להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

VAZ אתה בנאדם מדהים, יש לך דימיון פנטסטי כל כך הרבה עובדות בשטח ואני רוצה עכשיו שתזכיר לכולנו איפה שירתת?

בלאש , אני מוכן קח לי את האזרחות ותן לי בתמורה אזרחות אמריקאית.

GOOD POINT, עכשיו תסביר אתה מאובחן כקשה קליטה? אתה מקבל פיצויים מהמדינה או משהו כזה? אתה בטוח שאתה מרגיש טוב? אין לך מצב לקבל אזרחות אמריקאית! למה? כי לא נולדת שם, אין לך סבא\סבתא משם אין לך קרובים שנולדו שם וחיים שם מספיק זמן כדי לבקש בשבילך אזרחות וגם לקבל.... זאת מציאות קיימת לא תוכל לשנותה! אתה וKILL_B7 לא מסוגלים להפנים מה זה מציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא לקבל אזרחות אמרקאית אפשרית אבל לא בטרייד של ישראלית בעד אמרקנית.

אני לא מבין את המציאות? תוכיח. שכחתי אתה לא יכול :screwy:

במקום להגיד משהו חכם אתה אומר שטויות good for you :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VAZ אתה בנאדם מדהים, יש לך דימיון פנטסטי כל כך הרבה עובדות בשטח ואני רוצה עכשיו שתזכיר לכולנו איפה שירתת?

בלאש , אני מוכן קח לי את האזרחות ותן לי בתמורה אזרחות אמריקאית.

GOOD POINT, עכשיו תסביר אתה מאובחן כקשה קליטה? אתה מקבל פיצויים מהמדינה או משהו כזה? אתה בטוח שאתה מרגיש טוב? אין לך מצב לקבל אזרחות אמריקאית! למה? כי לא נולדת שם, אין לך סבא\סבתא משם אין לך קרובים שנולדו שם וחיים שם מספיק זמן כדי לבקש בשבילך אזרחות וגם לקבל.... זאת מציאות קיימת לא תוכל לשנותה! אתה וKILL_B7 לא מסוגלים להפנים מה זה מציאות.

בבקשה מתכון לאזרחות אמריקאית:

א. כסף והרבה.

ב. עו"ד ערמומי זב חוטם שדורש 500$ לשעה.

ג. תוכנית עסקית לפתיחת עסק עתידי בארה"ב יתרון!

ד. סבלנות...

ה. נסיון עשיר בהיסטוריה של ארה"ב יכול להרשים את המראיין, יתרון!

לבסוף חבר שלי מהעבודה קיבל אזרחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה חבר מה אתה חושב לעצמך שאתה מתבטא בצורה כזאת?! זה משעשע....

בטח שזה משעשע.. זה מקום וירטואלי. אם הוא היה אומר את הדברים האלה במציאות זה היה הרבה פחות משעשע. אבל כמו שאני מתאר לעצמי, במציאות הסיסי הזה לא היה מרשה לעצמו לזלזל בחייל קרבי מול העיניים שלו.

ולמה אני מתבטא ככה? אני אגיד לך למה אני מתבטא ככה...

בנאדם כותב "ושיתנו לגיבורים כמוך" ובוכה כמו ילדה קטנה "שישחררו אותנו", כשהוא מדבר על אזרח שחייו שווים בדיוק כמו שלו, אחד מאותה מדינה שלו, ומציג כזאת רמה של זלזול... זה פשוט אדם שאי אפשר להתייחס אליו בכבוד. זה מחליא שקיים בנאדם כזה. קשה להבין איך אדם עם מוח אנושי מסוגל להתייחס בכזה זלזול לאדם אחר שמהווה חלק ממערך הגנה שמגן על החיים שלו תוך ידיעה שהשני מסכן את החיים שלו.

אנשים כאלה צריכים לקבל בעיטה חזקה מאוד לראש שתעורר אותם מהבועה שלהם, תראה להם באיזה מדינה הם חיים, להנחית אותם לגמרי מהמחשבות שהם גרים בשוודיה או נורבגיה ששם בחדשות מספרים על חתול שהשתין בחצר של מישהו והבעלים קיבל קנס, או באיזו מדינה חסרת אויבים שבה אפשר להתחיל ליישם את האוטופיה הדמוקרטית המושלמת שהם רוצים.

ראיתי פה אפילו אידיוט שרוצה לבטל את חוק גיוס חובה... לא להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה בציניות , אתה כל כך מתלהב מהתנאים פה וגאה באזרחות הישראלית..אם זה ככה למה כולם פה מנסים לקבל אישורי עבודה

ואזרחויות של מדינות אחרות ?

אתה לא מבין שבעולם המודרני כל בן אדם הוא אינבידואל לעצמו ?

למה באו לפה 2 מליון רוסים ? כי הם ציוניים ? הם באו לפה כי יש פה תנאים יותר טובים מאשר רוסיה , ובאו לפה רק הרוסים שלא הצליחו להכנס לקנדה או ארצות הברית.[br]פורסם בתאריך: 4.08.2007 בשעה 23:37:26

וואי גריפיןןןןןן או שאתה טיפש או שאתה לא יודע לקרוא ,

אני לא יכלתי לשרת בקרבי כי לא היה לי פרופיל מתאים ! ולכן בתור ג'ובניק הרגשתי שזה בזבוז של זמן - ואפשר להתנדב בבית חולים או משהו כזה במקום :kopfpatsch:

ורשמתי שאני בעד של שכירים כי חצי מהצבא זה בזבוז של כסף וסתם עינוי של ג'ובנקים שיכולו במקום זה לעבוד או לחיות בצורה נורמלית

ומי שרוצה להיות חייל קרבי ולהתעסק עם הרג של אנשים וללמוד איך להרוג שיהיה לו בכיף

וישקבל גם משכורת על זה - משכורת גבוהה זה מה שאמרתי - לא מזלזל באף אחד.

גם אם היית משלם לי 100 אלף שקל לחודש לא הייתי מוכן לקחת חיים של בן אדם אחר ,

וזה כל הקטע שאתה לא יכול להכריח מישהו לעשות את זה כמו שחוק הגיוס חובה עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה אפילו אידיוט שרוצה לבטל את חוק גיוס חובה... לא להאמין.

תגיד לאדיוט הזה שגם גיוס מילואים חובה לבטל!.

ואחרי כמה שנים מילואים בחרא, שרק נולד לך ילד והקצינת קישור ילדה בת 20 חורצת את גורלך לעוד 30 יום בתופת עם חיוך רבוי עונג של כוח.

אז כן לבטל די... נמאס לא מספיק 3 שנים.

לכל אלו שעומדים לסיים שרות, רק דעו לכם שאחרי שנה המילואים מחכה לכם בסיבוב, ואם אתם עובדים במקום פרטי, הבוסים מסתכלים עליכם כאילו אתם אשמים.

אני אומר את זה מנסיון כואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא יכול להיות קרבי בגלל סיבות גופניות ורפואיות אז בסדר, אין מה לעשות... זה לא בשליטתו. אבל לפחות שיתרום במה שהוא כן יכול לתרום. כמו שאתה יודע הצבא זה לא קרביים בלבד, זה לא רד אלרט. זאת מערכת מורכבת מאוד שהרבה מאוד חלקים משמנים אותה.

"מי שרוצה להתעסק עם הרג של אנשים שיהיה לו בכייף"

על זה בדיוק אני מדבר. על הבועה המקוללת הזאת שאתה חי בה. אתה לא יודע מה זה ערבים נכון? אין לך מושג איזו שנאה יש באנשים האלה ומה הם יעשו לך אם הם רק היו יכולים. אין מה לעשות, כשאני רואה מחבל שבא להתפוצץ ליד חברים שלי, אני ירה בו כמה שיותר עד שלא ישאר לו תא אחד חי בגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה עם כל הלתת הזה פתאום?

אם המדינה רוצה שמישהו יסכן את החיים שלו למענה או שתחפש מתנדבים לזה או שתשלם לעובדים(חיילים)לעשות את זה.

המדינה קיימת כדי לתת לאזרחיה לא כדי לקחת מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה... מה לעזאזל נחסך מנער בילדות ונותן לו תפיסה כל כך עקומה של המציאות? מה?!? אולי לא קלטת את עד היום, אבל אתה זה גם המדינה. המדינה מורכבת מבערך 7 מיליון כמוך. המדינה זה לא יצור חי שרוצה הגנה, זה שטח שאתה נמצא בו כדי שתוכל להמשיך את החיים שלך.

איפה אתה חושב שאתה חי? בארץ לעולם לא? אתה חושב שהיה צבא אם זה היה התנדבות? אתה חושב שמישהו היה מוכן להתנדב כדי להגן על מישהו אחר שלא מוכן?

איך לכל הרוחות גודל יצור כזה מתוך חיים במדינת אני לא מצליח להבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריפין תפסיק להאמין לשטויות שאתה רואה בטלווזיה ,

איך לארצות הברית יש כזה חזק ואיכותי ? מדינת האפשרויות המזויינת - איך בחורים צעירים הולכים ומתגייסים ? הולכים לעירק להגן על יהודים ?!

אם פה לא יהיה חוק גיוס חובה - צעירים אחרי תיכון ילכו לאוניברסיטה או לעבוד - וכאלו שלא ימצאו עצמם - לא יהיה להם כסף ללימודים - יחפשו הרפתקאות - קריירה צבאית - יתגייסו לצבא , כי הם יקבלו שם כסף טוב לחודש , מענק פרישה גדול - לימודים בחינם והרבה הטבות

ותתפלא השיעור גיוס בארצות הברית גדול - גיוס התנדבותי ויש להם הרבה יותר איכותי משלנו.

ועוד מדובר על ארצות הברית - ארץ שהם יכולים לעשות בה כל מה שהם רוצים - ארץ האפשרויות והם בוחרים לבוא למדבר של עיראק לעבור טירונות קשה של מרינס

בשביל להגן על יהודים ? בשביל להגן על אנשים שהם לא מכירים ?

תן לאנשים שכר ויהיה פה של מתנדבים.

תן אפילו 1000 שקל יותר מהמשכורת מינימום במשק ותראה איך יהיו פה תורים של מתנדבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואת מדינת לארצות הברית היא חלק מהבועה ומתפיסת המציאות העקומה שלך.

ואל תתן לי הסברים לאיך אתה חושב לעשות מהפך בצבא... יש לך בעיה עמוקה מאוד שמושרשת לך במוח, משהו מהייסוד בתפיסת עולם ואני מניח שהצבא זה רק נגזרת אחת שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסטיגמה , יש שם גם הרבה מאוד אנשים צעירים שהחליטו להיות פטריוטים ולהגן על המדינה , או לחוות חוויות , או לחפש הרפתקאות

או להרגיש גברים או כאלו שלא מצאו עצמם בלימודים. הרבה עולים חדשים מפרו ומדינות דרום אמריקה.

והרבה מאוד אנשים שרוצים קריירה צבאית , כי זה די יעזור להם להתקדם בחיים.

וכן זה גם טוב לאנשים ממעמד נמוך שאין להם הרבה אפשרויות , ולמדינה כמו שלנו זה מעולה..כל המובטלים או כל הצעירים חסרי משאבים

או חסרי השכלה יכולים להפוך להיות "בני אדם" כביכול , בעזרת השירות הצבאי.

שגם יתן להם השכלה בחינם אחר כך , וגם הטבות ומשכורת טובה.

גריפין עזוב ארצות הברית , תשווה אותנו לכל מדינה דמוקרטית נורמלית אחרת , לכל מדינה דמוקרטית היום בעולם יש צבא שכירים התנדבותי

לכל מדינות אירופה וכמעט לכל מדינה בעולם - להיות חייל זה מקצוע ולא התנדבות.

ואנחנו כבר מדינה די חזקה..ודי מודרנית..ואני אישית לא חושב שיש לנו סכנת קיום , אנחנו קיימים כבר מעל 50 שנה.

אני לא פוחד מהאיראנים והאיומים שלהם , בעולם המודרני לא תפרוץ שום מלחמה ולא יוטל שום גרעיני.

ירדן ומצרים זה לא פאקטור - משום שהן צורכות מאיתנו מים ודולרים מדוד סם.

אם סוריה תעשה משהו הכי קטן היא תכנס לציר הרשע וכל העולם יתקוף אותה וישב לה על הגרון.

ארצות הברית ואירופה לא יתנו לשום מלחמה לפרוץ , העולם היום זה רק כסף ונפט

ואתם תראו שהמשבר עם הערבים יפתר בסוף בעזרת כסף ושטחים ובלי מלחמה.

מה שקרה במלחמת לבנון 2 היה פשלה של הצבא , יציאה למלחמה בגלל אירוע חטיפה וספין תקשורתי..

הרי הצבא ידע כמה שנים קודם מה יש לחיזבאלה ביד ולא עשה כלום בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגם יתן להם השכלה בחינם אחר כך , וגם הטבות ומשכורת טובה.

וגם יממן את החתונה וגם את רכישת הדירה לכל הצבא ולכל זה יש כסף למדינה כמובן, הרי במדינה שלנו יש נפט, ונפט בלי סוף ואנחנו מוכרים אותה ואנחנו אחת המדינות העשירות בעולם!

YE RIGHT, KEEP DREAMING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבא ארה"ב מורכב ברובו מאנשים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך מאוד ומאסירים שניתנה להם אפשרות להמיר את תקופת המאסר בשירות צבאי.

ואלו האנשים הכי מתאימים לח'יר, כי אין להם מה להפסיד.

החיילים שלנו צרכים לחשוב פעמיים לפני כל היתקלות, ובקרב האמיתי זה מה שקובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...