General host process for win 32 services נסגר? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

General host process for win 32 services נסגר?

LazyBurger

Recommended Posts

נראה לי משהו קרה במחשב... כל מני קבצים בסיסטם 32 החלו להחסם ע"י האנטיווירוס ועכשיו כשאני נכנס ל2MOONS אני מקבל את ההתרעה הזאת:

410c5fc694.JPG

בנוסף האנטווירוס שלי ממליץ למחוק את הקובץ consmlss.dll שנמצא בSYSTEM32... אבל כל הזמן הוא חוזר...

יכול להיות שהשתלטו לי על המחשב? יש לי קרספרסקי וחומת אש... איך זה קרה? :S

עריכה:

הנה כל הזמן מה שצץ לי באנטויווירוס:

240c5fc615.JPG

זה שלוש אחת על שנייה, כל אחד מהם קרה אחד אחריי השני וחסכתי ...

מה לעשות? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוח , כמה סבלתי אם הקטע הזה פעם.. כנראה גם מתנתק לך האינטרנט אחרי ההודעה כן?

לגבי התולעת ,היא די רצינית, נדמה לי שנתקלתי בה פעם ופירמטתי כי לא הצלחתי להלחם איתה..

כשאתה רואה התרעה מהאנטי וירוס תנסה ללחוץ על השם של הוירוס , זה יפתח לך דף ובו מידע על הוירוס וברוב המקרים גם הפתרון איך להפתר ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, את האמת זה לא מתנתק... :S

אני לא מצאתי כלום על הווירוס... עוד עצות?< :S[br]פורסם בתאריך: 8.08.2007 בשעה 15:28:20

אני לא בדרך כלל עושה דאבל פוסטים אבל אני לא יכול לחכות זה ממש מאט לי את המחשב ולוקח שנה להתחבר לאינטרנט ובאתר שהאנטווירוס נכנס אין שום פתרון ואני מיואש... מישהו עזרה? :s07: :s07: :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kaspersky, spyware doctor

בסוף נכנסתי לתיקית 32 ומצאתי אותם שמות של ווירוסים שהאנטיוורוןס מוצא אבל בEXE והוא לא מוחק אותם... שיניתי את השם שלהם ואחריי הריסט מחקתי אותם ועכשיו אין ווירוסים אבל עדיין יש לי את הבאג של General host process for win 32 services

איך מסדרים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ אנטי ואנטי ספיי וויר אחרים כי מה שהרצת עד עכשיו לא מספיק.

תריץ spybot search & destroy, ad-aware, AVG בנתיים ונראה לי שאם זה לא עוזר אז אני אביא לך עוד שמות של אנטי וירוסים/ספיי וויר טובים, תריץ גם אותם ואז תעשה repair למערכת הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש פשוט

א. האם ה WINDOWS חוקי ? בעיה כמו שציינת בדרך כלל נפתרת ע"י עדכון הבא :

http://support.microsoft.com/kb/894391

ב. התחל את המחשב עם SAFE MODE +NETWORK

בצע משם סריקה של ADAWARE SPYBOT ANTI-VIRUS וכולי ....

ג. במידה ואפשר נסה גם חברה אחרת כמו MCAFEE

ד. בצע עדכונים למערכת ההפעלה .

ה. באנטי וירוס מקאפי יש אופציה שאפשר שם לחסום HOST שרוצים לרוץ ללא אישור + חסימות מסויימות , מציע בחום[br]פורסם בתאריך: 09-08-2007, 15:35:58

יש להתמש בגרסא 8 וחצי ומעלה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. האם ה חוקי ?

ואם הוא לא? ^^;,

גם עכשיו שמתי לב שיש לי 9 SVCHOST... מה זה אומר? O.ם

בכל מקרה... אני אוריד עכשיו AVG ו SPYWARE SEARCH & DESTROY אני אקווה שזה יפתור את הבעיה...

עריכה: רשום שהבעיה הזאת קוראת רק בSP2, האם התקנת SP3 BETA יתקן את הבעיה?

עריכה שנייה: התקנתי את העדכון בכל זאת אבל הבעיה לא הסתדרה ועדין יש לי 9 SVCHOST...

אני מוריד עכשיו AVG , אעדכן בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPYBOT SEARCH & DESTROY

ותוריד גם nod32

הוא שאל אותך אם הוינדוס חוקי כי אם לא אז לפעמים אי אפשר לעדכן.

יש דבר כזה SP3 BETA? אני צריך להתעדכן קצת.. ואיפה קראת את זה? וגם אם יש אתה לא צריך את זה אם יש עדכון שמתקן את הבעיה. (מה שגולן הביא בקישור)

בוא קודם תתקין ותריץ את האנטי האלו כי סביר להניח שהם יעזרו וואם הם לא עוזרים נחשוב מה עושים הלאה.

ובאמת עדיף להריץ את האנטי ב SAFE MOD אבל קודם תעדכן אותם שאתה במצב הרגיל.

בהצלחה ותעדכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kaspersky, spyware doctor

בסוף נכנסתי לתיקית 32 ומצאתי אותם שמות של ווירוסים שהאנטיוורוןס מוצא אבל בEXE והוא לא מוחק אותם... שיניתי את השם שלהם ואחריי הריסט מחקתי אותם ועכשיו אין ווירוסים אבל עדיין יש לי את הבאג של General host process for win 32 services

איך מסדרים אותו?

יש לך אזהרה 1 מתוך 3 על הקפצת דיון כדאי שתקרא את החוקים, אם לאחר 72 שעות ללא תגובה אתה יכול להקפיץ

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...