AMD מחלקת משחקים חינם לבעלי כרטיס ATI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מחלקת משחקים חינם לבעלי כרטיס ATI

shlomom

Recommended Posts

סתם בולשיט.

HL2 Lost Coast זה יותר דמו מאשר משחק. זה סתם שלב.

HL2 DEATHMATCH זה משחק לא מוצלח במיוחד ולא מושקע במיוחד. זה בכלל חלק ממשחק אחר, לא בדיוק משחק בפני עצמו (לא מוכרים אותו לבד, גם לא בסטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני רץ לקנות אבל מה בקשר לזה?

Customers who purchase the new ATI Radeon HD 2900 XT will also receive, upon release via Steam, the highly anticipated trio of new games coming from Valve: Team Fortress 2, Portal, and Half-Life 2: Episode Two.

עדיין לא מפתה ?

בכל זאת מחווה יפה מצד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהפסקתי לאכול, אחרי שהפסקתי לשתות, אחרי שחסכתי על כביסה לגרביים ואחרי זה לתחתונים מרוב כסף שהוצאתי על משחקים, אני יכול סוף סוף לחזור לחיים נורמליים כי יהיו לי משחקים חינם. נו בחיאט.. מי משלם על משחקים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהפסקתי לאכול, אחרי שהפסקתי לשתות, אחרי שחסכתי על כביסה לגרביים ואחרי זה לתחתונים מרוב כסף שהוצאתי על משחקים, אני יכול סוף סוף לחזור לחיים נורמליים כי יהיו לי משחקים חינם. נו בחיאט.. מי משלם על משחקים...?

אה.............

מה אתה לא משלם על משחקים?? :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני.

LinKaDinK, לא אני לא מבקש שום דבר חוץ מכרטיס (וכל התוספות הדרושות להפעלותו ולפעולתו) כאשר אני קונה אחד.

בכל מקרה, זה לא סתם התלוננות, פשוט נראה לי טיפשי הטענה למשחק חינם. זו עבודה בעיניים. lost coast זה לא משחק. HL2 DM זה לא ממש... יש המון משחקים חינמיים או משחקים ב 50 שקל שטובים יותר, זה סתם בולשיט.

בנוגע לבאנגל של ה 2900XT- זה בהחלט נחמד. עם זאת, אני תמיד אעדיף לשלם פחות, הבאנדל זה שטות בדר"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני.

LinKaDinK, לא אני לא מבקש שום דבר חוץ מכרטיס (וכל התוספות הדרושות להפעלותו ולפעולתו) כאשר אני קונה אחד.

בכל מקרה, זה לא סתם התלוננות, פשוט נראה לי טיפשי הטענה למשחק חינם. זו עבודה בעיניים. lost coast זה לא משחק. HL2 DM זה לא ממש... יש המון משחקים חינמיים או משחקים ב 50 שקל שטובים יותר, זה סתם בולשיט.

בנוגע לבאנגל של ה 2900XT- זה בהחלט נחמד. עם זאת, אני תמיד אעדיף לשלם פחות, הבאנדל זה שטות בדר"כ.

HL2 DM לא בדיוק משחק אתה בסדר?? יש לי מלא משחקים טובים ובמקום לשחק בהם אני משחק בHL2DM ובמודים כי זה פשוט כיף וזה משחק כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הקאצ'?

לא מקבלים היום שום דבר בחינם.

ואתם חיים בסרט, -ATI לא "נחמדים". יש להם אינטרסים לגרום לכם להעריך אותם, ואז במודע או לא לקנות את הרכיבים שלהם. זה הכל.

חוץ מזה שהם מקבלים פרסום חינם על כל פעולה כזו או אחרת שהם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה נותנים לך תיקח מרביצים לך תקרא לחברים ותז**נו אותם

מה הקשר? אחת התגובות המפגרות שיש. כן, אם נותנים לי אני אקח. אבל אני עדיין חושב שזה מטומטם להביא לזה את הכותרת "...מחלקים משחקים חינם...".

HL2 DM נמכר בסטים ב 9.95 דולר (43 שקל בערך). אני אישית חושב שזה משחק לא טוב, אבל כל אחד ודעתו. בכל מקרה, זה כולה משחק ששווה 40 שקל, שוב, אני לא מבין את ההתלהבות בלקבל CD KEY שלו. בטח שזה לא מצדיק את הכותרת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...