TUNIQ TOWER 120 - זמין? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TUNIQ TOWER 120 - זמין?

valorien

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כי הוא מיושן וכי המאוורר שלו מכוון לחור שלא קיים בהרבה , אם הוא היה מכוון לאגזוז של המארז כמו קירורים מודרניים (פריזר, TUNIQUE TOWER, SCYTHE INFINITY, SCYTHE NINJA וכו'), לדעתי הוא היה יכול לעמוד ב-Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי הוא מיושן וכי המאוורר שלו מכוון לחור שלא קיים בהרבה , אם הוא היה מכוון לאגזוז של המארז כמו קירורים מודרניים (פריזר, TUNIQUE TOWER, SCYTHE INFINITY, SCYTHE NINJA וכו'), לדעתי הוא היה יכול לעמוד ב-Q6600.

אני לא מתכוון להישאר על אוויר for long

כל השיט במארז שלי פשוט תקוע באובר רק בגלל החום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להישאר על אוויר for long

כל השיט במארז שלי פשוט תקוע באובר רק בגלל החום

קודם כל - תקנה עוד ג'יגה של , 1GB לא מספיק היום בשיט, אחר כך נדבר על מים.

אה אופס, לא ראיתי את הכפול 4 בכמות הזיכרון במערכת שלך ;)

מיצתרף לשאלה?

שניה אני מוצא לינק שמסביר את זה בקצרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עגום: BT לא סוחב Q6600 כמו שצריך

וממש לא באובר

למה ? , GGuyZ הצליח להגיע ל-4G עם המעבד Q6600 וקרור BT

אני גם הצלחתי להגיע ל-3.4 עם המעבד Q6600 וקרור BT , ועובד מצויין 24/7

אני אמרתי כבר מספר פעמים שאין הבדל משמעותי בין גופי הקרור המובילים , וההבדלים נובעים מסוג המאוורר בעיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי הוא מיושן וכי המאוורר שלו מכוון לחור שלא קיים בהרבה מארזים' date=' אם הוא היה מכוון לאגזוז של המארז כמו קירורים מודרניים (פריזר, TUNIQUE TOWER, SCYTHE INFINITY, SCYTHE NINJA וכו'), לדעתי הוא היה יכול לעמוד ב-Q6600.

[/quote']

כנראה שלמארז של פידמיח מיודענו אין חור בדיוק מעל המאוורר של הביגי (כמו שיש למארז שלי למשל), אם הוא היה קונה קירור אוויר כיווני מודרני, הבעיה הזאת הייתה נפתרת, מכוון שאז המאוורר הכיווני היה זורק אוויר ישירות לאגזוז המארז (=איזה 120MM מטורף - ואולי אפילו יותר), וכל הקירור היה הרבה יותר יעיל.

אגב, עם איזה תוכנה מדדת את ה-70+ הזה? על פי גיא, 65+ זה כבר מסוכן להשאר עם כזאת טמפרטורה לאורך זמן, ומקצר את חיי המעבד (65 מעלות של TEMP BUILD 0.94, או 80 מעלות של TEMP BUILD 0.95)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pcprobe 2 של אסוס..

עושה ת'עבודה

אם הוא מודד על פי TJUNCTION של 100 מעלות (כמו TEMP 0.95), הכל בסדר, ויש לך עוד 10 מעלות "לבזבז" לפני שאתה מגיע לטמפרטורה שמסוכנת למעבד לעבודה לאורך שנים. לעומת זאת, אם הוא מודד על פי TJUNCTION של 85 מעלות (כמו TEMP 0.94), שלא תעז להעלות עוד מתח למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...