עובר דירה - חיבור חדש.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר דירה - חיבור חדש..

redead

Recommended Posts

אני עובר לדירה חדשה ואני רוצה לעשות שם ADSL במהירות של לפחות 2.5/250 אבל האמת בא לי יותר על 5/500

בכל אופן רציתי לדעת באיזה חברה הכי מומלץ להתחבר

ומשהו שיותר חשוב זה שאני צריך ראוטר כי חוץ מהמחשב השולחני יהיה לי גם לפטופ שאני צריך שיהיה לו אז רציתי לדעת אם כדאי לקנות את הראוטר אצל או פשוט ללכת לחנות מחשבים ולקנות דגם מומלץ?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשתית שלי תהיה ADSL כי יש כבר בדירה יאס..

המלצתם כאן על 014 ו015 ואני ממש ששמעתי הבנתי שהכי טוב ללכת על 014 האם זה נכון.? הבנתי שהם אולי היחידים שבאמת מספקים את המהירות שעליה אני משלם והכוונה היא שברגע שאני יהיה מחובר בלי הפסקה ויוריד כל היום אז לא יגבילו לי הורדה ולא יבקשו ממני תוספות תשלום ושטויות אחרות שאחרים המציאו..

חשוב לי נורא הקטע של לקבל את מלא המהירות שעליה אני משלם בייחוד אם אני הולך לשלם להם על חבילה של 5 מגה..

בקשר לראוטר יש המלצות מה לקנות?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ללפני חודשיים - יש ל-HOT במלאי ולדעתי יש להם אותם גם היום.

015 לא הייתי ממליץ למישהו שחשובות לו הורדות מרשתות P2P. אתה עלול למצוא את עצמך מוגבל מבחינת מהירות. כנ"ל בכל ספק אחר פרט ל-014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד מעל ל30GB בחודש ולא אמרו לי כלום (015).

אגב להוט כבר אין את המודם במלאי =\

בכ"מ מי שיציע לך יותר זול ועם תקופה קצרה יותר של התייחבות עדיף (015 / 014)

אח שלו קטן עליי 30 ג'יגה לחודש ;D[br]פורסם בתאריך: 14.08.2007 בשעה 15:31:00

נכון ללפני חודשיים - יש ל-HOT במלאי ולדעתי יש להם אותם גם היום.

015 לא הייתי ממליץ למישהו שחשובות לו הורדות מרשתות P2P. אתה עלול למצוא את עצמך מוגבל מבחינת מהירות. כנ"ל בכל ספק אחר פרט ל-014.

כן חשוב לי נורא טורנטים.. אז אתה אומר 014?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתית של בזק , כמו כן יהיה עליך לדבר עם בזק בטלפון 199 כדי שיפתחו את הקו כך שהוא יהיה גם קו במהירות הרצויה לך

חיבור לאינטרנט +שם משתמש וסיסמא לאינטנט דרך 014 (בזק בינלאומי).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...