BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

הדמו סיים לרדת לפני כחצי שעה, לפני כמה דקות סיימתי אותו.

מכיוון שהדמו הוא החצי שעה לערך הראשונה של המשחק אני לא אפרט הרבה מחשש לספוילרים, אבל זה אחד המשחקים המדהימים ששיחקתי בהם מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש אבל ממש לא מעודכן כבר במשחקים והמשחק הזה בזמנו(שנה שעברה) נשמע לי כמו נקודת מפנה בעולם המשחקים!

האם יצאו דרישות למשחק?

אני מאוד חושש שהוא בקושי יעבוד על LOW על המחשב שלי :(

amd3000 venice

1gb

7800gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהדמו הוא החצי שעה לערך הראשונה של המשחק אני לא אפרט הרבה מחשש לספוילרים, אבל זה אחד המשחקים המדהימים ששיחקתי בהם מעולם.

אתה יכול לפרט, כולנו ראינו כבר סרטונים שמציגים את הדמו במלואו, ספר איך החווית משחק באה לידי ביטוי, איך השליטה, הגרפיקה, האוירה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה שלכם עם להוריד, תמיד טוב לבדוק בחינם לפני שקונים ולא תמיד יש דמו או שהדמו לא מספק.

אני קונה הרבה דיסקים שלמוזיקה ומידי פעם גם משחקים אבל תמיד אני בודק לפני זה בחינם ;) אם זה לא טוב מספיק אני נישאר בחינם אם זה טוב אני קונה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לכם הגירסה של האקסבוקס360 והמחשב יצאו בחלק מהחנויות בארהב לפני התאריך המקורי...

כול מי שהספיק לקנות את זה שם עכשיו בבעיה קצת מעצבנת ולפי התמונות תבינו למה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לכם הגירסה של האקסבוקס360 והמחשב יצאו בחלק מהחנויות בארהב לפני התאריך המקורי...

כול מי שהספיק לקנות את זה שם עכשיו בבעיה קצת מעצבנת ולפי התמונות תבינו למה.

נראה לי שאם הם ישנו את התאריך של הWIN זה יפתור את הבעייה.

הרצת אותו על DX10?

אתה יכול לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...