4 ג'יגה זיכרון על WIN XP, כמה זה מועיל ואיך עושים זאת? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 ג'יגה זיכרון על WIN XP, כמה זה מועיל ואיך עושים זאת?

badmama

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית משתמש ב-4G,

איטיות בטוח שאין אבל בשביל ניצול טוב יותר אני ממליץ על ביטול ה-PAGE FILE בכדי שהמערכת תעשה שימוש בזיכרון ה- באופן רציף שהוא מהיר יותר משימוש עם PAGE FILE (שתלוי במהירויות כתיבה/קריאה של ה-HD).

לאחר חפירה קשה באינטרנט הגעתי למסקנה שלא כדאי לבטל PAGE FILE בגלל שזה פיצ'ר הכרחי למערכת ההפעלה ולאפליקציות שנבנו בשבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חפירה קשה באינטרנט הגעתי למסקנה שלא כדאי לבטל PAGE FILE בגלל שזה פיצ'ר הכרחי למערכת ההפעלה ולאפליקציות שנבנו בשבילה

אפליקציות יודעות להישתמש ב-PAGE FILE מתי שניגמר המקום בזיכרון אליו הם מנסות ליכתוב ה-,

שימוש עיקבי למול ה- הוא מהיר יותר ומבחינתי עדיף מה גם אם יש לך מספיק אין מה לידאוג,

מין-הסתם תמיד יהיו דעות שונות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

swapping (שימוש בזיכרון וירטואלי) זה דבר טוב,שקיים בכל מערכת הפעלה.

אפשר להורות לוינדוס להפנות פחות מידע לזיכרון הוירטואלי על ידי שימוש ב DisablePagingExecutive (גוגל הוא החבר שלכם)

זה יכול לשפר ביצועים במערכת עם הרבה ,אבל זה יפגום בביצועים במערכת עם מעט .

בכל מקרה,לבטל PF זה לא רעיון הכי חכם,בגלל שיש מידע שעדיף שישאר בPF (כמו מידע של מערכת ההפעלה שבקושי משתנה),ככה שישאר יותר מקום בזיכרון הפיזי לתוכניות\משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות עוד 2GB של זיכרון כדי שיהיו לי 4GB. אבל אני מחכה לירידת מחירים. גם אם ירד ב50 שקל שווה לי כי אני לא ממש צריך. אבל אם אצתרך אז זה יהיה בעוד שנה ואז המחירים כבר יעלו.

לדעתי לעשות זיכרון וירטואלי בתוך כונן וירטואלי לא יגביר את הביצועים.

אני משתמש עם תוכנה שמעלה לזיכרון כמות MB שאני קבעתי מראש. כך הזכירון שיש לי כמעט מלא אבל הכל רץ במהירות.

SUPER CACHE או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופציה שלא חשבתם עליה...

לעשות RAMDRIVE מ2GB, לשים עליו את ה PAGEFILE, ואז למערכת הפעלה יש 2GB פיזי, וPAGEFILE ממש ממש מהיר ;D :yelclap:

לול,אני חושב שפספסת פה את הנקודה.

כשאתה משתמש בזיכרון בתור -disk אתה לא יכול להשתמש בזיכרון בתור זיכרון ,הוא משמש בתור הארדיסק.

ולהשתמש ב2gb page file במקום 2gb זיכרון "אמיתי" לא ייתן יותר מדי. למען האמת,זה ייתן פחות - כי זמן הקריאה לקובץ יהיה גדול יותר מזמן קריאה רגיל ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...