יש אפשרות להפחית קרינה של ראוטר(WRT54GL) ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אפשרות להפחית קרינה של ראוטר(WRT54GL) ?

FC Chelsea

Recommended Posts

אני לא חושב שיש קרינה כזו לראוטר כי עד כמה שידוע לי הוא עובד על גלי רדיו..

גם אני אני טועה לגבי גלי הרדיו עדיין אני בטוח שאין שום דרך להפחית קרינה כזו או אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעשה את זה? יכול להיות שאם תפחית את עוצמת השידור כל המחשבים שמחוברים אלייך באלחוט יגלשו לאט יותר...אבל בכל מקרה לא ידוע לי על דרך להפחית את עוצמת השידור (אולי רק להגביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר די קרוב לשני המחשבים וב-90% מהזמן הקליטה במחשב שמחובר בצורה אלחוטית היא 100%.

אני יכול להקטין קצת את עוצמת השידור ולבדוק איך תהיה הקליטה, אבל יותר חשוב לי להפחית קרינה (במידה ויש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה להפחית את הקרינה היא לנטרל את השידור האלחוטי בממשק של הראוטר, אם יש אופציה לכך, ולחבר אליו את עמדות המחשבים בחיבור חוטי. כך כמובן אינך יכול לנצל את התשדורת האלחוטית לצרכיך, אבל באופן זה הנתב מעביר את הנתונים לכל עמדה במהירות המקסימלית האפשרית, כפי שהחבילה מאפשרת, ללא הפרעות ונמנעת משכנים האפשרות לנצל פירצות על מנת לגלוש באמצעותו למחוז חפצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!! הכל נעשה רק דרך הממשק של הראוטר - אצלי למשל ב-Compex NP27G ה-wireless operation במצב מנוטרל ב-wireless setup והמחשבים מקושרים אליו בצורה חוטית. לא יודע אם יש אופציה לניטרול בנתב שלך אתה צריך לבדוק - נתבים אלחוטיים אמורים להציע אפשרות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...