שאלות בקשר ל- x1950 PRO ולשדרוג. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר ל- x1950 PRO ולשדרוג.

hackermeir

Recommended Posts

זה רק אני או שהכרטיס הזה מתחיל לגמגם במשחקים?

לפי התוצאות האלה:

http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=725&model2=724&chart=296

ונגיד שאני אקנה בעתיד ויהיו לי איתו בעיות של פילטרים או משהו בסגנון שיש להרבה אנשים עם אותו כרטיס , אז בחנות יסכימו להחליף לי אותו לאחד חדש או לאחד ששווה אליו בביצועים או בתקציב? או שאני ידפק איתו עד שאני אקנה חדש.

והאם כדאי לי לקנות את הכרטיס עכשיו או לחכות עוד חצי שנה ולראות מה קורה אז? (אולי יהיו כרטיסים חזקים יותר באותו מחיר או משהו כזה.)

עריכה: הכרטיס שלי כרגע 7300GT לא סוניק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מתחיל לגמגם הXT יותר טוב מהPRO ולא בקצת. לגבי AA זה לא משנה כרטיס חדש או משומש כי תמיד AA לא הכי חלק. אם זה לא מפריע לך אז תלך על זה ואם מפריע אז תקנה משהו אחר. לגבי הXT אולי גם שם יש AA לא הכי חלק אבל אני לא בטוח כי פחות התלוננו. [אבל יכול להיות שגם AA לא חלק]. והXT משתלם אחי. תקנה אותו ועוד שנה תשדרג לאחר. או שאת הPRO תקנה הוא יחזיק לך שנה בהגדרות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי להשוות בין הכרטיסים רק אני רואה שה- FPS לא גבוה מספיק בשביל לשחק במשחק הזה ספיציפית.

ואיך אתה כל כך בטוח שכל x1950 PRO יש לו בעיות ב- AA?

כי לי יש ולחבר יש וכמה בפורום כאן יש וגם באתרים בחול מתלוננים וגם החלפתי לכרטיס חדש וזה נשאר וגם שמתי את הכרטיס במחשב אחר ונשאר הבעיה.

תכלס AA עושה 70 אחוז ממה שהוא צריך לעשות.תלוי גם במשחק יש שפחות ויש שיותר. אותי אישית זה מעצבן רצח לכן לא מתקרב יותר לATI. כל אחד יעשה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תראה את Oblivion כקנה מידה - זה המשחק הכי תובעני שיש בערך, כמו שאתה רואה אפילו 8800GTS מוציא בו רק 30 FPS.

אני חושב שX1950Pro הוא אחד הכרטיסים הכי משתלמים שיש, למרות שעדיף ללכת על XT, אם אפשר. איזה מסך יש לך אגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 19" (1280X1024) .

אני רוצה כרטיס שיציג לי את כל המשחקים בשנה הקרובה ברזולוציה הנ"ל עם פילטרים והכל.

זה הרזולציה המקסמלית של המסך שלך שהוא 19? למה לי רק הרזולציה של המסך זה 1920 על 1440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מסכי 17 וגם מסכי 19 זה 1280X1024

15 זה 1024X768.

התוצאה בTOMS לא נראית לי הגיונית כי אני עם ה8800GTS שלי לא זוכר שירדתי בכלל מתחת לאפילו 50 FPS, אומנם ברזולוציה נמוכה יותר, אבל תמיד טיילתי עם 50FPS ומעלה. אני לא חושב שזה קנה מידה שכדאי להסתכל עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרזולציה המקסמלית של המסך שלך שהוא 19? למה לי רק הרזולציה של המסך זה 1920 על 1440

יש לך בטח מסך CRT נכון?

במסכים האלה אם אני לא טועה אפשר להגיע לרזולוציה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בטח מסך CRT נכון?

במסכים האלה אם אני לא טועה אפשר להגיע לרזולוציה הזאת?

כן יש לי CRT 19 שהרזולציה רק של המסך זה 1920 על 1440. ועם הכרטיס מסך יש לי עד 2048 על 1536

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...