ייעוץ בבקשה: Dell 2007fp אבל הטקסט יהיה לי קטן - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ בבקשה: Dell 2007fp אבל הטקסט יהיה לי קטן

yanital

Recommended Posts

אני רוצה לקנות את 2007fp וחשוב לי שיהיה טקסט גדול יחסית.

פרטים על עצמי: אני עם משקפיים ולא רואה 6\6,

מסך נוכחי והתצוגה המועדפת עליי:

Samsung SyncMaster 700ift (19", dot:0.2)

רזולוציה: 1024X768.

הנה ציטוטים על 2007fp בנושא הקריאות של הטקסט:

עבודה ברזולוציה לא-טבעית זה הפיתרון הגרוע ביותר.....הירידה באיכות היא לרוב משמעותית עד בלתי נסבלת - ביחוד בטקסט

רזולוציה 1600x1200 למסך 20" יוצרת פונטים קטנים מידי... (לי אישית) לפעמים אני צריך לאמץ את עיניי יתר על המידה.

גודל הפונטים הוא בהחלט "בעיה" כי הם באמת קטנים וזה כן מעייף בעבודה ממושכת

תשמע - ראיתי רבים וטובים שעדיין עובדים על 1024X768 ומרגישים שאחרת הכל קטן מדי. עבורם המסך הזה מאוד לא מומלץ ועדיף שיקחו 19' איכותי במקום כמו ה-VP930B שרבים אצלנו מעדיפים בעבודה בדיוק מהסיבה הזו. אתה כנראה שייך לקהל הזה.

ולטובת :vp930

לכל מי שיש מסך 19/17 אינץ' CRT חושב שב12XX/10XX זה נראה ממש קטן אבל ברגע שעוברים למסך LCD 19' ברזולוציה הזאת הכל נראה כמו שצריך

------------

דוגמה לבעיה צפויה:

יש אתרים שבהם גודל הטקסט לא משתנה, כמו YNET.

במסך הנוכחי, אני לא יכול לקרוא טוב אם זה יותר מ- 1024X768.

האם לאור המצב, 2007fp, יהיה בחירה גרועה ?

אם כן, זה די מעציב שבגלל טקסט, המסך הזה ייפסל מבחינתי.

אשמח מאוד לקבל תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטקסט אומנם קטן (בערך כמו מוניטורים 17¨) אבל בגלל האיכות הוא מאד חד כלומר אין טישטוש בין הטקסט לרקע ולכן לדעתי אחרי שמתרגלים אין בעייה.

אני לא מתעייף בגלישה מול המסך אבל אין תחליף לעבודה בוורד ב 150% ופיבוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן הגלישה אתה יכול גם להגדיל את הטקסט(ctrl+גלגלת של העכבר) ככה שאם העיניים שלך מתעייפות בזמן גלישה זאת לא צריכה להיות בעיה.

בקשר לפונטים בשלוחן עבודה וכאלה, בהתחלה גם אני קצת חששתי מהגודל שלהם ושהדבר יפריע לי, אבל אחרי שהתרגלתי זה קשה לעבור למסך עם פנטים גדולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שואל את עצמי את השאלה הזאת אבל אני לא חושב שיש מקום שאפשר לראות אותו בפעולה, וגם אם כן, בד"כ מחוברים איזה 15 מסכים עם מפצל והאיכות היא הרבה פחות נמוכה מהאיכות האמיתית של המסך

בכל אופן, ברוב הדפדפנים שאני מכיר, יש אפשרות לעשות זום על האתר, ואיכות טקסט לא יורדת בזום. וגם בתוכנות כמו WORD וACROBAT יש אפשרות זום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם קנית כבר (את) (ה)מסך או לא, אבל אני משתמש כרגע ב2007FP והכיתוב קטן בטירוף

אם זה באמת חשוב לך אני חושב שתעדיף את הVIEWSONIC VP930B

אם הגופנים קטנים מדיי עבורך תעלה את הDPI. כך תראה גופנים גדולים יותר ולא תפגע ברזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחל-לוח בקרה-מראה וערכות נושא-תצוגה-הגדרות-מתקדם-כללי.

לי אין בעיה של טקסט קטן אם המסך הנל,אני מגדיל טקסט או דרך הדפדפן או מאפייני תצוגה-מראה-גודל גופן,עדיף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...