BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !) - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock -הדיון הראשי�(ציונים ראשונים -10/10, 95/100 ,5/5 ,96% ,3X10/10 כבוד !)

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 964
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה, לא ידעתי שיש כאלה.

למרות שאני מעדיף ביקורות של GS.

מצד שני, כמו שאמרתי מקודם השאלה היא מה יקרה בעוד כמה שבועות.

גם oblivion ואפילו CNC3 קיבלו ציונים גבוהים ואחרי תקופה לא קצרה כבר לא ממש נוגעים בהם.

hell, אפילו HL2 משחק גרוע עם ביקורות מעולות רק בגלל ההתלהבות מהראשון והצפיות המוגזמות.

אתה צודק, אבל עם תמיכה של מודים (גם המפתחים יפתחו מודים לפי דבריהם) המשחק ישוחק הרבה זמן אני מקווה

סתם שאלה: מה עדיף D3 או HL2? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת שלי על המשחק (360)

לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,לא יאומן,

ממש לא יאומן!!!

גרפיקה מדיהמה שלא מילה

אבל מה שיותר חשוב, סיפור מדהים שבנוי מעולה שאתה פשוט צולל לבפנים

שיחקתי המון משחקים בחיים שלי, ולא זכור לי שהתלהבתי ממשחק כמו שאני מתלהב מזה (ושיחקתי אלפי משחקים בלי להגזים בכמה קונסולות)

שוב דברים ששיחקתי עד עכשיו לא מתקרב לזה.

מקווה שהמשחק יקבל 10/10 בגייםספוט!! ולא יהרסו בגלל זמני טעינה (למרות שהם קצרים מאוד) או משהו כזה

מ-ד-ה-י-ם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...