TUNIQ TOWER 120 - זמין? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TUNIQ TOWER 120 - זמין?

valorien

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

אני בחיפושים אחר למעבד העתידי (Q6600), וראיתי שהטוניק מומלץ כאן בפה מלא.

בחנות בה אני רוכש אומרים שכרגע הוא לא זמין.

רציתי לשאול - מישהו מכיר/יודע/שמע על מקום שיש לו את הקירור הנ"ל במלאי? אני מקווה שקיים דבר כזה.

לעוזרים תודה מראש,

ולכולם יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע לך לסמוך על נעה מחשבים,

משלוח גדול מגיע אליהם ב 20 לאוגוסט, זה לא סתם.

אני בעצמי הזמנתי אותו, ומחכה למשלוח הזה.

אם אין לך עצבים לחכות הקרור הכי מומלץ אחרי הטוניק הוא האינפיניטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום,

אני בחיפושים אחר למעבד העתידי (Q6600), וראיתי שהטוניק מומלץ כאן בפה מלא.

בחנות בה אני רוכש אומרים שכרגע הוא לא זמין.

רציתי לשאול - מישהו מכיר/יודע/שמע על מקום שיש לו את הקירור הנ"ל במלאי? אני מקווה שקיים דבר כזה.

לעוזרים תודה מראש,

ולכולם יום נעים.

מזל טוב - עכשיו תהיה לך עגלה משלך :P

כעיקרון, זה תלוי איך המארז העתידי שלך בנוי, אם הוא בנוי ככה שיש לו מאחורה מאוורר 120MM או יותר גדול שזורק אוויר החוצה, אם תקנה SCYTHE INFINITY ותכוון את המאוורר שלו ככה שיזרוק אוויר על ה-120MM האחורי, שניהם יעזרו אחד לשני, ואז זה יהיה יותר יעיל מ- TUNIQUE TOWER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב - עכשיו תהיה לך עגלה משלך :P

כעיקרון, זה תלוי איך המארז העתידי שלך בנוי, אם הוא בנוי ככה שיש לו מאחורה מאוורר 120MM או יותר גדול שזורק אוויר החוצה, אם תקנה SCYTHE INFINITY ותכוון את המאוורר שלו ככה שיזרוק אוויר על ה-120MM האחורי, שניהם יעזרו אחד לשני, ואז זה יהיה יותר יעיל מ- TUNIQUE TOWER

המארז הוא 830 EVO של CM - ונראה לי שאלך על הנינג'ה.

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.coolermaster.com/products/product.php?act=detail&tbcate=17&id=14

זה?

אין הרבה תמונות שלו באתר של CM (אני מאמין שזה במטרה שלא להפריע למכירות של ה-NVIDIA EDITION של המארז הזה), אבל חוץ מהירוק הקיצוני של המארז של NVIDIA, אני מאמין שהם זהים. ובכן, בזה של NVIDIA (כלומר, ה-EVO הזה : http://www.coolermaster.com/products/product.php?act=detail&tbcate=17&id=15), על פי הצילומים שלו, יש לו מאחורה מאוורר של לפחות 120MM, ככה שהאפקט שתיארתי יעבוד, ותוכל להשאר עם ה-QUAD החדש שלך בראש שקט ואפילו לעשות לו ;)

אם אני הייתי רוצה את הטוניק ולא היה במלאי הייתי הולך על ה ביג טייפון VX

ה-VX לא יתאים במארז הזה, אלא אם Valorien יחתוך חלון קטן בדיוק מול המעבד, ככה שה-VX יזרוק אוויר רותח מהמעבד ישירות החוצה לאוויר העולם ולא סתם לחלל המארז (ואז יחמם את שאר הרכיבים ובעצם לא יהיה יעיל).

דבר אחרון, על פי ההשוואה שאני רואה פה : http://www.anandtech.com/showdoc.aspx?i=2965&p=7, לא משנה אם תיקח את ה-NINJA REV B או את ה-INFINITY, הם יתנו את אותן תוצאות, אז לך על זה שיותר זול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביעד, הקירור הטוב ביותר אחרי הטוניק בארץ הוא ה-infinity.

הנינג'ה חלש מהאינפיניטי בביצועים, אלא אם כן מציידים את שניהם במאווררים חלשים - ואז הנינג'ה עדיף בשל היותו מיועד גם לעבודה פסיבית.

שיפצורים תמיד אפשר לעשות, אך בסופו של דבר הטוניק עולה על שניהם ובאופן די משמעותי.

אורן - כיווני המאווררים בכל מקרה צריכים להיות מסודרים בצורה זהה כדי להניב סירקולציה מיטבית(מקידמת המארז לחלקו האחורי), אין בכך קשר ליעילות המעבד עצמו.

בסופו של דבר, אם דחוף לך - קנה את האינפיניטי ותסדר לו מאוורר או שניים חזקים. אם אתה יכול לחכות, תמתין לטוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן - כיווני המאווררים בכל מקרה צריכים להיות מסודרים בצורה זהה כדי להניב סירקולציה מיטבית(מקידמת המארז לחלקו האחורי), אין בכך קשר ליעילות המעבד עצמו.

בסופו של דבר, אם דחוף לך - קנה את האינפיניטי ותסדר לו מאוורר או שניים חזקים. אם אתה יכול לחכות, תמתין לטוניק.

כן, אבל בסיכומו של דבר, חשוב לשים לב (כפי שלמדתי בדרך הקשה) תמיד אם קונים גוף כיווני או כזה שמיועד לנצל את החור למאוורר שבצידו הימני (כשעומדים ככה שקדמת המארז עם הפנים איתך), עדיף לעשות כאלה שיקולים לפני הקניה - ולא אחריה ;)

לגבי הדבר השני, עד כמה פשוט היה לך להרכיב מאווררים נוספים (אז כשעבדת עם ה-QX6700) על ה-INFINITY? יש לו סינק יותר גדול, ולכן אני מאמין שעם תוספת מאווררים הוא יהיה יותר טוב מה-TUNIQUE TOWER עם אותם מאווררים, אבל זו רק דעתי, תקן אותי אם אני טועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל בסיכומו של דבר, חשוב לשים לב (כפי שלמדתי בדרך הקשה) תמיד אם קונים גוף כיווני או כזה שמיועד לנצל את החור למאוורר שבצידו הימני (כשעומדים ככה שקדמת המארז עם הפנים איתך), עדיף לעשות כאלה שיקולים לפני הקניה - ולא אחריה ;)

לגבי הדבר השני, עד כמה פשוט היה לך להרכיב מאווררים נוספים (אז כשעבדת עם ה-QX6700) על ה-INFINITY? יש לו סינק יותר גדול, ולכן אני מאמין שעם תוספת מאווררים הוא יהיה יותר טוב מה-TUNIQUE TOWER עם אותם מאווררים, אבל זו רק דעתי, תקן אותי אם אני טועה ;)

על מה אתה מדבר? מבחינת כיווני אוויר, הפריזר, הטוניק, הנינג'ה, והאינפיניטי כולם מיועדים לסירקולציה שמתחילה בקדמת המארז ונגמרת בסופו(כאשר האוויר החם יוצא החוצה). הביג טייפון למשל, הוא יוצא דופן בכך שהוא יונק אוויר מכיוון הדופן הצדדית(בדומה לקירור הסטוק).

לגבי הרכבת מאווררים נוספים - זה דורש מעט אילתור אם אין ברשותך את ה'מחברים' המקוריים(למיטב ידיעתי היצרנית מספקת רק מחבר אחד. למעשה מדובר בסה"כ בחוט מתכת), וגם מומלץ לעשות זאת לאחר הרכבת הסינק על הלוח, כי אחרת זה בעייתי להכניס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא ואורן יקיריי,

קודם כל תודה על העזרה ועכשיו למעט הבהרות ושאלות.

אורן - כן מדובר במארז שקישרת אליו. בתוכו הולכים לשבת מאוורר 12 של NOCTUA שקניתי ממזמן, ועוד כמה מאווררי 92 של שמגיעים מארה"ב.

גיא - רציתי לקנות את הטוניק בהתחלה, אבל הוא ממש לא זמין אז הוא יורד בינתיים מהפרק.

האינפיניטי לא בעיה מבחינת תקציב, פשוט חששתי שהמשקל שלו יכול לשבור את הלוח - קראתי על איזה מסכן שזה קרה לו. לא נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...