שאלה לבעלי עסקים אם יש פה - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי עסקים אם יש פה

gameplan

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי אותך...

אתה מאלה שחושבים שזה קשה להאשים את המדינה אז הם מראים כמה שהם חכמים כשהם עושים את זה...

כן אתה צודק 100%

תמשיך להתבכיין.

אני מתבכיין ? אולי שתגיע לשלב שלי בחיים אתה תבין, או שאתה בן של איזה מליונר טחון.

עשיתי 3 שנים בגבעתי כחובש קרבי, מילואים עדיין לא סיימתי (בתהליכים לגמור איתם את הסיפור) השתתפתי באניתיפאדה 1+2, לבנון 1+2.

קניתי דירה מכסף שאין לי, אני עובד מאוד קשה כשכיר ומשלים הכנסה כפרילנסר, תתפלא לא בגלל שאני תאב בצע לכסף! בגלל שאני בקושי גומר את החודש.

יש לי 3 ילדים קטנים ואשתי גם עובדת.

עכשיו אתה מבין, לא סתם kill_b7 אומר לך מדינה אוכלת יושביה, ואני אוסיף "בולעת יושביה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה להשלים הכנסה כפרינסילר ? מה עושים ?

מצטער בשבילך שלקחת משכנתא במדינה הזו..

אבל לפחות יש לך ילדים ואתה נשוי זה גם טוב לא ?

ואתה לא אמור לקבל קצבת ילדים על כל ילד או משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה מציע, Kill b7, על מנת שיהיה "כיף" לחיות פה?

למה "כיף"?

איכות חיים זו לא מילה גסה.

אתה באמת רוצה לקרוא ספר?

אתה יודע מה? אני ישלח אותך באמת לא קורא ספר יותר נכון ספרים אפילו עוד יותר נכון דוחות.

אתה מוזמן לעבור על דוחות מבקר המדינה כדי שתראה מה דרוש תיקון ואגב זו רשימה חלקית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פה תוקפים את אלו שלא רוצים להתגייס ישר בלי לשמוע את הסיבות למה הם לא רוצים להתגייס. גם הצבא ישר רץ ותוקף ואומר שצריך להעניש וכו' וכ' במקום לעצור שניה ולנסות לראות למה כל כך הרבה אנשים פשוט לא רוצים ויעשו הרבה דברים כדי לא לעשות צבא

הנה סתם כמה רעיונות:

כאשר הצבא ניסויים על החיילים שלו בלי ליידע אותם ולהתחמק מכל מה שקורה להם אחר כך - ראה מקרה חיסוני אנטרקס והקישון. צה"ל מסרב להכיר בהם נכי צה"ל ומונע מהם טיפולים

מצד שני אלו שיורים עלינו ממשיכים לקבל מים, דלק וטיפולים רפואיים.

כאשר לבתי מהפשט בארץ החיים של האויבים שלנו יותר חשובים מהחיים של החיילים שלנו - רעה מקרה נוהל שכן

7 שנים שעיר במדינה הזאת חוטפת קאסמים ללא הפסקה ולא עושים שום דבר בנידון. למה שאנשים שבאים משדרות ירצו להתגייס?

החיילים שלנו שנחטפו לא רואים את הצלב האדום או מקבלים מכתבים מהבית אבל האסירים בכלא אצלנו מקבלים ביקורי משפחות ותנאים מעל ומעבר כל כלא אחר בעולם.

את החיילים שנחטפו לא משחררים אבל שמחים לשחרר מאות אסירים סתם ככה כמחווה.

תוסיפו לזה את השחיטות בשלטון

השחיטות בצבא.

החוסר הגינות כלפי סטודנטים שהולכים למילואים או אנשים עובדים שהולכים למילואים.

חוק טל . חוק שמפלה ופוגע בעקרון השוויון בין אנשים בארץ. אך באותו זמן שר הבטחון מתלונן שהצבא הפך להיות של חצי עם.

נוסיף את הבעיות הכלכליות שיש לאנשים פה בארץ.

העובדה שאין פה משטרה ואין חוק ברחובות והפשע חוגג.

עכשיו ברצינות, אתם לא מצליחים להבין אפילו טיפה למה כל כך הרבה אנשים לא רוצים להתגייס ?

אז מה תעשו עוד חוקים ועוד גזרות כדי למרר להם את החיים במקום להסתכל על הסיבות ולנסות לשפר את המצב במדינה כדי שפחות אנשים ירגישו שללכת לצבא זה בזבוז זמן וחסר כל ערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה? להפסיק את קיומה של מדינת ישראל? מה לעזאזל אתה רוצה?

אתה רוצה לשנות? אז יאללה תעשה משהו, מלכתוב בפורום דברים שכולם יודעים וכמה המצב חרא אני מבטיח לך ששום דבר לא ישתפר.

לפעמים הביטוי "זה מה יש" תופס יותר נפח מכל מה שאפשר להסביר. וכן, זה מה שיש. זאת המדינה היום.

הנה, תראה מה הנאד הנפוח כתב למעלה... זה הדבר היחיד שאתה משיג כשאתה צועק את זה באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריפין צודק מאה אחוז!

אין שום דבר שתוכל לעשות בנידון, יש לך אזרחות ישראלית ולא תוכל לברוח מזה - אתה חייב להישאר במציאות הזאת. ע"י הפקרה של העם שלך את הרי מפקיר את השורשים שלך - וכידוע מי שמפקיר את השורשים שלו מפקיר את עצמו. אלא אם כן אתה מיליונר שכל מה שאתה צריך זה להינות מהחיים, תנסה לעשות צבא!

URIB יש לך דעות מאוד אמוציונליות, לא אובייקטיביות שנקבעו על סמך חודש וחצי מלחמה. אתה טועה בהרבה בהשקפת העולם שלך אפילו אני - ילדון בן 17 אומר לך את זה אתה כמעט כפול 2 ממני... בנאדם אתה צריך להבין שאין לנו ארץ אחרת!

"אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת"

I will not lie down, I will not fall asleep

They come overseas, yes they're trying to be free

Erase the demons out of our memory

Change your name and your identity

Afraid of the truth and our dark history

Why is everybody always chasing we

Cut off the roots of your family tree

Don't you know that's not the way to be

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה? להפסיק את קיומה של מדינת ישראל? מה לעזאזל אתה רוצה?

אתה רוצה לשנות? אז יאללה תעשה משהו, מלכתוב בפורום דברים שכולם יודעים וכמה המצב חרא אני מבטיח לך ששום דבר לא ישתפר.

לפעמים הביטוי "זה מה יש" תופס יותר נפח מכל מה שאפשר להסביר. וכן, זה מה שיש. זאת המדינה היום.

הנה, תראה מה הנאד הנפוח כתב למעלה... זה הדבר היחיד שאתה משיג כשאתה צועק את זה באוויר.

הנקודה שלי היתה שלבוא סתם ולתקוף אנשים שלא הולכים לצבא כשנוצר מצב שכל כך הרבה לא מעוניינים לעשות זאת פשוט לא יעבוד ולא יועיל למדינה. יופי אז כולם ילכו לצבא לתת את ה3 שנים שלהם והם יעשו את זה בלי מוטיבציה ובלי רצון מה שאומר שהתרומה שלהם אם בכלל לא תהיה שווה את מה שהיה אפשר לקבל מהם.

גם הדיון התחיל בכלל על מעסיקים האם אם יעסיקו מישהו שלא עשה .

אם בא אליך בחור שגדל בשדרות והחליט שהוא לא עושה כי זין על המדינה הזאת ששמה זין עליו ומשפחתו במשך 7 שנים מה אתה תגיד לו? אתה באמת רוצה להגיד לי שלא תעסיק אותו רק בגלל שהוא לא עשה צבא?

להגיד "זה מה יש" "זה המדינה שלך וככה החוק אומר" ודברים כאלו הם אמנם נכונים טכנית אבל במציאות הם פשוט לא עובדים. ומה לעשות שבסופו של יום צריכים לחיות במציאות.

balash

להרבה במדינה הזאת יש אזרחות כפולה. אני אמנם לא יודע מספרים אבל אם נחשוב שלכל העולים מבית המעוצות לשעבר יש אזרחות כפולה ונוסיף חלק לא מבוטל מאלו שבא מאירופה ועכשיו עקב האיחוד האירופאי יכולים להגר לכל מקום שם אז יש המון שיכולים כן לברוח מזה ולא להשאר במציאות הקיימת פה. הבעיה תיווצר כאשר כל כך הרבה יחליטו לשנות מציאות ולהגר ועם המצב של החרדים במדינה שלא עושים כלום המדינה פשוט לא תצליח להחזיק את עצמה.

ו balash להגיד לבחור שכמעט כפול בגיל שלך (URIB) שהוא מדבר רק מאומוציות ושהדעה שלו לא אובייקטיבית זה קצת בעייתי לדעתי מכיוון שאתה לא מכיר אותו לגמרי אלא רק מכמה הודעות פה בפורום ומכיוון שיש לו עבר פי כמה וכמה יותר ממך בכל הנושא של הצבא בארץ והמערכות בארץ אני פשוט לא רואה איך אתה יכול לקבוע כזה דבר.

ושוב ציטוטים כמו "אין לי ארץ אחרת . . . " לא מחזיקים במציאות כאשר כל כך הרבה אנשים מחליטים בכל זאת לעזוב את המדינה היחידה שלהם ולעבור למדינה אחרת אם יש להם את האופציה.

וכן כן אני יודע שכמה פה יבואו ויגידו שטוב מאוד שכולם יעופו מהמדינה וככה יהיה פה יותר טוב אבל בוא נתייחס לזה רגע ברצינות ונבין שזה פשוט לא נכון וככל שיותר אנשים עם השכלה או גם אנשים בלי השכלה אקדמאית אך אנשים שומרי חוק ולא עבריינים בוחרים בכל זאת לעזוב הכל בארץ (חברים משפחה מדינה שלהם) להעניש אותם רק עוד יותר ממש לא יפתור שום דבר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שלי היתה שלבוא סתם ולתקוף אנשים שלא הולכים לצבא כשנוצר מצב שכל כך הרבה לא מעוניינים לעשות זאת פשוט לא יעבוד ולא יועיל למדינה. יופי אז כולם ילכו לצבא לתת את ה3 שנים שלהם והם יעשו את זה בלי מוטיבציה ובלי רצון מה שאומר שהתרומה שלהם אם בכלל לא תהיה שווה את מה שהיה אפשר לקבל מהם.

גם הדיון התחיל בכלל על מעסיקים האם אם יעסיקו מישהו שלא עשה .

אם בא אליך בחור שגדל בשדרות והחליט שהוא לא עושה כי זין על המדינה הזאת ששמה זין עליו ומשפחתו במשך 7 שנים מה אתה תגיד לו? אתה באמת רוצה להגיד לי שלא תעסיק אותו רק בגלל שהוא לא עשה צבא?

להגיד "זה מה יש" "זה המדינה שלך וככה החוק אומר" ודברים כאלו הם אמנם נכונים טכנית אבל במציאות הם פשוט לא עובדים. ומה לעשות שבסופו של יום צריכים לחיות במציאות.

זה לא סתם לתקוף... זה בדיוק העניין. כל אחד מאיתנו יכול להגיד שהוא לא מעוניין לעשות במדינה ששמה זין על המשפחה שלו... ומה אז? מה יהיה אז?

להשתמט מהצבא בלי סיבה מוצדקת (נפשית או רפואית), סתם כי לא בא לך, או כי אתה מאמין בדעות שלא מחוברות למציאות או כי אתה מפונק... זה מה שלא טוב ואת זה צריך למגר.

לא הבנתי בדיוק מה אתה רוצה להגיד בכך שהדברים נכונים טכנית אבל במציאות לא עובדים. אין פה עניין של תפיסת המציאות, יש פה עניין של זה באמת מה שיש, ואם אתה רוצה לשנות את זה אז תעשה משהו ואל תכתוב באוויר לפורום של ילדי מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gryffin

הנקודה היא מי קובע מה היא סיבה מוצדקת ללא לעשות .

בנאדם שגדל בשדרות ב7 שנים האחרונות וספג קאסאמים ללא הפסקה ומרגיש שמהדינה בגדה בה בזה שהם עד היום לא עשו משהו כדי לעצור את התופעה ובגלל זה מסרב לעשות לדעתי יש לו סיבה יותר ממוצדקת.

בנאדם שרואה שכל בחורי הישיבות לא מתגייסים ועוד מקבלים הטבות יותר מאנשים שכן מתגייסים מחליט שהמדינה בעצם פוגעת בחוק השיוויון עצם מצב זה ומחליט שבגלל זה הוא יסרב להתגייס זו סיבה מוצדקת לגמרי לפי דעתו.

אתה מבין יש מליון דעות ככה שלקבוע מה כן ומה לא זה לא כזה פשוט. ובסיבות כאלו אין שום קשר ל "אתה מאמין בדעות שלא מחוברות למציאות או כי אתה מפונק"

בנאדם שספק 7 שנים קאסאמים לעיר שלו הוא לא מפונק.

בנאדם שמרגיש מופלה (ובצדק אם אפשר להוסיף פה את דעתי) בקטע עם בחורי הישיבות הוא לא מפונק.

אני לא בא לשנות שום דבר אני בא לתת את דעתי.

לגבי טכנית ומציאות זה שזה שיש חוקים ואמורים לאכוף אותם ולפי החוק צריך לעזות א' או צריך לעשות ב' זה אולי טכנית החוקים אבל במציאות אנשים מוצאים דרכים לעקוף את החוקים האלו ובמציאות בסופו של דבר נוצר מצב שיותר ויותר מעדיפים לא לעשות ונוצר עומס ואי שיוויון גדול יותר על האוכולוסיה הנותרת.

אז אפשר ללכת להעניש או לנסות לעשות עוד חוקים שיקשו על אלו שלא התגייסו או שאפשר לבדוק למה כל כך הרבה לא רוצים להתגייס ולראות אם אפשר לשפר פה משהו כדי שיותר אנשים ירצו להתגייס. הבעיה כמובן שיש לנו שלטון כאילו במדינה ושום דבר שם לא יזוז עד שיקרה עוד איזה אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TrYdEnT

אני לא הולך לצוטט את כל מה שכתבת...

אני פשוט אסביר לך למה זה קורה.

אתה יודע למה ביטלו את נוהל השכן?

את יודע למה העיר הזאת חוטפת קסאמים וכל טוב במשך 7 שנים?

בגלל השמאלנים שלא יודעים מה השטח שלנו ומה השטח שלהם.

הבנתי אתה מאלו שהולכים לז**ן את כל הפלנטה הזאת, העיקר "לי יש גדול יותר".

איזה אויבים? ירדן יש שלום, מצריים יש שלום, סוריה רוצה את הגולן, אנחנו לא מעונינים להחזיר! לבנון ברגע שהיה לך הסכם עם סוריה לא תשמע מהם.

הפלסטינאים, תחזיר להם את השטח הכבוש הזה שאוכל את עם כמו גידול ממהיר! ותחיה ותן לחיות, גם ככה החיים קצרים.

אתה לא רוצה להשאיר לילדים שלך מדינה עם עתיד, או שאתה רוצה שהם גם ימשיכו לחיות על החרב?

אלה הם האנשים שלא קראו את ספרי ההסטוריה ולא יודעים שירדן של היום וישראל של היום ביחד הם השטח שלנו במקור.

אז איפה השטח הכבוש איפה?

אם לא היו שמאלנים במדינה הזאת היינו כבר מזמן מנהלים חיים שלווים ושקטים סביר להניח עם הסכמי שלום מסביב,

אבל לא... השמאלנים האלה חייבים להגיד שאנחנו כובש ורוצח ומגעיל והדבר הנוראי הזה שאנחנו עושים לפלשתינאים...

אולי פשוט תעברו לגור בצד השני של הגדר וזהו?

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדן שלנו? :screwy:

בטח עוד דתי פאנטי שהצליח לברוח מהמוסד שלו.

אם לא היו דתיים פאנטים במדינה הזאת היינו כבר מזמן מנהלים חיים שלווים ושקטים סביר להניח עם הסכמי שלום עם סוריה ולבנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דתי...

אולי פנאטי.... אולי בין האנשים היחידים במדינה שעדיין אכפת לך מה קורה פה וזה ממש פוגע בהם כשקוראים את כל מה שהילדים של היום חושבים.

לדעת שאתה שירתת ועברת את הכל ואז אחריך קמים ילדים ואומרים שהכל שטויות וזה לא חשוב...

אתה יודע איך נראה הסמל של האצ"ל?

לא הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ששכחת את התקופה של רבין ז"ל, אנשים ישבו בבתי קפה בעזה, ונסעו לכפרים בשטחים לעשות קניות.

זה נראה דמיוני! אבל זה קרה כי היתה פה מנהיגות אמיתית.

אולי הבעיה אצלי, אולי שלי סלקטיבי מדיי, אבל זה מה שאני זוכר מתופת רבין :

אנשים מתפוצצים בבתי קפה במרכז בארץ כל שני וחמישי, אוטובוסים מתפוצצים, אנשים נכנסו לכפרים ערביים כדי לקנות בחזרה את רכביהם שנגנבו, נבנתה מדינת טרור מול העיניים שלנו והממשלה ישבה עם אצבע בתחת ולא עשו דבר ואפילו העבירה כלי לטרוריסטים, התחלנו לאבד את היוזמה ההיתקיפית בלבנון....

אלה הדברים המידיים שעלו לי לראש, אולי הזיכרון שלי גרוע והכל באמת היה ורוד וקסום ???

נ.ב.

רק בגלל שאני לא רוצה לפגוע ברגשות של אנשים כאן בפורום אני אמנה מלהגיד מה שאני באמת חושב על רבין והממשלה "הנפלאה" שהייתה לנו אז, שאגב גונן שגב (המבריח של אקסטזי) היה שר בה, רבין "קנה" אותו ממפלגת צומת תמורת תיק של שר בממשלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...