קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר עדיין להצטרף?

הרשימה תתבצע אך ורק דרך הודעות אליי בציון שם, משפחה, מספר טלפון שיהיה זמין בכל עת, מקום מגורים, ומייל שדרכו אני אוכל לעדכן אותו לגבי המחיר.
:hi:

שלח הודעה פרטית לאורי!

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<--- ממתין בסבלנות ולא מזבל את הת'רד.

OMRIJ - עם כל הכבוד - אורי פה נראה רציני לגמרי עוד מהרגע הראשון, וה"הארות" וההסתייגויות שלך ממש לא לעניין.

אתה גם ככה לא קונה את המסך (לפי מה שהבנתי) אז תפסיק לקשקש בת'רד. אם זה ממש חשוב לך תסגור איתו את זה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת.

אתם קניה קבוצתית כה גדולה, בכלל עברתם על איך יאורגן התשלום? או איך תהיה החלוקה? במחיר הסופי כלול גם המשלוח, איזה סוג משלוח שהוא לא יהיה?

סתם סקרנות טריוויאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת.

אתם קניה קבוצתית כה גדולה, בכלל עברתם על איך יאורגן התשלום? או איך תהיה החלוקה? במחיר הסופי כלול גם המשלוח, איזה סוג משלוח שהוא לא יהיה?

סתם סקרנות טריוויאלית.

הספק יוצר קשר עם אחד אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:funnypost:

אה כן?

אמרתם את זה לספק? :lol: מישהו מוכן להפגש איתו ולצלם את הבעת הפנים שלו כשתגידו לא את התנאי הזה? אני מוכן לשלם בשביל תמונה כזו. :biggthumpup:

לספק לא תיהיה בעיה עם זה, המבט של המזכירות שיצתרכו לעשות את כול הטלפונים, זה משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו :screwy:

אנשים, כל מה שנשאר לכם זה לצרוב את עצמכם על , ולמכור את העותק לקולנוע.

אתם חיים בשובר קופות, אני מוכן לחתום לכם על זה.

למקרה שעוד לא קלטתם- זה לא תפקידו של ספק ליצור קשר עם לקוחות, בד"כ יש תיווך באמצע, לרוב משהו שנקרא חנות.

במקרה ואין תיווך, זו לא אחריותו של הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...