מחשב חדש - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש

kaisman100

Recommended Posts

המחשב עלה כימעט 9000:

8550

חחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!

המחשב הזבל הזה עולה 8550 ש"ח. איזה מערכת חייתית הוא היה יכול להוציא עם מעבד .... ובכלל, מה זה כונן תקליטורים סמסונג + DVD ?????. אין אפילו דגם, ובכלל סמסונג לא משהו בכוננים. GeForce 3 63MB , איזה? הרגיל ?TI200/500 ? איזה חברה ?

חבל שאנשים עדיין קונים מחשבים כאלה, 4 עם צ'יפסט 845. איזה מציאה. אם כבר 4 אז רק עם 850, כל השאר סתם לא נותנים ביצועים משהו. וזכרונות RDRAM כבר לא כל כך יקרים. בכלל...... בעעעעעע.

ואנשים, מה אתם עושים לו "אם הוא חייב פנטיום 4 ולא AMD", הוא בטח לא יודע מה זה . לא מבין בחומרה, ואתם מדברים כאילו הוא אחד ממכם. תסבירו לו (כי לי אין כח ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

באיזשהו שלב זה כבר מתחיל לעייף כשמנסים לשכנע מישהו כשהוא טועה

בכל מקרה-מזל שנכנסת לאתר הזה ועצרו אותך מלקנות את המחשב במפרטים שהבאת פה

אם כבר יש לך מחשב ואינטרנט אז לא צריכה להיות לך בעיה לקנות מחשב חדש בחנות כמו החנויות שהוצעו פה. תחסוך כסף טוב ותצא עם מחשב הרבה יותר טוב ממה שחשבת שיהיה לך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עלה כימעט 9000:

8550

חחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!

המחשב הזבל הזה עולה 8550 ש"ח. איזה מערכת חייתית הוא היה יכול להוציא עם מעבד .... ובכלל, מה זה כונן תקליטורים סמסונג + DVD ?????. אין אפילו דגם, ובכלל סמסונג לא משהו בכוננים. GeForce 3 63MB , איזה? הרגיל ?TI200/500 ? איזה חברה ?

חבל שאנשים עדיין קונים מחשבים כאלה, 4 עם צ'יפסט 845. איזה מציאה. אם כבר 4 אז רק עם 850, כל השאר סתם לא נותנים ביצועים משהו. וזכרונות RDRAM כבר לא כל כך יקרים. בכלל...... בעעעעעע.

ואנשים, מה אתם עושים לו "אם הוא חייב פנטיום 4 ולא AMD", הוא בטח לא יודע מה זה . לא מבין בחומרה, ואתם מדברים כאילו הוא אחד ממכם. תסבירו לו (כי לי אין כח ;) )

אני חושב שפנטיום 4 עם פלטפורמת זכרון זה הדבר הכי טוב. לVIA יש צ'יפסט כזה לפנטיום 4, הוא מקבל זכרונות , וכך חוסכים כסף בזכרון ומקבלים מחשב עם שלא יחנוק ויגביל את המחשב.

רק שתי האגורות שלי בעניין הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON ידידי,.. מתי בדקת לאחרונה את מחירי הזיכרונות ? עכשיו "חזרתי" מפלונטר וחשכו עיניי (ראה ת'רד אחר בנושא מחירי זיכרונות) . בעוד שמחירי זכרונות RDRAM לא השתנו כבר חודשיים-שלושה הרי שזכרונות התייקרו מאד וזיכרון איכותי (CAS2 וכו') הוא כבר לעשירים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON ידידי,.. מתי בדקת לאחרונה את מחירי הזיכרונות ? עכשיו "חזרתי" מפלונטר וחשכו עיניי (ראה ת'רד אחר בנושא מחירי זיכרונות) . בעוד שמחירי זכרונות RDRAM לא השתנו כבר חודשיים-שלושה הרי שזכרונות התייקרו מאד וזיכרון איכותי (CAS2 וכו') הוא כבר לעשירים בלבד.

אני גם ראיתי את העלייה של המחירים, 256 MB SDRAM של קינגסטון שעלה לי לפני איזה שבועיים או שבוע וחצי אפילו 160 שקל בפלונטר פתאום עולה משהו כמו 500 שקל, ואני מדבר על SDRAM רגיל, לא משהו מיוחד.

אני לא שמעתי על עליית מחירים עלומית בזכרונות, וזה מאוד מעניין כי זו נראית לי עליית מחירים של הספקים בישראל בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...