אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

יש לי פטור על קרוהן [רפואי.. עזבו..] אבל אני רוצה להתנדב בעיקר בגלל החוויה והכבוד - לדוגמה בבית של החברה ההורים שואלים אם התגייסתי ואני אומר שהתנדבתי לשנה אז זה נותן כבוד ... לא ?!

שמעתי שרצים שם צחוקים וזיונים חופשי ושכיף שם אנערף..

הקטע אבא שלי ואחי וכל המשפחה שלי מפצירים בי לא להתנדב בטענה שלא ייתנו לי שם שום תפקיד חשוב להתגאות בו ושאין כבוד בלהתנדב והכבוד הוא ללכת ללמוד באוניברסיטה בגיל צעיר ולגמור תואר שני בגיל צעיר... אבא שלי עוד היה בצבא בתפקיד חשוב וקרבי [היה מפקד של המפקדים אנערף לא יודע שמות] ואפילו היה היחיד שנותר חי מהגדוד שלו אבל עזבו.. קיצר אדם כזה אמר לי לא להתגייס, שלא שווה לי. אחי גם הלך לקרבי ויצא משם אחרי חודש להיות דובר צהל וגם הוא אמר לי שזו תהיה טעות גדולה להתנדב.

אני נחצה בין שני עולמות ולא יודע באיזו אפשרות לבחור - להתחיל ללמוד בגיל מוקדם או להתנדב לכמה חודשים [כדי לא לבזבז באמת סתם לשווא] בשבילה כבוד והחוויה [כביכול].

תראו, בכללי אני יכול גם להתנדב ליחידות הקרביות [בלי להשוויץ או משהו כזה, הייתי ספורטאי רוב החיים שלי וגם בלימודים קיבלתי הצטיינות אז אין שום סיבה שלא ייקחו אותי] אבל החלטתי שעדיף לנצל את הזמן וללכת לאוניברסיטה אך לא לעשות בכלל?! זה אני כבר לא יודע...

בבקשה אשמח לקבל עצות, דעות או סתם תגובות [עם תועלת בבקשה :-) ]

בתודה מראש,

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להתנדב בעיקר בגלל החוויה והכבוד - לדוגמה בבית של החברה ההורים שואלים אם התגייסתי ואני אומר שהתנדבתי לשנה אז זה נותן כבוד ... לא ?!

אין שום כבוד, ולא חוויה. (ובטח לאחד שישלחו להיות מש"ק חתולים כי הצבא יפחד שהוא יחלה)

זיונים חופשי? כן, יזיינו אותך חופשי חופשי.

צא מהסרט - לא רוצים אותך בצה"ל? מעולה!

לך תעשה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פטור על קרוהן [רפואי.. עזבו..] אבל אני רוצה להתנדב בעיקר בגלל החוויה והכבוד - לדוגמה בבית של החברה ההורים שואלים אם התגייסתי ואני אומר שהתנדבתי לשנה אז זה נותן כבוד ... לא ?!

הקטע אבא שלי ואחי וכל המשפחה שלי מפצירים בי לא להתנדב בטענה שלא ייתנו לי שם שום תפקיד חשוב להתגאות בו ושאין כבוד בלהתנדב והכבוד הוא ללכת ללמוד באוניברסיטה בגיל צעיר ולגמור תואר שני בגיל צעיר... אבא שלי עוד היה בצבא בתפקיד חשוב וקרבי [היה מפקד של המפקדים אנערף לא יודע שמות] ואפילו היה היחיד שנותר חי מהגדוד שלו אבל עזבו.. קיצר אדם כזה אמר לי לא להתגייס, שלא שווה לי. אחי גם הלך לקרבי ויצא משם אחרי חודש להיות דובר צהל וגם הוא אמר לי שזו תהיה טעות גדולה להתנדב.

אני נחצה בין שני עולמות ולא יודע באיזו אפשרות לבחור - להתחיל ללמוד בגיל מוקדם או להתנדב לכמה חודשים [כדי לא לבזבז באמת סתם לשווא] בשבילה כבוד והחוויה [כביכול].

תראו, בכללי אני יכול גם להתנדב ליחידות הקרביות [בלי להשוויץ או משהו כזה, הייתי ספורטאי רוב החיים שלי וגם בלימודים קיבלתי הצטיינות אז אין שום סיבה שלא ייקחו אותי] אבל החלטתי שעדיף לנצל את הזמן וללכת לאוניברסיטה אך לא לעשות בכלל?! זה אני כבר לא יודע...

בבקשה אשמח לקבל עצות, דעות או סתם תגובות [עם תועלת בבקשה :-) ]

בתודה מראש,

אבי.

לא רק זה אלא זה הרבה יותר גרוע מג'ובניקים, ואני אצטט את רועי "כמעט כולם נרתעים ממתנדבים", גם אני הייתי בקונפליקט אם להתנדב או לא, ואני ממש לא הולך להתנדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטט את כל השאר..

איזה חוויה ועל איזה כבוד אתה מדבר...לא תקבל מהם שום כבוד ומקסימום כובע שתוכל ללכת איתו בפורים בגאווה.

בקשר לעניין הארוטי מי אמר שבאונברסיטה אין כמה מסיבות מעניינות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעניין הכבוד? זה שהייתה לי האפשרות לא ללכת ולא לשרת את המדינה ובחרתי דווקא כן לשרת אותה זה לא יוסיף כבוד וכאלה?

לאדע כי נגיד אני מסתכל על אנשים שאמרו לי שהם לא עושים בעין אחרת. אבל שוב, הם לא יצאו כמו שאני יצאתי.. הם יצאו בחרטות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זאת בעיה בעיקרון כי באמת קשה לקבל תפקיד טוב בהתנדבות

אבל אם אתה יודע מחשבים או דברים כאלה אז תוכל להתנדב לאחת היחידות מחשבים של הצבא שגם ככה לא צריך שם פרופיל וכו'...

וגם לקבל נסיון והעשרה של הצבא ואת הסיפוק שכן תרמת למדינה בסוף אבל השאלה אם יש לך התמחויות כאלה או אחרות שהצבא יכול לנצל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם להשתמט וללמוד לתואר ראשון אם אחר כך אף מקום עבודה שמכבד את עצמו לא יקבל אותך?

מה הטעם להיות בן אדם מפגר ולא לקרא מה שבן אדם אחר רושם?

יש לי פטור רפואי מוצדק ואני חושב על להתנדב, אדיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם להשתמט וללמוד לתואר ראשון אם אחר כך אף מקום עבודה שמכבד את עצמו לא יקבל אותך?

לצערי הרב זה לא נכון.

היום בחברות לפעמים מעדיפים מישהו שלא יבריז להם למילואים.

אני רואה בשירות צבאי חובה וגם זכות לשרת את המדינה ובשרות מילואים אני רואה נופש מעבודה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה את זה , מהסיבה הפשוטה שיתנו לך תפקיד מסריח ברמות ( עיין ערך "בלאי ")

לך תלמד לתואר ראשון :xyxthumbs:

לא בהכרח... ש אפשרות להתנדב לתפקיד מסויים ולא להיות סתם עובד רס"ר... אני מכיר אנשים שהתנדבו לממר"מ (למרות פטור רפואי), ולתפקידים מקצועיים אחרים ...

הכי טוב זה ללכת למדור קד"צ ולשאול אם יש אפשרות להתנדב ליחידה מקצועית כלשהי ולהיות בתפקיד מוגדר ומשמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...