קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

אז רגע, מישהו מוכן ללכת ולצלם את הבעת פניו כשתגידו לו את זה? אני עדיין מוכן לשלם... :lol:

J.Dog-Christ - אנא ממך אל תתערב בקניה הזו אני עוקב אחריך כבר לא מעט זמן בכל פעם שאתה נכנס לעזור בקנייה קבוצתית בסופו של דבר אתה גורם רק נזק והורס אותה!!! אז יאללה תעשה טובה לכולנו ואוף מהתרד הזה תבין את זה אנחנו לא צריכים את העזרה שלך תגדל קודם! אנחנו לא צריכים ילדים פה .

ניסיון קודם בקנייות קבוצתיות שבה התערב הכריש J.Dog-Chris

לכל מי שתהה כיצד אוכל לעזור, אני כבר פועל בפורום כמה זמן לקידום עסקאות כאלו, איך? אני מעדיף להשאיר את העניין מאחורי הקלעים כרגע, וכפי הנראה העסקה שלכם לא מתקדמת טוב במיוחד, אבל נראה - אולי בכל זאת יהיה לי מה להציע.

נראה כאילו הבן אדם כריש ברמות בעל ניסיון רב באירגון קניות קבוצתית.. פשששששש...

חכו למחר לשמוע דברים נוספים, כרגע אני בקשר עם swg ונראה איך אני יכול לקדם את העסקה ולמנוע את הקריסה שלה

אין תשובות ואין מענה.. איפה הניסיון שלך ?? אה ?

למארגן הקנייה,

כרגע אני עוזר לנסות לקדם את הקנייה הקבוצתית של מסך ה24" של , אבל אם תרצו אני אשמח לעזור גם לכם, אלא אם כן כבר יש לכם מחיר סגור [וטוב] עם ספק כלשהוא.

^^^^

ראינו כבר מה אירגנת ואייך קידמת ...

שלונבנון יארגן אתכם.

ואז סוף סוף הוא נכנע ומודיע לכולם שהוא לא מסוגל לעזור למרות כל כך הרבה ניסיון בקניות קבוצתית בפורם נשמע כאילו ארגנת משהו כבר אבל לפי ההסטוריה של ההודעות שלך לא אירגנת שום דבר על מי אתה עובד ? ;D

אני משנה את דעתי

אני חוזר בדיוק לנקודה שממנה התחלתי - אל תפנו אליי- דברו רק עם לונבנון, והבנאדם היחיד שאני אהיה בקשר איתו הוא לונבנון.

זהו כאן בדיוק הבין J.Dog-Chris שזה בעצם לא משחק ילדים אלא צריך לארגן פה דברים ואין לו את זה כמה חבל...

;D ;D ;D ;D ;D

אם בכל זאת משעמם לך ואין לך עם מי לשוחח בשביל לזה יש פורום כללי. זה המקום בשבילך שם כל הילדים בגילך (גיל ההתבגרות) מספרים על החלומות הרטובים שלהם. כאן זה לא המקום.

אני לא מבין איפה המנהלים של הפורמים יש פה אנשים שתפקידם פשוט לכתוב שטויות ולהגיע למצב שהתרד מתמלא בחרא.

אין לי מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד"א בקנייה הקבוצתית הקודמת עם מסכי ה 24' , המזכירה התקשרה אלי לתאם את הפרטים ... אז אל תגידו לי שזה לא קורה!

כל אדם רוצה להרוויח כסף וזה באמת המעט שהוא יכול לעשות בשביל עסקה כזו, כולה מזכירה אחת תוך שלוש שעות גג על משכורת מינימום מסדרת את הכל פחות או יותר... אל תעשו מזה ביג-דיל כל כך

move on

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J. DOG וכל חבריו הליצנים כמו שכבר אמרו פה אתם אף פעם לא תורמים לכלום ורק גורמים נזקים,

ראיתי גם את העזרה המדהימה שלך עם הקנייה של ה-24" הקודמת, ועם ה"קנייה" האחרונה עם בן - פשוט אשף!... בלא לעשות כלום..

מה אתה בכלל קשור? מה אתה מתערב בכלל בעניינים שלא שלך?

בוא נתערב ובוא נתערב - מה אתה בכלל מבין במשהו? יש לך טבלת ייאוש להורה המלווה שאפילו עוד לא סיימת!!!

כנראה שההורה המלווה יצטרך להלוות לך גם כסף כדי שתוכל להחזיר על ההתערבויות הטיפשיות שלך שאתה הולך להפסיד.

כמו שכבר ציין Evilsting בקנייה הקודמת של ה-24" יצרו איתו קשר טלפוני, אין שום סיבה שזה לא יקרה עכשיו עם הספק שלי כשיש לו 60 אנשים.

חוץ מזה מה אתה בכלל יודע מה סיכמתי איתו ומה לא?? אה, שכחתי, אתה "מקושר" כמו שציינת כבר פעם בקניות הקבוצתיות שלא הובילו לשום מקום...

צוות חדשות או לא, יש חדשה ישנה שעוד לא שמעת עליה - אתה לא מעניין אף אחד! תן גז ועוף מהתרד הזה כי כשלאנשים פה יהיו את המסכים אתה תנסה לגרד מההורים שלך 20 שקל בשביל לקנות איזה מגזין מחשבים ולהזיל ריר על המסכים שקנינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני קשור? שום דבר,, לא קשור, קנית ה24" נפלה ללא קשר אליי, נפלה בגלל היחס המחפיר שלכם אל SWG וכמובן בגלל חוסר הנסיון של SWG.

bv500, אם אני ליצן, אתה בדיחת קרש.

לחושחש הבלש, אתה ממש "עוקב" אחריי עם זכוכית מגדלת, אה?

בוא אני אפרש לך את העניינים קצת.... אז ככה - אכן, היה לי מה להציע, ובדקתי דברים בשביל לונבנון וSWG, בשלב כל שהוא SWG יצא מהסיפור - ואני יצאתי עוד קודם, למה? אני לא מוכן לארגן עסק של מישהו אחר, אני מוכן לעזור למארגן, כשאני המארגן, האחריות הזו עליי! ותאמין לי שארגנתי קניות שגורמות לקניה שלכם להראות אינפנטילית, אז צא מהסרט.

וכן, כשהסכמתי לנסות ולהתחיל לארגן את הבלאגן שעשיתם בקניה של לונבנון כי הוא היה עסוק בלימודיו, חברכם BV500 גרם לי להחליט לצאת מכל הסיפור ולהשאיר אותכם ליפול.... מה שקרה מהר מאוד.

בכל מקרה, אני אשב פה ואמשיך לצחוק לי, למרות שזה לא מטבעי לשמוח לאיד. בכל מקרה - בהצלחה לכם, להצחיק אותי אתם מצליחים מהדף הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותאמין לי שארגנתי קניות שגורמות לקניה שלכם להראות אינפנטילית, אז צא מהסרט.

אתה מרגיש כך גאה ?

J.Dog-Christ - אל תצחיק אותנו - אני שונא שקרנים תראה לי לפחות קנייה קבוצתית אחד שאתה אירגנת ? אם אין אז עוף לפורם הכללי כפי שהצעתי לך כבר למעלה.

כל האנשים פה מכירים אותך טוב מאוד פשוט רק אני סיכמתי את זה בהודעה הקודמת שלי אנשים פה בפורום ממש לא מטומטמים עד כדי כך והם מבינים טוב מאוד מה היכולות שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J.DOG תפסיק לבלבל את השכל עם כל השטויות שלך

הדרך היחידה שאולי תוכל לעזור לנו היא שתגיד לי שאתה הילד הקטן של אחד היבואנים של ...

אחרת אני לא רואה דרך אחרת שתוכל לעזור לנו, אז תודה רבה לך - עוף מפה!

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה מדי יום ומחכה כמו שביקש bv500 למחיר הסופי אבל אני לא מבין דבר אחד, על מה הויכוח???

למה אתה bv500 בכלל מגיב לכל האנשים האלה, תשמור על הכבוד שלך ואל תגיב זה לא עוזר לך אלא רק להם.

אם מישהו יצטרך משהו הוא יפנה אילך בפרטי וכל השאר שיכתבו מה שבא להם...

הכי חשוב שזה יצא לפועל, ואני חושב שיש כמו שאמרת 50 אנשים שמאמנים בך אז תעזוב את התגובות ואת העצבים כי זה לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה מדי יום ומחכה כמו שביקש bv500 למחיר הסופי אבל אני לא מבין דבר אחד, על מה הויכוח???

למה אתה bv500 בכלל מגיב לכל האנשים האלה, תשמור על הכבוד שלך ואל תגיב זה לא עוזר לך אלא רק להם.

אם מישהו יצטרך משהו הוא יפנה אילך בפרטי וכל השאר שיכתבו מה שבא להם...

הכי חשוב שזה יצא לפועל, ואני חושב שיש כמו שאמרת 50 אנשים שמאמנים בך אז תעזוב את התגובות ואת העצבים כי זה לא שווה.

^^^^ מחזק!

<--- אחד מאותם 50 אנשים שמאמינים באורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני מאוד מעוניין להשתתף אם המחיר אכן יהיה אטרקטיבי מספיק. אני מחפש מסך טוב ולא אכפת לי לחכות עוד שבוע או שבועיים או כמה שיקח בשביל שבאמת יהיה מחיר טוב.

השאלה שלי פשוטה -- כתבת שהעסקה לא תצא לפועל אם המחיר לא יהיה אטרקטיבי מספיק. מהו מחיר אטרקטיבי? אני מעוניין ב 2007WFP.

ראיתי שציינת שאתה מצפה למחיר שקרוב ל 1800 ש"ח.

מאיזה מחיר בערך העסקה לא תצא לפועל?

אנא הרגש חופשי לענות לי בפרטי אם אתה לא רוצה לכתוב מידע כזה בפומבי.

אני מעוניין להצטרף אך כמו שאתה מבין המחיר הוא המגבלה היחידה שלי ולכן אני מבקש הבהרות לגבי הטווח שאני צריך להתכונן להוציא.

-נעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני מאוד מעוניין להשתתף אם המחיר אכן יהיה אטרקטיבי מספיק. אני מחפש מסך טוב ולא אכפת לי לחכות עוד שבוע או שבועיים או כמה שיקח בשביל שבאמת יהיה מחיר טוב.

השאלה שלי פשוטה -- כתבת שהעסקה לא תצא לפועל אם המחיר לא יהיה אטרקטיבי מספיק. מהו מחיר אטרקטיבי? אני מעוניין ב 2007WFP.

ראיתי שציינת שאתה מצפה למחיר שקרוב ל 1800 ש"ח.

מאיזה מחיר בערך העסקה לא תצא לפועל?

אנא הרגש חופשי לענות לי בפרטי אם אתה לא רוצה לכתוב מידע כזה בפומבי.

אני מעוניין להצטרף אך כמו שאתה מבין המחיר הוא המגבלה היחידה שלי ולכן אני מבקש הבהרות לגבי הטווח שאני צריך להתכונן להוציא.

-נעם.

בעיקרון אנחנו מאמינים שהמחיר יהיה נמוך מ- 1800, למה cms הציעו לאורי את המחיר הנ"ל,

ולכן אנחנו מחכים עד יום ראשון הזה, כדי לקבל מחיר אטרקטבי יותר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...