RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES??? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES???

NIR-T

Recommended Posts

NIke למה אתה חושב שאתה יודע הכי טוב?

התכוונתי במחשב חדש היום חובה מסך 19".

כמו שה-17" החליף את ה-15" ככה

גם ה-19" מחליף את ה-17",

לקנות היום 17" לא יהיה חכם, קונים

19" טוב ואפשר לשמור אותו אפילו למחשב

הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במסכים זה לא כמו בשאר רכיבים. אולי צורת התצוגה של המסך יכולה להשתנות (LCD, CRT), אבל באשר לגודל המסך זה לא ככה. יש כאלו שיעדיפו 19", אבל מעבר לזה -זה כבר גדול מידי בשביל שימוש של משחקי מחשב ואינטרנט. היום קונים רק 17". בכל אופן הטענה שלי היא שאתה מדבר שטויות, ואתה יודע מה? נרד מהקטע של 'מה יותר מקובל' ופשוט נאמר שזה הקונה שקובע. סבבה? כי אין לי כח להתווכח בנושא הזה, כי אין הוכחות לדבר. אני יודע מה שאני יודע ואני יודע שאני צודק. זה הכל. ולעזאזל, אני לא חושב שאני יודע הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני אגיב לנושא, לפותח הת'רד. כן, תירגע, קח את גרסאת הOEM של הR9500P מבית ATi.

עכשיו, MoonMage, טוב יותר הוא פיצ'ר שעוזר בבחירת כרטיס מסך אשר יתבצע עליו OC. טוב יותר מעלה בביצועים גם בלי OC, אבל זה לא נראה לעין וזה ממש, אבל ממש לא דראסטי במספרים- בקצב הFPS זה יכול להיות אפילו אותו דבר (עם טוב ובלי), אבל בעיקרון- טוב יותר רק מוסיף לכרטיס. לא, זה לא אומר שעליו לקחת את הכרטיס של Hercules, כי זה לא שלATi ישנו פתרון קירור מחורבן ולHercules משהו פצצה, אלא שלATi יש משהו טוב+ ולHercules טוב+++. קאפיש?

גם אם השיפור לא יראה כלל, לא לעין ולא בקצב הFPS ודרך שאר בחינות, תמיד טוב לשמור על כרטיס מסך בטמפרטורה כמה שיותר נמוכה, כך שקירור טוב יותר יכול רק להטיב לכרטיס המסך ולא להזיק לו. בקיצור, על פותח הת'רד לרכוש את הRadeon של ATi בעיניים עצומות ובלי לחשוב הרבה. כמובן שאת גרסאת הOEM, כי אני בטוח שהוא מעדיף לחסוך כסף ולא לקבל קופסא מלאה בקשקושים מיותרים.

תתחדש.

שנייה לאט, אתה טוען שתמיד עדיף קירור יותר טוב? (תקן אותי אם אני טועה)

אז למה אתה ממליץ לקחת את ה9500 פרו של איי טי איי אם יש כרטיס בעל אותם ביצועים עם קירור יותר טוב?

(אל תשכח שאמרת שעדיף תמיד שיהיה לכרטיס קירור יותר טוב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור יותר טוב הוא תמיד עדיף, אבל במקרה שלנו לא. למה? כי זה לא שהקירור של ATi מוזנח, כי הוא מן הסתם נבנה לתפקד כפתרון הקירור של ליבת הכרטיס. לא ככה? כלומר, זה לא שהכרטיס תוצרת ATi בא לגמריי בלי , אלא פחות טוב. אתה מבין? אם המארז שלך מקורר בצורה ממוצעת+ אז אל תחשוב על הR9500P של Hercules וכפי שאמרתי, רק ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאסר

במארז המיני שלך הכול יחנק אתה צריך עוד מאוור או 2 לפחות עוד כמה חורים

או בכלל להחליף לאיזה טאוור

בכל מקרה אמרתי לך כבר תפסיק להטלבת כך את הג'יגהבייט כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכים זה לא כמו בשאר רכיבים. אולי צורת התצוגה של המסך יכולה להשתנות (LCD, CRT), אבל באשר לגודל המסך זה לא ככה. יש כאלו שיעדיפו 19", אבל מעבר לזה -זה כבר גדול מידי בשביל שימוש של משחקי מחשב ואינטרנט. היום קונים רק 17". בכל אופן הטענה שלי היא שאתה מדבר שטויות, ואתה יודע מה? נרד מהקטע של 'מה יותר מקובל' ופשוט נאמר שזה הקונה שקובע. סבבה? כי אין לי כח להתווכח בנושא הזה, כי אין הוכחות לדבר. אני יודע מה שאני יודע ואני יודע שאני צודק. זה הכל. ולעזאזל, אני לא חושב שאני יודע הכי טוב.

מי אמר ש-19" גדול למשחקים? שמת לב שכל מה שאתה אומר זה רק דעות שלך ואף אחד לא אמר כאלו דברים?

בעולם קונים היום רק מסכי 19" ומעלה וגם בארץ התחילה מגמה כזו, 17" זה כבר קטן, ועם תסתכל על מפרטים

של אנשים עם מחשבים חדשים תראה שיש להרבה מסכי 19", בשביל מה להתווכח? בו נשאל אותו,

יש כאלו שיצטרכו מסך 19" ויש כאלו שלא, תמיד יקח מסך 19" ומעלה, זה פשוט חוייה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אין לך מערכת קירור? אין לי מושג איזה מחשב יש לך, אבל אין מאוורר ו/או היטסינק על המעבד? אין מאוורר מוציא אויר בספק-כח מאחור? אין מאוורר אשר מכניס אויר מקדימה? בכל אופן זה לא מה שחשוב. תגיד לי מהי הטמפרטורה של הלוח שלך ואני אגיד לך אם זה סבבה. בכל אופן זה לא משנה, הפרש המחירים הוא ממש, אבל ממש לא גדול. (שימו לב לגרסאות Retail ו-OEM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שיש לו חיישנים אם אני זוכר נכון זה לוח

מאוור יש לו רק בספק ובמעבד

בכל מקרה חם שם

יש לו 423 1500 128 RDR וGF 2MX

לא החלקים שהכי מתחממים

ויש לו מארז מיני כמו שאמרתי

אולי אני אשכנע אותו לקנות איזה מארז טאוור או מידי נורמלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מסתכם בזה ש9500PRO לא זמין בינתיים והיבואן לא מביא משלוח כבר הרבה זמן (אני יודע כי אני ברשימת ההמתנה של שלוש חנויות לכרטיס). אז HERC זמין עכשיו או כמו שהדובים אמרו עוד שבוע וחצי מקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mrraz תספיק לזרוק שטויות רק על מה ששמעת על חנות מסוימת,

פנדה לדעתי היא חנות מצויינת ואמינה, וכל האנשים שאומרים

שהיא לא רובם לא קנו אצליהם וסתם מדברים משמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...