TUNIQ TOWER 120 - זמין? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TUNIQ TOWER 120 - זמין?

valorien

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלכס הראה לי לא מזמן איזה אילתור שהוא עשה עם אזיקונים, פשוט קשר אותם למקומות במארז שמיועדים לדלת הימנית (הוא עובד אם מארז פתוח אז זה לא מפריע לו) וככה גם לקירור ייקח יותר שנים לשבור את הלוח (פחות משקל = פחות התעייפות של הפלסטיק של הלוח = לוח שבור אולי בעוד 20 שנה), גם אתה בשקט נפשי, וגם אם הקירור בכל זאת ייפול, הוא ישען על האזיקונים עד שאני אעשה שם סדר (ולא ייפול על כרטיס המסך הענק שלי ויהרוס גם אותו), השאלה היא איך באמת אפשר עם מארז סגור לאלתר מאחז לשרשרת האזיקונים...

נ.ב

אני לא אשים את התמונה שאלכס הראה לי, אם הוא היה רוצה, אני מאמין שהוא היה שם אותה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס הראה לי לא מזמן איזה אילתור שהוא עשה עם אזיקונים, פשוט קשר אותם למקומות במארז שמיועדים לדלת הימנית (הוא עובד אם מארז פתוח אז זה לא מפריע לו) וככה גם לקירור ייקח יותר שנים לשבור את הלוח (פחות משקל = פחות התעייפות של הפלסטיק של הלוח = לוח שבור אולי בעוד 20 שנה), גם אתה בשקט נפשי, וגם אם הקירור בכל זאת ייפול, הוא ישען על האזיקונים עד שאני אעשה שם סדר (ולא ייפול על כרטיס המסך הענק שלי ויהרוס גם אותו), השאלה היא איך באמת אפשר עם מארז סגור לאלתר מאחז לשרשרת האזיקונים...

נ.ב

אני לא אשים את התמונה שאלכס הראה לי, אם הוא היה רוצה, אני מאמין שהוא היה שם אותה ;)

:P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המשקל - אשמח אם תשים לינק לבחור שזה קרה לו. בכל מקרה, עם מעט זהירות, אין סיבה שזה יקרה, וזוהי למעשה הפעם הראשונה שאני שומע על אדם שזה קרה לו(לך תדע גם איזה שימוש הוא עשה עם הקירור - אולי הוא טלטל את המחשב וכו').

תבדוק כמובן לפני שהלוח מחובר כמו שצריך למארז(כל הברגים וכו') כדי שיהיה פיזור מסה מיטבי.

הטוניק גם מסיבי שתהיה בעניינים :)

אגב, בשלב מסויים גם הThermalright 120 יגיע לארץ, מתהווה יבואן בימים אלו, אך איני יודע מתי המוצר יהיה זמין בחנויות.

אילתור נחמד מאוד אלכס :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין המשקל - אשמח אם תשים לינק לבחור שזה קרה לו. בכל מקרה, עם מעט זהירות, אין סיבה שזה יקרה, וזוהי למעשה הפעם הראשונה שאני שומע על אדם שזה קרה לו(לך תדע גם איזה שימוש הוא עשה עם הקירור - אולי הוא טלטל את המחשב וכו').

תבדוק כמובן לפני שהלוח מחובר כמו שצריך למארז(כל הברגים וכו') כדי שיהיה פיזור מסה מיטבי.

הטוניק גם מסיבי שתהיה בעניינים :)

אגב, בשלב מסויים גם הThermalright 120 יגיע לארץ, מתהווה יבואן בימים אלו, אך איני יודע מתי המוצר יהיה זמין בחנויות.

אילתור נחמד מאוד אלכס :xyxthumbs:

זה היה איזה גאון מ-Hardforum, אני אחפש עכשיו את הדיון. יש מצב שהוא לא הבריג את זה כמו שצריך...

בעניין הקירור - בינתיים אני הולך על הנינג'ה. כשיגיע הטוניק לארץ אני אשלח את הנכדים לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא ניראה לי...הרי כול הרעיון הוא של מיזעור 65NM ועכשיו 45NM וזה אומר צריכת חשמל פחותה ופליטת חום יותר נמוכה...ככה שאני חושב שלהפך...עד שיהיו לו נכדים המעבדים יוכלו לעבוד על פאסיבי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול צריכת ההספק עולה עם השנים , אומנם מקטינים את הליטוגפייה אבל מעלים את מספר הטרנזיסטורים ומספר הליבות

כך שבסופו של דבר צריכת ההספק עולה , ואנחנו נזקקים לספקים עם הספק גדול יותר ולגופי קרור גדולים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lipa לקח לי את המילים מהפה. ובכל אופן, מאותו היגיון נובע שדווקא TEC לא יהיה יעיל במיוחד, משום שהוא ידרוש מאיתנו אמצעי פיזור חום יעילים וחזקים יותר, וכמובן יצרוך הספק מסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...