BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

Bioshock הוא בהחלט סוג של עילוי, רק עוד כמה ימים וכולם יבינו זאת... Crysis כבר מזמן נשכח מבחינתי.

חח קרייסיס אשכרה שכחתי ממנו

אבל אני מאמין שיהיה לו הייפ גדול לא פחות מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Crysis מעולם לא היה יותר מטק דמו מתוחכם מבחינתי. חוץ מהגרפיקה (שמזקנת כבר במהירות מול הדברים מסביב שבניגוד לקריסיס ממש יוצאים) אין לו אפילו אלמנט אחד מעניית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crysis מעולם לא היה יותר מטק דמו מתוחכם מבחינתי. חוץ מהגרפיקה (שמזקנת כבר במהירות מול הדברים מסביב שבניגוד לקריסיס ממש יוצאים) אין לו אפילו אלמנט אחד מעניית.

וואו

הצביעות פה חוגגת

פתאום אחרי הביקורות כולם התחילו להלל את BioShock

מה מתי הדיון הזה נפתח ? לפני חודש?

על קרייסיס מדברים כבר קרוב לשנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לחכות...

ו- IGN די נדיבים בציונים, לפחות לעומת גיימספוט. אני מחכה לביקורת משם, אבל זה לא יגרום לי לא להשיג את המשחק (אני משיג משחקים שמקבלים שם רק 8 ומעלה. גם אם זה יהיה 7 אני אשיג, למרות שזה יהיה 9+). ואי אפשר להשוות את העומק, העיצוב והעלילה של ביושוק לרדידות של קרייסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונכון שהוא לא פורט, אבל שני הגירסאות חולקות אותו מנוע, ולכן ה360 מגביל את המנוע לאפשרויות הDX10 שהוא מסוגל להציג.

אתה מפיל את עצמך... אבל תמיד אפשר לחכות לדובי זובי שיתן תשובה....

המשחק הוא לא פורט לכן הוא לא חייב לחלוק את אותו מנוע בדיוק

הוא יכול להיות בדיוק אותו מנוע אבל שמשתמש בAPI של DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

הצביעות פה חוגגת

פתאום אחרי הביקורות כולם התחילו להלל את BioShock

מה מתי הדיון הזה נפתח ? לפני חודש?

על קרייסיס מדברים כבר קרוב לשנה?

כדאי לשמוח

במקום הבצורת הרגילה נקבל מבול של משחקים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GameSpy מצטרפת לרשימת הביקורות, ציון סופי לגירסת האקסבוקס 5/5 :

Put simply, BioShock is an unparalleled achievement. No other game comes even remotely close to it in terms of raw emotional connection. It may still be too early to name a Game of the Year, but after experiencing BioShock in all of its haunting artistic glory, every other game will have to try that much harder to even be considered as a candidate

http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/bioshock/813243p1.html

(הציון המשוקלל כרגע לגירסת האקסבוקס מתוך 12 ביקורות עומדת על 99% )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה קורה עם הדמו? קראתי באחד הפורומים שבסוף החליטו לא לשחרר אותו היום (מאוד מקווה שזה לא נכון)

אכן ככה רבותיי הדמו נדחה ליום שני ה20 לחודש יום לפני שיחרור המשחק המלא לחנויות... :pissed::bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...