4 ג'יגה זיכרון על WIN XP, כמה זה מועיל ואיך עושים זאת? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 ג'יגה זיכרון על WIN XP, כמה זה מועיל ואיך עושים זאת?

badmama

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפליקציות יודעות להישתמש ב-PAGE FILE מתי שניגמר המקום בזיכרון אליו הם מנסות ליכתוב ה-,

שימוש עיקבי למול ה- הוא מהיר יותר ומבחינתי עדיף מה גם אם יש לך מספיק אין מה לידאוג,

מין-הסתם תמיד יהיו דעות שונות בנושא.

יש לי תיקון קטן : רוב האפליקציות לא יודעות ולא צריכות לדעת להשתמש בpage file המערכת הפעלה עושה להם את בלי שהם ידעו . המערכת הפעלה משתמשת ב MMU (שזה סוג של טבלת תרגום בין לוגי לפיזי) לגרום לכך שגישה לזיכרון לא ממופה (page fault ) שהיא החליטה לדחוף לדיסק הקשיח יעיר אותה ויעצור את התוכנית ואז היא תביא את הזיכרון תתקן את המקום בטבלה שלה ובMMU ותתן לאפליקציה להמשיך לרוץ בזמן שהיא מביאה את יתר העמודים (אם מישהו מתחיל לרוץ זה אומר שהוא יצתרך את הזיכרון שלו ממופה) . אם האפליקציה גורמת לעוד page fault אז היא פשוט מחכה עוד קצת זמן. פעם השתמשו ב overlay בתוכנה וזה נושא די מסובך כדי להכנס אליו. בגדול זה אותו רעיון רק שזה האפליקציה מטפלת בזיכרון של עצמה וזה יוצר זמנים יותר צפויים שאפשר לנצל באפליקציה לעשות משהו אחר או במילים אחרות מסבך את המתכנתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצאות מעניינות...

גרסת 32 ביט של תומכת עד 4.

באמת?? ::)

וכרטיס הוידאו לא ממופה לאזור הזכרון?

וכרטיסי PCI לא ממופים שם?

ואזור ה- BIOS? (אפילו שהוא מועתק ל- על מנת להאיץ את המהירות שלו, האזור שלו עדיין תפוס)

מה-4GB ברוטו שהמעבד יודע למפות, חלק "מתבזבז" על מה שהזכרתי למעלה.

למי ששאל על ה- PAE, זו הרחבת חומרה שאינטל יצרה לפני הוספת ה- 64 ביט ע"י .

היא נועדה לשרתים (זו החומרה היחידה באותה תקופה שיכלה לחלום על גדול מ- 4GB) ואיפשרה להם לגשת ליותר מ-4GB (עד 64GB) אבל תחת ההגבלות הרגילות של 32 ביט, כלומר עד 4GB לתהליך (process) בודד. פשוט אם יש 2 תוכנות שכל אחת צריכה 4GB, הן יוכלו להיות שתיהן בזכרון, וע"י מיתוג של טבלאות ה- MMU כל process יקבל את הזכרון שלו בזמן שהוא רץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אולי תיהיו החלטיים כבר בחייית

:kopfpatsch: :kopfpatsch:

תומכת או לא תומכת מה זה פה שייקספיר :screwy: :screwy:

אני לא רוצה את ויסטה אבל טוב לי עם XP ואני עם מחשב מיושן עם 1 ואני עם 3 גיגה בגלל ההגבלה הזו.אם אני אדע בוודאות שהיא תומכת אני ארחיב

לארבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת?? ::)

וכרטיס הוידאו לא ממופה לאזור הזכרון?

וכרטיסי PCI לא ממופים שם?

ואזור ה- BIOS? (אפילו שהוא מועתק ל- על מנת להאיץ את המהירות שלו, האזור שלו עדיין תפוס)

מה-4GB ברוטו שהמעבד יודע למפות, חלק "מתבזבז" על מה שהזכרתי למעלה.

למי ששאל על ה- PAE, זו הרחבת חומרה שאינטל יצרה לפני הוספת ה- 64 ביט ע"י .

היא נועדה לשרתים (זו החומרה היחידה באותה תקופה שיכלה לחלום על גדול מ- 4GB) ואיפשרה להם לגשת ליותר מ-4GB (עד 64GB) אבל תחת ההגבלות הרגילות של 32 ביט, כלומר עד 4GB לתהליך (process) בודד. פשוט אם יש 2 תוכנות שכל אחת צריכה 4GB, הן יוכלו להיות שתיהן בזכרון, וע"י מיתוג של טבלאות ה- MMU כל process יקבל את הזכרון שלו בזמן שהוא רץ.

וההנפצות גודלות

כל הדברים שהזכרת נמצאים בשימוש גם כשאתה שם רק 2 ג'יגה

אל תזיין את השכל עם שטויות

אני חוזר אחרי התכתבות עם מייקרוסופט

XP תומך ב 4GB במלואם.

בלי להמציא :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...