TUNIQ TOWER 120 - זמין? - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TUNIQ TOWER 120 - זמין?

valorien

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אף אחד לא שמע עליו? :o

דניס איך הגעתה למסקנה ש xbitLabs הם פאנים שלו?

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/thermaltake-maxorb_7.html#sect0

הטמפרטורות בביקורת הזאת בהחלט הגיוניות.

לפי רוב הביקורות אפשר לראות שהביג טייפון עובד מעולה עם מעבדי C2D , אבל אכן יש לו בעיה מסויימת בקירור מעבדי QUAD :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת המון ביקורות אחרות ה - BT אצל XBIT מביס גופי שטובים ממנו: כמו האינפיניטי, ה - 9700 ועוד כמה.

שים לב שבבדיקה שלהם על ה BT נגד ה Infinity הם משתמשים במארז עם מאוורר צד של 120MM.

המאוורר של ה BT ממוקם על הגוף מול צידו של המארז, ומכאן אפשר להסיק שמאוורר צידי בעצם מעניק ל BT יתרון על קירורים אחרים.

המאוורר של ה 120MM מעיף אוויר קר ישר אל תוך המאוורר של ה BT , וככה משפר את היעילות שלו.

אצלי המאוורר הצידי לא משפיע הרבה על ה BT, אבל זה בגלל שהטמפ' חדר אצלי עומדת על 40 מעלות בערך.

אני משוכנע שבחדר בטמפ' של 21-25 מעלות ה BT יהיה הרבה יותר יעיל עם מאוורר צד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחפש אחרי גוף שיבוא יחד עם המחשב החדש וקראתי את מה שנכתב כאן ואפשר ללמוד דברים חדשים ממה שאנשים אומרים....עכשיו מישהו כאן אחד ממנהלי הפורום אני חושב העלה את הv1 כאופציה ואחרי שקראתי את הלינק המצורף שהוא צירף אני מבין שהorb max והv1 עולים על הביג טיפון שהרבה מדברים עליו ופותח התרד מחפש אלטרטיבה טובה לטוניק והv1 נראה כיותר מאלטרטיבה אפילו אז למה אף אחד כאן לא מתיחס אליו?

יש משהו שאני לא יודע שבגללו מתעלמים מגוף הקירור הזה?

לי יש מקס ORB והוא עושה אחלה עבודה, כמה מעלות בודדות יותר מהTUNIQ אם בכלל, גם הוא וגם ה TUNIQ רועשים מעל 1700 סל"ד, העדפתי את ה ORB כי יש לי מאוורר צד 250 מולו שמקרר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מאוורר צד שמקרר אותו? אתה מתכוון למאוורר של המארז שעוזר לorb לדחוף עוד אוויר או למאורר שמזרים אוויר לאזור שממנו הorb יונק אוויר

לא בטוח שהבנתי אותך אני עומד ללכת על הNZXT LEXA BLACKLINE או אולי על האירוקה שיקר ממנו בכ300 ש"ח אז יהיה נחמד לדעת על התאמה טובה של גוף למארזים האלה

תודה על המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט

אם יש מאוורר בדלת צד שיושב מול המעבד עדיף לך שיוכל לקבל ממנו ישירות אוויר קר

אם לא עדיף לך את המגדלי למינהם רק תוודא שניתן להרכיב אותם כך שיזרקו אוויק ישירות למאוורר שמוציא אוויר מהמארז כך שלא יפריעו לסירקולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה

יש לי את הCOMUCASE 6A19 ויש ל מאורר 12 מקדימה (מכניס)ואחד מאחורה מוציא

עכשיו אני רוצא לקנות את הטוניק אני יוכל לסדר אותו ככה שהמאורר שלו יעבוד ביחד עם המאורר של המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...