השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים) - עמוד 7 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים)

rangerman

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Over,

תודה לך ולאנשים אחרים שנותנים לי תארים אקדמאיים כאלה ואחרים אבל אני בסה"כ צלם (אפילו דיברתי על זה בדיון הזה או באחר...אני כבר לא זוכר מרוב השטויות שיש כאן).

אגב, מר חננב הבטיח להסיר את את השטויות שכתב.

אבל אם אתה רוצה לייחס לי את המקצוע הזה, אז מה איכפת לי.

ואגב, מר Boren אומר את כל מה שאני אומר כאן בפורום של d-spot, אלא שכשאני אומר את זה הוא וחבריו תוקפים...

אבל זה לא מזיז לי.

קשה לי להאמין שBOREN אומר דברים אחרים בפורום אחר,

דעתו בנושא F31 ידועה כבר הרבה זמן.

והוא דבק בדעותיו .

ובצדק .

אם אתה טוען שהוא אמר ההפך, תביא ציטוט, נשמע מה יש לאורן לומר על כך...

[br]פורסם בתאריך: 15.08.2007 בשעה 21:38:45

אני הייתי מציעה לחברנו העורך דין לרדת מהעץ שהוא טיפס עליו להתנצל

והכל יהיה בסדר.

אחרת זה לא יגמר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מצחיק לקרוא כאן את כל הוויכוחים האלה שלכם :lol:

אבל בסדר אז מצאתם את ה"זהות" של ניר הזה

חלאס לעצבן ולחדור לפרטיות,אם או עורך דין או צלם פאפארצי...

נכון התגובות שלו מעצבנות אולי,אבל כל אחד בדעה שלו ואם הוא חשוב משהו אז שיחשוב

אין טעם לפתח וויכוח של מלא עמודים שכל פעם מנסים להראות איזה יותר טובה

אם הוא רוצה לחשוב שקסיו הכי טובים אז שיחשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי סיכום מעודכן של כל האיכועים בטופיק הזה? לפי מה שהבנתי, התברר שנירוניק הוא צלם של פלייבוי, או משו נלוז אחר. מה הוא התברר בדיוק? מי ניצח בוויכוח? איך העלמה ג'ונס ניצלם מהרכבת הדוהרת לכיוונה במהירות מסחררת של 40 קמ"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Achiron,

אני ממליץ לך לא לפתוח את העניינים שוב ובטח לא להשמיץ (גם אם אתה חושב שאתה מספר בדיחה).

לענייננו, יש אנשים שחושבים שהם יכולים לכפות על אחרים את דעתם בכוח ולא רגילים לקבל דעות אחרות.

אם מישהו חושב שהדעה האחרת שגויה או לא מקצועית או מוטעית, אז סבבה, זכותו לחשוב, אבל שלא ינסה לכפות בכוח את דעותיו על אחרים.

יש שני אנשים, לאיש הראשון יש שהוא מרוצה ממנה, לאיש השני יש אחרת שגם הוא מרוצה ממנה, אז שניהם מרוצים והכל סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Achiron,

אני ממליץ לך לא לפתוח את העניינים שוב ובטח לא להשמיץ (גם אם אתה חושב שאתה מספר בדיחה).

לענייננו, יש אנשים שחושבים שהם יכולים לכפות על אחרים את דעתם בכוח ולא רגילים לקבל דעות אחרות.

אם מישהו חושב שהדעה האחרת שגויה או לא מקצועית או מוטעית, אז סבבה, זכותו לחשוב, אבל שלא ינסה לכפות בכוח את דעותיו על אחרים.

יש שני אנשים, לאיש הראשון יש שהוא מרוצה ממנה, לאיש השני יש אחרת שגם הוא מרוצה ממנה, אז שניהם מרוצים והכל סבבה.

תראה, אני ראיתי את ההודעה שכתבת שיש לך שני תערוכות בגרמניה, ואם מתברר שזה צילומים של דוגמני קונדומים, אתה חייב להודות שיש כאן משהו די משעשע[אני משער שהאדם שצוחקים על עבודתו לא משועשע].

מה שכן, אני מסכים עם אורן בוויכוח. אני ראיתי כמה מצלמות קאסיו וסוני שהאיכות שלהם די ירודה מבחינת התמונות, אמנם הן עמוסות פיצ'רים ובנויות טוב, אבל התמונות ממש מגעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני ראיתי את ההודעה שכתבת שיש לך שני תערוכות בגרמניה, ואם מתברר שזה צילומים של דוגמני קונדומים, אתה חייב להודות שיש כאן משהו די משעשע

משעשע?? אני על הרצפה! :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...