מפרט למחשב לתלת מימד בתקציב של 5000+ ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב לתלת מימד בתקציב של 5000+ ש"ח

darklight

Recommended Posts

תודה kill_b7 :)

טוב הנה מפרט חדש שהכנתי הפעם מהחנות iqpc

מעבד : INTEL 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q66000) - BOX ¤ 1585

זיכרון : GEIL 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT WITH COOLING CL-5-15-5-5 ¤ 626

זיכרון : GEIL 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT WITH COOLING CL-5-15-5-5 ¤ 626

לוח אם : GIGABYTE GA-P35C-DS3R ¤ 856

כרטיס מסך : GAINWARD PCI-EX GeForce 7300GT 256MB - BLISS - 8026 - RETAIL ¤ 396

דיסק קשיח : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS ¤ 376

מארז : COMPUCASE CI-6A19B-400 ATX MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ¤ 405

סך הכל כולל מע"מ ¤ 4870

נראה לי שהמפרט הזה טוב יותר מהקודם כולל המחיר

מה אתם חושבים לגבי המארז והספק? זה יחזיק את המחשב? אם בהמשך נגיד אני משדרג לכרטיס ביניים של סידרת 9 החדשה של נבידיה שתצא או ביניים של r700

והכרטיס מסך שיש כרגע במפרט חלש מדי? ושווה להוסיף עוד 200-300 ש"ח? מה שאני צריך זה עבודה בתלת מימד בתוכנות כמו מאיה ורק לעיתים אני משחק

אני לא כבד כרגע כי אין זמן וגם בגלל סדר עדיפויות

שוב תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הספק יחזיק לבינתיים אבל בעתיד כשתחליט לשדרג אתה תצטרך להחליף אותו.

המארז בסדר גמור במחיר שלו אבל אם יש לך אפשרות הייתי ממליץ ללכת על אפולו מקרר מצויין,עיצוב טוב ושקט יחסית.

הכרטיס מסך לפי מה שאתה אומר אמור להספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז אפולו של איזו חברה זה? לא מצאתי את המארז הזה בiqpc

מה דעתכם על מארז+ספק האם יש אופציות טובות יותר?

ושאלה חשובה...הבנתי שהמעבד שבמפרט מתחמם ואנשים כאן נוהגים לקרוא לו "תנור" ככה שאני מבין שצריך גוף טוב על איזה אתם ממליצים לי בשביל המעבד הזה

ורק שתבינו איזו קפיצה רצינית אני עושה יש לי עכשיו את המחשב 2500 32 ביט וכרטיס מסך ראדון 9550 פרו...קפיצה רצינית אה :lol:

ותודה kill_b7

אתה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי למארז הזה

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=3239

אופציות טובות יותר יש אבל לא באותו מחיר.

אם אתה מתכנן OC בהחלט כדי לקנות לו . אני אישית ממליץ על הביג טייפון של טימברלנד עושה עבודה נפלאה.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bill_b7 הטייפון מעולה אבל אם כבר אפשר עוד ביצועים

אני אבחר ב-SunBeam TUNIQ TOWER 120MM מה דעתכם זו בחירה טובה? יש למישהו השגות לגוף הקירור הזה?

לגבי הזכרון הבנתי ש667mhz יספיק לאוברלוקינק עד 3.2 למעבד ובמילא יהיה קשה לפרוץ את המחסום מהירות הזו אז כדאי ללכת על במהירות 667 ולחסוך איזה 200 ש"ח+ שיהיה אפשר להשקיע אותם במארז טוב יותר או כרטיס מסך טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מעולה אבל שמעתי שיש בעיה להשיג אותו בארץ.

כן כדאי לחסוך את הכסף הזה ואגב הם יספיקו גם ל3.4 בערך :)

תודה על המידע אז אני אלך על 667 ומהחסכון של200-300 ש"ח אשקיע במארז/ספק טובים יותר

עכשיו בעניין אחר ראיתי שיצא 6 אם כך מה עדיף לדעתכם

לוח אם הזה :

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2366

או זה:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3284

מצטער שאני שואל הרבה ומנדנדד...פשוט יש הרבה היצע ואני לא מעודכן מספיק במה שקורה בחומרה

את המחשב אני מזמין השבוע כנראה או שלכל היותר בתחילת השבוע הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שאתה רוצה כמעט בלתי אפשרי להשיג אותו בארץ אלא אם אתה מוכן לחכות חודשיים בשבילו.

הוא יפה גדול ומצוין כתחליף הייתי ממליץ על הביג טייפון בו אני משתמש עכשיו, הם אותה רמה בביצועים לא אותה רמה בעיצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שאתה רוצה כמעט בלתי אפשרי להשיג אותו בארץ אלא אם אתה מוכן לחכות חודשיים בשבילו.

הוא יפה גדול ומצוין כתחליף הייתי ממליץ על הביג טייפון בו אני משתמש עכשיו, הם אותה רמה בביצועים לא אותה רמה בעיצוב.

מה עם האינטיפי או הניג'יה ?אותם הכרתי היום דרך בדיקות ביקורות באתרים וזה אבל הקטע שכל אתר נותן תוצאות אחרות וקשה לדעת חד משמעית איזה גוף יותר טוב ממשנהו

ואני אודה לכם אם תתיחסו לשאלה לגבי הלוחות אם בתגובה הקודמת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד : INTEL 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q66000) - BOX ¤ 1585

כרטיס מסך : PALIT PCI-EX GeForce 7300GT 256MB - RETAIL ¤ 370

זיכרון : CORSAIR 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT ¤ 556

זיכרון : CORSAIR 2048MB (1024MB X2) 800MHz DUAL CHANNEL KIT ¤ 556

לוח אם : ALBATRON NF 650i ULTRA ¤ 653

דיסק קשיח : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS ¤ 376

מארז : NZXT LEXA BLACKLINE w/o PSU ¤ 555

ספק כוח : ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤ 417

קרור למעבד : SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm ¤ 265

קירור זיכרונות THERMALTAKE COPPER HEAT SPREADER : A1414¤ 59

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 5392

דעתכם כמובן תתקבל בברכה אני מתקרב לקו הסיום של בחירת/בניית המפרט

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי שאין את הטוניק וקשה להשיג אותו אבל התקשתי לוותר עליו במפרט בגלל השם המגניב שלו לדעתי ::) וכמובן הביצועים...אם כך מה לדעתכם לקחת מבין השלושה:NINJA Plus REV.B,BigTyphoon VX ,INFINITY

לגבי ...עכשיו כנראה אני לוקח את הviewsonic930vp שהוא בגודל 19 אינץ ואז בהמשך כנראה אקח מסך 22 או 24 וכמובן שאשדרג את הכרטיס מסך שבמפרט כרגע למשהו חזק יותר השאלה היא האם כדאי ששתי המסכים שיהיו מחוברים לאותו כרטיס מסך צריכים להיות באותו גודל בשביל אופטימזיה או משהו דומה לביצועים לכרטיס מסך או שזה לא משנה שיהיה לי מסך אחד 19 ומסך שני 24

לגבי המעבד אני מבין שאני צריך לדרוש את הסטפינג החדש שהוא קריר יותר יחסית ונקרא סטפינג 0 נכון?

לוחות אם...לאיזה עדיף מבחינת ביצועים/אימינות/אורך חיים כללית הnforce6 החדש או P35C-S3 Intel

זהו...

תענו לי על זה ואני מבטיח שיגמרו לי השאלות :xyxthumbs:

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא ממליץ כלל כרגע לקנות את המעבד הQ6600 בגלל שהוא 65nm שזה גורם לעלייה בצריכת החשמל בסביבות ה- 67 אחוז מול הכפול הליבה

ועוד במיוחד שעוד מעט משחררת מעבדי מרובע ליבות ב ב 45nm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...