קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסה"כ מנסה לעזור לך כי תוצאות אתם לא ממש משיגים (באף אחד מהת'רדים)

מה הבעיה לפנות ליבואן או לחנות ולשאול אותו כמה מסכים הוא צריך בשביל מחיר (נניח 1750, לא יודע אם זה בכלל מחיר ריאלי)?

מה הבעיה להשיג אח"כ עוד אנשים?

אתה מדבר כאילו אתה צריך לדאוג לכול, כולה להעביר מספרי טלפון לחנות/יבואן

הם כבר ישברו את הראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם מתעצבנים ?

איחוד הרשימות הוא בסופו של דבר לטובתנו, כי המחירים יהיהו נמוכים יותר !

אני מחזק את דעתו של אורי בעניין הספק שהוא במשא ומתן איתו, עדיף ללכת עם ספק גדול ואמין שיש לו מילה ולא עם ספקים קטנים, אולי בסוף ספק קטן יקפל את העסקה או ידפוק אותה, לכו תדעו.

פשוט תעבירו את כל האנשים לרשימה הזאת שיש בה מספיק מרץ ויוזמה ונסגור את העניין כמה שיותר מהר וכמה שיותר בזול !

אורי, שוב, כל הכבוד על היוזמה, תמשיך ככה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה לא מובן פה. כל מי שרוצה לקנות שפשוט ישלח לאורי הודעה כמו שהוא ביקש. אין מה לצרף רשימות יחד, כי פשוט

כל מי שהיה ברשימה הקודמת (שכאמור, מארגנה לא היה זמין זמן מה ונראה שהיא התבטלה) כבר עבר לאורי. ומי שפספס ולא הבין מה קורה

עדיין מוזמן להצטרף עד שהרשימה תסגר.

חלאס לעשות בילבולי ביצים, אתם עושים בלאגן וזה נראה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ מנסה לעזור לך כי תוצאות אתם לא ממש משיגים (באף אחד מהת'רדים)

מה הבעיה לפנות ליבואן או לחנות ולשאול אותו כמה מסכים הוא צריך בשביל מחיר (נניח 1750, לא יודע אם זה בכלל מחיר ריאלי)?

מה הבעיה להשיג אח"כ עוד אנשים?

אתה מדבר כאילו אתה צריך לדאוג לכול, כולה להעביר מספרי טלפון לחנות/יבואן

הם כבר ישברו את הראש

איך אתה בדיוק עוזר?

תוצאות יהיו ביום ראשון, אז אל תבלבל את המוח

וכן אני כן צריך לדאוג להכל, אז מי ידאג לזה, אתה?

וכן אני צריך לדאוג לזה שנקבל מחיר שכולנו נהיה מרוצים ממנו ולא להוריד 10 שקלים ולהגיד הנה השגתי הנחה

נמאס לי כבר מכל הקשקשנים והעצות אחיתופל שלהם, רוצים לראות תוצאות? אז תפסיקו לזבל את התרד הזה וחכו בסבלנות ליום ראשון!

תודה למי שכן תומך, חבל שלא כולם מצליחים להבין את זה

אישית אני חושב שהמנהלים צריכים להשאיר את האשכול בסטיקי, אבל לנעול אותו עד שיהיה עדכונים חדשים :yelclap:

עוד צדיק! ואז איך אני אוכל לעדכן פרטים וקונים, אולי אני אתקשר לפלאפון של כל אחד?!

אם תפסיקו לכתוב שטויות לא תהיה שום בעיה עם התרד עד יום ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בדיוק עוזר?

וכן אני צריך לדאוג לזה שנקבל מחיר שכולנו נהיה מרוצים ממנו ולא להוריד 10 שקלים ולהגיד הנה השגתי הנחה

נמאס לי כבר מכל הקשקשנים והעצות אחיתופל שלהם, רוצים לראות תוצאות? אז תפסיקו לזבל את התרד הזה וחכו בסבלנות ליום ראשון!

תודה למי שכן תומך, חבל שלא כולם מצליחים להבין את זה

עוד צדיק! ואז איך אני אוכל לעדכן פרטים וקונים, אולי אני אתקשר לפלאפון של כל אחד?!

אם תפסיקו לכתוב שטויות לא תהיה שום בעיה עם התרד עד יום ראשון

כשתצטרך לערוך, תבקש ממנהל (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בדיוק עוזר?

כבר הסברתי לך למה בדיוק אתה צריך "לדאוג"

וככה אתה גם קובע את המחיר

אתה מתעקש לא להקשיב ולעשות את זה "בדרך שלך"

אבל מה אני מתאמץ?

חבורת ילדים מנסה להרים קניה כזאת בלי שיש להם מושג מהחיים

(ראה ערך הת'רד על הE6750 וכל הת'רדים האחרים על הדל שננעלו)

אני מבין שזה "עושה לך את זה" להרגיש אחראי, אבל אתה יכול להשיג רק תוצאות פחות טובות בדרך שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד, הא? יאללה תן גז מהתרד הזה, גם ככה אתה לא תורם לו בכלום!

בוא נראה איזה מחיר אתה מצליח להביא, ומה אני מצליח להביא, אח"כ נדבר.

אם אתה כל כך מוצלח היית יודע שיש לי הרבה מושג על החיים, ואולי אפילו היית מנסה להריץ דבר כזה בעצמך, אבל כנראה שאתה לא מסוגל

ולא יודע מאיפה אתה באת אבל אני לא באתי מהבסטה וה"דרך שלי" היא לא לעשות מזה שוק ובלגן שבסוף לא ייצא מזה כלום

הדרך שלי זה להיות אחראי לנושא מההתחלה ועד הסוף בצורה הכי טובה, ותאמין לי שאף אחד פה לא ישיג את התוצאות שאני הולך להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי בעניין לקנות מסך אולי הייתי מתאמץ

(אולי כי בסופו של דבר לא בטוח שה200 ש"ח האלו שווים את הכאב ראש ואת הזמן שאתם מחכים)

אתה טוען שלא באת מהבסטה אבל משום מה מתנגד להצעה הטובה ביותר להשיג מחיר טוב כי זה נראה לך "שוק"

אבל האמת, זה כנראה עושה לך הרגשה טובה להרגיש "אחראי" ולהיות "המארגן"

תבלה.

תזכיר לי עוד פעם מה כ"כ מסובך בלהתקשר לחנות (נגיד נעה מחשבים או פנדה) ולשאול אותם כמה מסכים הם רוצים בשביל מחיר מסויים?

לפחות תבדוק אם זה ריאלי ואל תתעקש בגלל אגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הצעה טובה ביותר בדיוק?

תתקשר אתה לנעה מחשבים, אתה לא מצליח להבין שהם קונים מהיבואן, ואנחנו לא נוכל להשיג אף פעם מחיר טוב דרכם?

גם מה אתה חושב שאני מודיעין 144? "כולה להרים טלפון"

אני עשיתי כבר את הטלפונים שלי והגעתי לא סתם לספק שאיתו אני עובד

זה ממש לא קשור לאגו - אם אתה כל כך מעוניין לעזור תתקשר אתה ותגיד לי מה הם מציעים, ותראה שהם לא יכולים אף פעם להגיע למחירים שאנחנו נגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה הבעיה שלך להרים עוד שניים שלושה טלפונים, גם ליבואן?

תזכיר לי עוד פעם מה כ"כ מסובך בלהתקשר לחנות (נגיד נעה מחשבים או פנדה או אפילו ליבואן) ולשאול אותם כמה מסכים הם רוצים בשביל מחיר מסויים?

לפחות תבדוק אם זה ריאלי ואל תתעקש בגלל אגו

נראה לי שלא הבנת מה שהצעתי.

נגיד הגעת כרגע למחיר X עם "הספק שלך"

תתקשר ליבואן ותשאל אותו כמה מסכים הוא רוצה בשביל X-100

מה הבעיה?

לא יהיה מספר ריאלי? תעזוב את זה

אבל למה לא לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי ועומרי, למה שלא תסגרו את זה בפרטי ?

בנתיים עם כל הרצון הטוב שלכם לא לזבל את הת'רד, זה מה שאתם עושים.

חוץ מזה זה גם לא נראה טוב כל הוויכוחים האלה אז פשוט תסגרו את זה בפרטי, בלי עצבים ובלי בלגאן. :xyxthumbs:

המשך ערב נעים לכולנו :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נותן לת'רד הזה עוד שלושה דפים עד שינעל או 4 ימים עד שאנשים יתחילו לנטוש מכיוון שרובם ילדים קטנים "שחייבים את המסך" מחר - אנשים רציניים מחכים בסבלנות לארגון שמישהו אחר עושה בשבילם.

אנשים - תגדלו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נותן לת'רד הזה עוד שלושה דפים עד שינעל או 4 ימים עד שאנשים יתחילו לנטוש מכיוון שרובם ילדים קטנים "שחייבים את המסך" מחר - אנשים רציניים מחכים בסבלנות לארגון שמישהו אחר עושה בשבילם.

אנשים - תגדלו !

אישית, אני לא לחוץ מתי אני אקבל את המסך.

פשוט אני רוצה לדעת לאיזה מחיר להתכונן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...