מחשב חדש איטי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש איטי

avidan28

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הכול עניין של תקציב ..

תתן לאייבורי 5000 שקל תקבל מחשב ששווה 5000 .

הוא קנה מחשב ב 1000 שקל מה אתם מצפים שאייבורי ימכרו לו ? אל תלכלכו על אייבורי סתם ! .

ובקשר לזיכרון FSB 266 התכוונת לזיכרון 533MHZ ?

אנשים רוצים לשלם 1000 שקל ולקבל E6320 , צורב , , בחורה מתקפלת .

בתכ'לס אתה צודק אבל...

למען גילוי-נאות החברה צריכה לידע את הלקוח, שמחשב במחיר כזה טוב לשימוש באינטרנט ואופיס+משחקים מתקופת מתושלח.

לצערי מה שמעניין אותם זה המזומן. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בחינם לא הייתי קונה מחשב כזה. הוא לא שווה 1000 שקל זה בטוח.

גם אני לא מבין מה יש לכם נגד , חברה טובה מאוד. רק לידעת אוהבי אייבורי, כל מוצר של שמוחזר לחנות מועבר ל לבדיקה/שיפצור חוזר לאייבורי ונמכר כמוצר חדש! החנות ממש לא זולה! הם חושבים שכל מי שמדבר איתם מפגר! עובדים שם ילדים שלא יודעים בכלל מה זה BIOS! אחרי שקנית את המחשב אין לך שירות ואם יש לך מזל אז אולי יתחשבו באחריות! חבר שלי קנה משם מחשב (אחרי שאמרתי לו לא לקנות והרבה אחרים אמרו לו אותו דבר) והוא קיבל מארז ג'נרי ו 8600GTS , במחיר שהוא קנה את המחשב אני הצלחתי לבנות מחשב עם 8800GTS ו מארז וספק עם חברה!

הדרך היחידה לשפר את מה שהחבר שלך קנה זה לתרום את המחשב לאיזה גן או משהו ולקנות מחשב חדש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם בן דוד שלי קנה לא מזמן גם P4 מהדור החדש, עם PCI-E לשידרוג עתידי של הכרטיס מסך (כן כן! לא AGP מהדור הישן!) ו 7300GS (כן כן! לא FX5200!).

מזכיר לי שרציתי לקנות את המחשב שלי אבא שלי הביא לי לדבר עם חבר שלו, אני עושה לי אני רוצה 8800GTS 640MB, הוא עושה לי אין כזה דבר 640MB, רק 512MB. אני אומר לו Liberty 400W הוא אומר לי היום לא לוקחים 400W רק 500! ביקשתי 2GB בדואל צ'אנל - הוא אמר לי שאין 2GB בסטיק אחד, אח"כ אמרתי לו Apollo הוא אמר שאין לו (סביר..), אבל הוא אמר שיש לו מארזים ממש יפים עם יציאות (המוכרות) מקדימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן, עצה בחינם :

הכי טוב לקנות את החלקים בנפרד, באריזות חדשות לגמרי ואז להזמין שירכיב את המחשב בבית.

ככה יודעים שקיבלתם רכיבים חדשים לגמרי. וגם ההרכבה בפיקוח בבית !

(גם החלקים רוכשים במקומות שונים ע"פ המחירים, וכך המחיר הסה"כ יוצא יותר זול !!!)

הכי משתלם.

תהנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעיה של פותח התראד:

הלוח לא תומך בדואל קור(הוא תומך רק בפנטיום D) אם הייתי במקומך הייתי קונה יד שנייה עוד סלוט של זכרון

רק תבדוק שזה יהיה אותו דגם ואותו גודל כי לפעמים יש בעיות בDC

לגבי המעבד תישאר איתו אני ממש לא רואה תוספת ביצועים אם תחליף את המעבד...

תנסה לפרמט אותו אולי זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן, עצה בחינם :

הכי טוב לקנות את החלקים בנפרד, באריזות חדשות לגמרי ואז להזמין שירכיב את המחשב בבית.

ככה יודעים שקיבלתם רכיבים חדשים לגמרי. וגם ההרכבה בפיקוח בבית !

(גם החלקים רוכשים במקומות שונים ע"פ המחירים, וכך המחיר הסה"כ יוצא יותר זול !!!)

הכי משתלם.

תהנו ;)

אני בעד, אבל מה עם האחריות? למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפי אם קונים את החלקים מחנויות שונות בשביל להוריד את המחיר למה להביא טכנאי שיגנוב כסף על הרכבה?אפשר להרכיב לבד!

חברי הנכבד,

אם מדובר בי כמובן שאני מרכיב לבד....

אבל לא כולם יודעים להרכיב לבד מחשב...כדוגמת פותח התר'ד שציין שהמשפחה לא מבינה במחשבים.

לכן הם יעשו כך:

1. מתייעצים על מפרט.

2. קונים את החלקים במקומות הזולים ביותר ע"פ המפרט.

3. מזמינים טכנאי הביתה.

ויש הנאה מרובה !

[br]פורסם בתאריך: 26.07.2007 בשעה 11:59:12

אני בעד, אבל מה אם האחריות? למשל.

מה זאת אומרת ?

אין אחריות על חדש באריזה ?

יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...