הדיון...אבל התעקשות על חברת בלבד ללא סיבה ממשית היא טמטום.

לגבי הספק - אני מניח שאמרו לך אבל אני אחזור על זה. ליברטי 400 יכול להחזיק GTX עם מרובע בלי בעיה..רוצה "להתפרע" רק VX 450 שעולה כ-450 ש"ח...אתה לא צריך 500 ולא 600...בא לך לבזבז את הכסף סתם?! בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אפילו אחרי שדיברתי עם חברה שמבינים, אמרו לי אמנם לקח לוח אם "זול" אבל להשקיע בשאר.

ATI אני לא לוקח, אני לא אוהב את החברה הזאת.

מארז יש לי, חבל על הכסף.

ספק כח של פחות מ500 זה טימטום לקנות, ואני מקווה לקנות אחד של 600.

הקיצר, אני התייעצתי פה בשביל לדעת איזה רכיבים הכי מומלצים, לא מאיזה חנות יהיה לי הכי זול לקנות הכל..

אם זה מה שאתה מחפש במחיר סביר פחות או יותר אתה יכול לקחת 600W למרות שליברטי 400 בהחלט מספיק למערכת כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי את הדיון...אבל התעקשות על חברת בלבד ללא סיבה ממשית היא טמטום.

לגבי הספק - אני מניח שאמרו לך אבל אני אחזור על זה. ליברטי 400 יכול להחזיק GTX עם מרובע בלי בעיה..רוצה "להתפרע" רק VX 450 שעולה כ-450 ש"ח...אתה לא צריך 500 ולא 600...בא לך לבזבז את הכסף סתם?! בבקשה..

כל מה שקראתי וכל מה שבדקתי עד עכשיו מראה שNVIDIA מייצרת כרגע את הכרטיס הכי חזק בשוק.

אם זה טמטום להתעקש על הכי-טוב, אז בבקשה, אני מטומטם. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...