השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים) - עמוד 6 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין פוג'י F31 לארבע מצלמות כיס של קסיו (2 מ"ב של תמונות וקרופים)

rangerman

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד ...

אתה חולה נפש או מה??

מה זאת הבדיחה הזאת...

אתה טוען שאני איזה מישהו שאני בכלל לא מכיר?

מי זה בכלל...שיווו איזה פאראנואיד

טוב שלא אמרת שאני בר רפאלי

היו לי הרבה עבירות תנועה ובסך הכל תרמתי מהנסיון שלי...איזה דאפר...

עכשיו זה ממש הפך למופע תיאטרלי ממדרגה ראשונה...

מצמידים לי זהויות של אנשים אחרים...

עכשיו תקשיב ותקשיב לי טוב חננב :

אם אתה לא חוזר בך ומוריד את השטויות שכתבת - אני הולך להתלונן נגדך במשטרה על הטרדה והוצאת דיבה...

אתה מוזמן לנסות אותי.

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

דיייייייייייייייייייייייייי!!!! אני לא יכול יותר!!!!!!!!!!!!!!!! הבטןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן...!@#$!@$!@#%

ו- chenrp

זה כי החיישן והאופטיקה של הפוג'י טובים יותר וככה נוצר פחות רעש ותמונה יותר חדה כמו ש boren אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן תודה רבה.

איך אתה מסביר את זה שהפוג'י נותנת איכות תמונה שכזו?

החיישן הספציפי המדובר 1/1.7" CCD HR עם 6.3MP מהווה שילוב אופטימלי בין מספר פיקסלים לגודל חיישן בשלוב הטכנולוגיה היחודית של FUJI.

ולכן המצלמות המבוססות על החיישן הזה (כמו F20, F3X ו S6500) מאוד רגישות ונותנות תוצאות טובות ב ISO גבוה (יחסית לגודל החיישן).

במצלמות החדשות יותר פוג'י נכנעו למירוץ המגה פיקסל (שמוכר מצלמות בהצלחה) ושינו את החיישנים ולמעשה הרסו את היתרון המובהק שלהם.

* אני מניח שיש יותר אנשים שקונים מגה-פיקסלים מכאלה שמשייטים בפורומים לצלום ולכן יש אולי סכוי טוב שפוג'י אפילו ירוויחו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לא השאירו את החיישן הגדול? המגה פיקסל יכולים לעלות אבל אם החיישן נשאר, אז איכות התמונה תשאר.

בהנחה שטכנולוגיה נשארת זהה ורוצים אותה איכות בתנאי חושך חייבים להגדיל את החיישן.

boren

לדעתי התוצאות של קסיו Z1200 בחושך יותר טובות מאשר אלה של פוג'י. מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לא השאירו את החיישן הגדול? המגה פיקסל יכולים לעלות אבל אם החיישן נשאר, אז איכות התמונה תשאר.

השאירו את החיישן הגדול, אבל דחסו עליו כפליים פיקסלים ולכן האיכות ב-ISO גבוה נראית כמו שהיא נראית. למי שמצלם רק באור יום זה כמובן לא יפריע, אבל אני לא מכיר הרבה אנשים שמצלמים רק בתנאים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כדי לשפר את איכות התמונה, כדאי לבחור במגהפיקסל נמוך מהמקסימלי?

לא. אם יש בעיית רעש כדאי להריץ ניקוי רעשים. באותה הזדמנות כדאי להגמל מהצורך לבדוק את התמונות ב-100% ;)

לי יש קסיו S600, זה משנה לאיכות התמונה איזה MP אני משתמש?

את האיכות הכי טובה תוכל לקבל ע"י צילום ברזולוציה המקסימלית ובדחיסה הכי נמוכה. מתמונה כזו יהיה לך מרחב תיקון יותר גדול מאשר מתמונה שהמצלמה הקטינה לפני השמירה לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קובע לFINE זה קשור לדחיסה? זה לא קשור לאיכות תמונה? FINE דוחס הכי פחות ובגלל זה האיכות הכי גבוה? זה מה שאתה אומר?

זה בדיוק מה שאני אומר.

עריכה: ניקוי רעשים אתה מתכוון עם פוטושופ?

במדריך שבסטיקי הניקוי הוא עם Noise Ninja. אני באופן אישי מעדיף את Noiseware. שתיהן נחשבות תוכנות ניקוי רעש מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חננה,

טוב... זה כבר מתחיל לשעשע...

אני חייב לומר שהצחקת אותי...

זה יפה שיש לך דמיון מפותח אבל הפעם פיספסת בגדול !!!!!!!!1

על אף זאת, אם בגלל השפה השגורה בפי, הנך חושב כך, אז אל לנו להלין אלא לשמוח. הגיע הזמן שאנשים מגיל צעיר ידברו בצורה תקנית.

דרך אגב אם אתה עורך דין,

זה די מסביר את חוסר ההבנה שלך בטכנולוגיה בסיסית,

ככה זה שמ שתזפים על הדשא כל השנים..

ואח"כ עוד מקבלים על זה תואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Over,

תודה לך ולאנשים אחרים שנותנים לי תארים אקדמאיים כאלה ואחרים אבל אני בסה"כ צלם (אפילו דיברתי על זה בדיון הזה או באחר...אני כבר לא זוכר מרוב השטויות שיש כאן).

אגב, מר חננב הבטיח להסיר את את השטויות שכתב.

אבל אם אתה רוצה לייחס לי את המקצוע הזה, אז מה איכפת לי.

ואגב, מר Boren אומר את כל מה שאני אומר כאן בפורום של d-spot, אלא שכשאני אומר את זה הוא וחבריו תוקפים...

אבל זה לא מזיז לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...