מחשב חדש - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש

kaisman100

Recommended Posts

חד וחלק: אל תקנה את המחשב הזה, וגם אל תקנה בבאג אם הם באמת קישקשו לך בשכל את השטויות שאתה מספר שהם קשקשו..

;D

ואם כבר בבאג עסקינן, למה שלא תיתן לו את המפרט שבנינו שם? (לפני שכמעט רבנו מכות עם בעל החנות! ;D)

LOL!!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אז חוץ מהזיכרון המחשב טוב?

לא! אני מצטער שאמרתי זאת כך אבל זה בא כדי להעיר אותך! מעבדי הפנטיום 4 של אינטל מספקים היום ביצועים נמוכים בהרבה מאלה של , מגהרץ למגהרץ, והם עולים הרבה יותר. לדוגמא, מעבד של אשר מהירות השעון שלו 1.33 ג"צ עובר בביצועים במקרים מסויימים פנטיום 4 במהירות 1.8 ועוד זה עולה כפליים.

קנה ולא תתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חוץ מהזיכרון המחשב טוב?

לא!

למה?

א. המעבד מציג יחס עלות\ביצועים פחות טוב מה- XP1700, למשל...

ב. הלוח עלוב..

ג. כנ"ל הזיכרון (ואם "באג" אומרים שזה לא משנה, שילכו למכור מלפפונים או משהו...)

ד. מסך מזעזע

ה. דיסק קשיח - הם לא כותבים איזו חברה, איזה דגם, כלום... זה אומר שהוא הכי גרוע שיש.

ו. כרטיס קול מזעזע (זה בכלל לא כרטיס קול... זה צ'יפ on board ברמה הכי נמוכה שיש...)

ז. - עדיף לקנות משהו של חברה נורמלית, ולא סתם "רמקולים + SUB-WOFFER" כי הם עלובים...

ח. עכבר "אינפרא אדום של Loghit".. יש איזה 5 דגמים כאלה. איזה בדיוק?

ט. כרטיס USR - מיותר לחלוטין. תקנה את הכרטיס הכי זול שיש, העיקר שיהיה 10/100 (כמעט אי-אפשר למצוא כרטיסי שהם לא כאלה.. לא צריך להעלות יותר מ-70 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אם אתם אומרים לי ככה אז יש לי עוד הצעה:

זה ככה:

1.7 Intel.

לוח אם: P-4 Inter Marryvile D-850.

דיסק קשיח: 60 Gb H D.

זיכרון: 256 RDRAM.

כרטיס מסך: GEE FORCE 3 64 .

כרטיס קול:97 OB AC

מודם: BTC\MOTOROLA 56K.

סידירום: *52.

כונן 1.44

מקלדת ורמקולים יש לי כבר טובים בבית

מארז: ATX P-4 300\12V.

מסך: 995FT+19".

בבקשה תתמקדו במסך אני מתלבט בין זה לLCD ומה יותר טוב למשחקים.

חוץ מזה תתמקדו בלוח אם ומעבד.

בבקשה

בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אותה טעות... אתה מתעלם מאיתנו בכוונה?! כבר הסברנו לך שמעבדי מציגים יחס עלות/ביצועים גבוה בהרבה ממעבדי 4. ברגע שתפתח לעניין אני אישית אדאג להביא לך עשרות ביקורות והשוואות בין שתי החברות ואז תוכח מי היא באמת היותר טובה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם תומך בחבר'ה כאן.

אל תקנה פנטיום 4, זה סתם דרעק, וסתם יקר.

ולכל הרוחות אל תקנה בבאג. תקנה בזיגזג - www.zigzag2000.co.il

ומסך LCD אל תקנה אחד סתם מאפן, רק אחד עם DVI, לפחות 17 אינץ', ושמגיע לפחות ל1280x1024, שזה גם אומר ממש יקר.

מחברות כמו: Eizo, SGI, Samsung.

לא כולם כאלה טובים למשחקים, יש לרוב המסכים הישנים בעיות עם צב רענון של ווידיאו.

עדיף מסך 19 אינץ' CRT (רגיל) של סמסונג, שיהיה הרבה הרבה יותר זול.

אני גם ממליץ לך על מעבד AthlonXP 1700, לוח GA VTX-H, זיכרון Micron 256mb PC2100, וכרטיס מסך

GeForce3 Titanium-200 או Titanium-500 (בהתאם לתקציב שלך) של חברות כמו: Hercules, , Elsa.

ולי יש שלושה מהארד דיסקים החדשים של מקסטור (D740X-6L) ואני לא שומע שום רעש!!! זה לא יאמן השקט שלהם לעמות היב.מ. 75GXP שלי.

ונכון שיש עליהם מאוורר 80מ"מ, אבל הם לא מתחממים בקושי, נגעתי בהם מלא אחרי שעות פעולה ולא הרגשתי שום חום ניכר!! לעומת הי.ב.מ שהיה רותח...

תקשיב לאנשים פה, הם יודעים מה הם אומרים ויש להם ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם הוא כ"כ רוצה פנטיום 4 וכ"כ נחוש בדעתו לשרוף כסף על מעבד פנטיום 4, שעישה את זה במקום מקצועי כמו פלונטר או זיגזג, ויקח לוח אם לפנטיום 4 של חברה נורמאלית כמו אסוס/ג'יגהבייט או אפילו ELITE GROUP.

שיקח כרטיס קול CREATIVE 128, כי הוא הולך להוציא הרבה כסף על המעבד, אבל לפחות יהיה לו כרטיס שהוא חומרה ולא יושב על המעבד. שיקח שם כונן קשיח של SEAGATE או מאקסטור של 7200, ולא 5400 כמו שבטח יתנו לו שם. זכרןם 256 RDRAM, סידירום של אסוס או אקטימה, מודם של קריאטיב, ומסך הרבה יותר טוב.

אני בטוח שהוא יצא מאחת החנויות האלה עם מחשב עם מפרט דומה, אבל הרבה יותר זול וחלקים איכותיים.

ולאדם שרוצה לקנות את הפנטיום 4, תבין כל המפרטים שאתה היצגת לנו כאן נראים כמו מפרטים של מחשבים ממודעות בעיתון ושיש כל הזמן ב"מבצעים לוהטים" של רשתות החנוניות. כל החמשים האלה זה החלקים הכי זבלה והכי זולים שמציליחים להביא מסין ודוחפים לתוך מארז מצ'וקמאק ודורשים על זה רווח מופקע כי מדובר ב"מותג". גם נראה לי שייתנו לך לוח אם מישון של פנטיום ארבע, שלא יתמוך במעבדים החדשים(לא סוקט 478).תלמד חביבי, בישראל אין מותגים, אם היית בחו"ל היית אמר לך לקנות DELL או COMPAQ, למרות שגם שם אנשים שמבינים לא קונים מחשבים של מותגים, כי הם נותנים את יחס עלות/תועלת הכי נמוך. אל תקנה COMPAQ בארץ וכל אלה, כי נותנים להם שמות של דגמי המחשבים שלהם מחו"ל אבל מקצציים ומסרסים להם חלקים פה.

ואני גם אשתתף לקריאה הכוללת של האנשים כאן: אל תקנה אינטל תקנה , זה זריקת כסף לשמה על ביצועים גרועים מאוד ועלות נמוכה. אבל אם בכל זאת אתה נעולה על , תעשה את מה שהצעתי לך בפסקה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מה שיותר מפריע לי זה המפרט הכולל, ולווא דווקא המעבד...

כמו שכבר כתבתי:

א. המעבד מציג יחס עלות\ביצועים פחות טוב מה- XP1700, למשל...

ב. הלוח עלוב.. (תוספת: גם אם אתה רוצה מעבד , תקנה לוח נורמלי!)

ג. כנ"ל הזיכרון (ואם "באג" אומרים שזה לא משנה, שילכו למכור מלפפונים או משהו...)

ד. מסך מזעזע

ה. דיסק קשיח - הם לא כותבים איזו חברה, איזה דגם, כלום... זה אומר שהוא הכי גרוע שיש.

ו. כרטיס קול מזעזע (זה בכלל לא כרטיס קול... זה צ'יפ on board ברמה הכי נמוכה שיש...)

ז. - עדיף לקנות משהו של חברה נורמלית, ולא סתם "רמקולים + SUB-WOFFER" כי הם עלובים...

ח. עכבר "אינפרא אדום של Loghit".. יש איזה 5 דגמים כאלה. איזה בדיוק?

ט. כרטיס USR - מיותר לחלוטין. תקנה את הכרטיס הכי זול שיש, העיקר שיהיה 10/100 (כמעט אי-אפשר למצוא כרטיסי שהם לא כאלה.. לא צריך להעלות יותר מ-70 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אני עכשיו מכין לא מפרט מהאתר של פלונטר לפנטיום 4.

אני לא יודע אם אתה עוקב, עינקודר, אבל יש לוחות עם צ'יפסט של VIA לפנטיום 4, שתומכים בזכרון . כך הוא יכול להנות מDDR שהוא יותר טוב מSDRAM ונותן יחס עלות ביצועים הרבה יותר טוב מRDRAM. כך, הזכרון לא יהיה צוואר הבקבוק שלו. אני בחרתי בשביל המפרט לוח של SHUTTLE שתומך בDDR לפנטיום 4 והוא סוקט 478. תיכף תראה את המפרט, וכמה הוא עולה ואיזה עלות/תועלת הרבה יותר טובה יהיו לו במחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה קצת פגיעה בשמי, ובכל האחים שלי(דורונים, TBים וXPים), כי אני את'לון SLOT A קלאסי...

אבל בכל מקרה,הנה המפרט, שאני הצלחתי להרכיב בערך באותו תקציב של המחשב שהוא עמד לקנות בבאג. המחשב הזה הוא מבוסס פנטיום 4, אבל כל החלקים הם של חברות מוכרות והרבה יותר איכותיות מאלה שהיו נותנים לך בבאג, לכל חלק במחשב יש אבא ואמא. המלצה היחידה שלי לגבי המפרט, זה שאם אתה כבר לוקח פנטיום 4, תיקח מעבד קצת יותר חלש מ1.7 כי זה יחסוך לך הרבה כסף, ולא תרגיש הרבה בירידה בביצועים, בעיקר במשחקים, כי יש לך מאיץ חזק והרב נעשה דרכו.

16*48 DVD/CD Retail - SOFTWARE - ATA66/100 ASUS <- די וי די מעולה, גם סידירום רגיל של חברת אסוס. 396 ש"ח

SEAGATE ST360021A <- כונן 7200 RPM של חברת סיגייט, 60GB, אמין מאוד ומהיר מאוד. 818 ש"ח.

כונן 1.44MB, עולה משהו כמו 60ש"ח~

64MB DDR AGP Geforce 3 Ti-200 OEM - TV Out / DVI - ELSA Gladiac721<-כ.מסך של חברת אלסה בעל פליטרים מעולים, אתה יכול באותו טווח מחיר ללכת גם על כרטיסים של הרקולס שיש בזיגזג. מחיר: 1341 ש"ח.

Shuttle AV40 - 5PCI 1AGP 3DDR - S 478 - ATX - P4X266 <- לוח אם של חברת שאטל, שהיא חברה עם ותק של שנים רבות בתחום לוחות האם, שים לב זה הוא לוח שהוא סוקט 478(לא423). כלומר, תוכל לשדרג למעבדים עתידיים של אינטל כמו הנורת'ווד. הוא גם תומך בזכרון DDR, שכבר הסברתי לך עליו קודם לכן. מחיר:618 ש"ח.

זכרון 256MB DDR של חברת BUFFLO, שהיא חברה מעולה לזכרונות. מחיר:516 ש"ח.

AOPEN QF48 - 300W ATX MIDI TOWER CASE P4 - 2 FAN - מארז של חברת AOPEN, חברה טובה. מחיר: 335 ש"ח.

מודם 56K של קריאטיב, אני חושב שהשם כאן מדבר בעד עצמו. מדובר במודם אמין מאוד. הוא זכה בפרס הפרטי שלי :athlon's private joice. מחיר 137 ש"ח.

Pentium 4 1.7Ghz Inc. Fan 400Mhz SOCKET 478 OEM <- זה המעבד שאתה ככל הנראה רוצה, מחיר: 1300 ש"ח.

SAMSUNG 955DF <- מסך 19" של חברת סמסונג, מתאים לתקציב שלך, וראיתי אותו אצל חבר שלי והוא פשוט מסך מעולה. מחיר: 1902 ש"ח.

עכבר: Logitech Pilot Scroll Optical OEM, עכבר אופטי של לוג'יטק, שהיא חברה מהמובילות בעולם לייצור עכברים. מחיר: 110 ש"ח.

מקלדת מעולה של GENIUS עם תמיכה אורגינאמית לידיים, אני עובד על אחת כזאתי בזה הרגע כלומר גם זכתה בפרס: athlon's private joice. מחירה: 44 ש"ח. היא אמינה מאוד ולא נתקעת, בניגוד למקלדות קבריות שיש בשוק, שנותנים עם מחשבים כמו באג.

כרטיס קול: Creative Vibra 128 4, כרטיס קול חומרתי שתומך ב4 רמקולים. הרבה יותר טוב מכרטיס קול AC97 ש"יושב" על משאבי המעבד. מחירו: 139 ש"ח.

רמקולים: Altec Lansing PS330 - 2*10w sub 140w volume CONTROL (Build originaly for Compaq) PROFESSIONAL SPEAKERS (. <- שמעתי את הרמקולים אצל חבר שלי, צליל מעולה, בעיקר לעומת רמקולי קבר של חברה לא מוכרת שמקבלים במחשבים בנויים. מחיר: 564 ש"ח.

הערות סופיות: נכנסתי עכשיו לפלונטר(מה לעשות יש להם את הממשק הכי נח לדעתי), והרכבתי מחשב בערך בסכום שאתה, ככל הנראה, מוכן להשקיע במחשב חדש. הגעתי לסכום של 8278 ש"ח אחרי מע"מ, כמו-כן כל המחירים פה הם כוללים מע"מ ולפי שער דולר של היום. אתה יכול לראות שבקצת פחות מהסכום שהציעו לך מחשב בבאג, הצלחתי למצא מחשב הרבה יותר אמין וחזק, מאשר מה שמציעים לך בבאג. כל החלקים הם של חברות ידועות ובעלות שם עולמי. במקומך היית הולך על מחשב מבוסס באופן כללי, אבל אם אתה כ"כ רוצה פנטיום 4, מה שהצעתי למעלה זו הדרך ללכת. עוד דבר שאני חושב שאפשר לשנות במפרט זה לקחת מעבד קצת יותר איטי, שיכול אולי להוריד קצת את המחיר של המערכת, מעבד כמו פנטיום 4 1.5, יכול לחסוך הרבה כסף וכמעט ולא תרגיש בהבדל בביצועים.

עוד דבר שאני חושב שאתה צריך לשקול זה למה אתה בכלל צריך את המחשב הזה, כי יכול להיות שסתם תבזבז הרבה כסף על מחשב שנותן לך הרבה יותר ממה שאתה בכלל צריך, לכן אשמח אם תאמר למשתמשי הפורום לאילו מטרות מיועד המחשב שלך באופן כללי, כי כמו שאני רואה את זה אנשים לפעמים באים לחנות כמו דיפו או באג קונים מחשב ב9000 ש"ח(עזוב רגע את העניין שתוקעים אותם עם חלקים שכמעט לא שווים כלום) וכל מה שהם צריכים זה בשביל קצת משחק ולגלוש באינטרנט, ולא משהו רציני, שאותו דבר היית יכול לעשות עבורם מערכת מבוססת דורון במשהו כמו 5000 ש"ח ואפילו פחות. כלומר חצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאופן כללי, אני חושב שמערכת מבוססת תתן לך ביצועים הרבה יותר גבוהים ממערכת פנטיום 4, וגם תחסוך לך הרבה כסף.

לגבי הLCD, אתה לא צריך LCD בכלל, המסכים היום לא מספיק טובים וממש גרועים למשחקים.

עשיתי ניסוי קטן, לקחת את אותה מערכת בדיוק כפי שהיא, והחלפתי את המעבד שלה והלוח שלה, כדי שתוכל לראות כמה מעבד של יכול לחסוך לך כסף. אלו הם החלקים היחידים שהחלפתי במפרט.

מעבד: Athlon XP 1700+ <- מעבד שעובד הרבה יותר טוב מפנטיום 4 1700 בכל הבחינות. המחיר: 1038

לוח אם: Gigabyte GA-7VTXH <- מיועד למעבדי , ג'יגה-בייט היא חברה טובה מאוד ללוחות אם בעיקר, ולא איזה חברה עלומת שם מסין. מחיר: 599 ש"ח.

כל המערכת הגיעה למחיר טוטאל של: 7997 ש"ח כולל מע"מ.

גם כאן, הייתי לוקח מעבד טיפה יותר איטי כמו הXP1600, שעולה 851 ש"ח, ועדיין נותן ביצועים מעולים ובכל בדיקה אפשרית עובר גם את מעבדי הפנטיום 4 1700 מגה"צ ומעלה. רק לידע כללי, אפילו DURON, שזה המעבד ה"תקציבי" של עובד יותר טוב מפנטיום 4 1400 מגה"צ, בעוד הדורון הוא רק 1000 מגה"צ הוא 1100....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתם מציעים מחשב כמו במפרט של האתר.

ומסך 19 רגיל של חברה טובה.

אבל אני רוצה לשאול אותכם שאלה כזאת:

האם זה שווה לקנות GEE FORCE 3 64 אם מחשב כזה?

אני צריך את המחשב למישחקים וסרטים לרוב.

תענו בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...