עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מפרט למשחקים (6500-7000 ש"ח)

JonyPony

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אפילו לא הולך להתחיל להסביר לך את המושג "הגיון" ו "מחשבה".

תגיד מה נסגר איתך? בישביל מה כל המילים והעלבונות הללו? זו לא הפעם הראשונה שאתה עושה את זה..

אתה אומר משהו,SENNA מגיב משהו שלא לרוחך אבל תמיד בצורה יפה ואתה תמיד מנבל את הפה..זה כבר ממש מוגזם בחור..

אני גם כן היתי עד לכך שאתמול אתה והוא "התווכחתם" על העניין ואתה הבאת לו ציטוטים כאלו ואחרים שאומרים שזה כן מקצר את חיי המעבד ורטחת רבות כדי להוכיח שהוא טועה ואתה צודק..

הוא סה"כ אמר את מה שאתה אמרת אתמול,ועל כך הוא זוכה "לברכות" ממך..הגיע הזמן שתפסיק עם זה כי זה כבר עבר כל גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה לא מבין מה ההבדל?

אני לא קיללתי איש אלא אמרתי שאני לא הולך להסביר לו כמה זה 1+1 .

גם לך אני לא ממש שש להסביר את זה. אתה מוזמן לקורא את הפוסט שהוא מדבר עליו ואת התגובה שלו. זה כבר עובר כל גבול של ההגיון הבריא.

חוץ מזה פה לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת גם הגישה הזאת של הזילזול באנשים לא נראית לי לעניין.

אם אתה תזלזל באנשים, הם גם יזלזלו בך.

אולי אתה לא אומר את זה בצורה של קללות וזה, אבל בכל זאת...

אבל שמע פה זה לא בצפר ותעשה מה שאתה רוצה. פשוט תחשוב על זה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז בסופו של דבר, אתם לא עוזרים לי.

כל אחד לא מסביר לי עד הסוף ופשוט פוסל את השאלות שלי.

אני רוצה לקנות בערך עוד חודש מחשב חזק, הגדרתי את הפרמטרים שלי ולא מפחיד אותי להוציא כמה שקלים יותר בשביל ציוד קצת יותר יקר.

מה הבעיה פה, כולם מבלבלים לי את המח ומתוכחים על כל מיני שטויות.

נראה לי שאני אפתח את הת'ראד הזה מחדש יותר קרוב לזמן הקנייה...

מודרייטור, תרגיש חופשי לנעול אותו\למחוק אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביכלל הייתי מציע לך ללכת על HIGH-ENG של GIGABYTE ולא ASUS כי ASUS יש להם הרבה בעיות. הם פשוט עשו הרבה סיבוכים כי אפילו התקנת וינדווס עושה שם בעיות, בקיצור יותר מידי טוב גם לא טוב.

בקשר לזכרונות אני מכים איתך עדיף OCZ או G.SKILL, אני אישית יש לי CORSSAIR ואני ממש מרוצה מהאיכות.

מה שעוד הייתי ממליץ זה מארז טוב כי כזה מחשב יהי קשה לשים במארז לא משהוא, (לדומא של מארז טוב זה ENERMAX, THERMALTAKE,ANTEC).

מה שגם עוד אין לך טעם לעשות זה OC כי בכל מיקרה הFSB הוא HALF-DUPLEX ואתה לא תקבל שיפור של מעל 10% במישחקים, וכנידמא לי אתה לא עובד בתוכנות כמו MAPLE ו MATHEMATICA ששם תקבל תועלת מי הוספת תדר.

וגם ספק קח לך ENERMAX LIBRETY 600W ואתה מסודר.

וגם מה שאני הייתי עושה בכזה תקציב הייתי מרכיב מערכת של 2P (מעבדים) של וזה היה יותר חזק מאינטל QUAD CORE

אם יש לך עוד שאלות תשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל ההדועה שלך..אבל 90% זה שטויות..(לפחות לגבי שני המעבדים שאתה מציע לו,לגבי המארזים (נתת רק חברות ולא דגמים) ולגבי הספק יש ליברטי 620 וגם זה בזבוז גדול ושטות גמורה להמליץ עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ללוחות היה לך ניסיון איתם שאתה אומר שזה שטויות?!

בקשר לספק כמה היום אוכל רק המעבד? . 150-200W כרטיס מסך עוד 150-200W לוח אם הוא גם צורך משהוא כמו 50-70W זיכרון 20W איוורור 20W דיסק קשיח וסידי-רום עוד 80W למה יצאנו 480-590W

ובמה השטויות לגבי שתי המעבדים?

זה שתקבל FSB פי 4 יותר טוב. ולידיעתך רוב הפעולות במישחקים זה מעבר בין זכרון מעבד וכרטיס מסך ולא FLOPS אז שעון המעבד זה "לא כזה הבדל"

לגבי הזכרונות אתה אומר לי שCORSSAIR או לא שווה השקעה?! אז אני מדבר מי ניסיון זה כן שווה השקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן! אין שום סיבה לקנות שהם יותר מחברה יקרה רק בגלל שהם כאלו...

זכרונות 667 של קינגסטון או טוינמוס יהיו מעל ומעבר ויספיקו גם ל-OC רציני מאוד במרובעי הליבה הנוכחיים..

מעבד 150-200W?! ידידי..אני מבקש שתפסיק לטעות אבל בעיקר להטעות. כנס לפורום ספקים ומארזים וקרא קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD Opteron 2210 DUAL CORE

ש"ח1030

(צריך 2) 2060ש"ח

TYAN S2927A2NRF Dual Socket 1207 NVIDIA nForce Professional 3600 ATX

2000ש"ח

G.Skill 1GB Kit PC6400 800MHZ 4-4-4-12 F2-6400CL4D-1GBPK

(צריך 2 כאלה) 1000ש"ח

Leadtek Winfast GeForce 8800GTS 320MB PCIe

1800ש"ח

Compucase 6919 Black Super Midi Tower No PSU

300ש"ח

Enermax NoiseTaker 420W

400ש"ח

Western Digital 250GB 7200rpm 8MB Acoustics Idle 24dBA seek 25dBA WD2500AVJS

380ש"ח

זה 7980 (זה חרג אבל זה ממש חיה)

או שאפשר לשנות את הזכרונות וזה יוריד את המחיר

G.Skill 512Mb PC5300 667MHZ F2-5300CL5S-512NJ

564 (זה 4 חתיכות). ואז המחיר הכולל 7500ש"ח

וזה ממש חיה וגם יש פה עוד מקום ל שידרוג, והרבה מקום לשידרוג 4 סלוטים של ו עוד סלוט PCIX[br]פורסם בתאריך: 18.08.2007 בשעה 23:48:46

מעבד 150-200W?! ידידי..אני מבקש שתפסיק לטעות אבל בעיקר להטעות. כנס לפורום ספקים ומארזים וקרא קצת..

רק ה TDP 100W בעומס בוקר טוב לך ידידי ועוד הצריכה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו!

כמה דיבורים וכלום לא קשור למה שביקשתי!

אחלה, תתווכחו על מעבדים של שאני בכלל לא מתכוון לקנות.

תתווכחו על מה יותר טוב לOC שאני לא מתכוון לעשות.

מודרייטור, תסגור בבקשה את הת'ראד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו!

כמה דיבורים וכלום לא קשור למה שביקשתי!

אחלה, תתווכחו על מעבדים של שאני בכלל לא מתכוון לקנות.

תתווכחו על מה יותר טוב לOC שאני לא מתכוון לעשות.

אם כבר אז פה מדובר שיותר כדאי לך לקנות את זה כי זה פי 2 יותר טוב ממשרציתה ומהפיתרון של בכזה מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז פה מדובר שיותר כדאי לך לקנות את זה כי זה פי 2 יותר טוב ממשרציתה ומהפיתרון של בכזה מחיר

אז איפה איבדת אותי?

איפה שאמרתי שאני לא מתכוון לקנות מעבד של , או בשאר הדברים שכתבתי בפוסט המקורי? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...