יש לי כסף בPAYPAL ואין לי מה לעשות איתו. מחפש רעיונות לקנייה באינטרנט - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי כסף בPAYPAL ואין לי מה לעשות איתו. מחפש רעיונות לקנייה באינטרנט

Yossarian22

Recommended Posts

^^ מה זה הלינק הזה?? זה עוד אתר??

AIDIVN אתה תותח תודה תודה תודה תודה..

זה רשימת סקרים דומים אבל הורדתי כי הכל חרטא... הם רוצים תשלום ראשוני

אוף יקח שנים עד שנשיג 75$

כמה זמן לקח לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

27$ אחרי רבע שעה!! מקווה שמחר אני משיג את הנותר בשביל לקנות כמה חשבונות ראפידשייר.. ;)

זה רשימת סקרים דומים אבל הורדתי כי הכל חרטא... הם רוצים תשלום ראשוני

אחרי ה75$ יהיה אפשר להירשם לכולם ואז להתחיל להרוויח את מה שלא הרווחתי בחופש.. איזה גדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הזכרתה לי... גם אני צריך להשיג חשבון רפידשייר... הנקודות שהם מחלקים על הורדות לא שוות כלום... כבר חצי שנה עברה ורק אספתי איזה 3K... ובשביל החשבון צריך 10K :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד טעות מטומטמת שלי.. אני רושם בלי לבדוק.. אין לי 3K נקודות יש לי בקושי 500 :kopfpatsch:

בע מה אתה צריך חשבון ראפיד שייר?

אפשר למצוא בגוגל בחינם

find me one...

מה שאני מוצא לא עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הזכרתה לי... גם אני צריך להשיג חשבון רפידשייר... הנקודות שהם מחלקים על הורדות לא שוות כלום... כבר חצי שנה עברה ורק אספתי איזה 3K... ובשביל החשבון צריך 10K :-\

עשיתי ביום אחד 50 נקודות ..

וברור שאני אקנה גם משו מאיביי, אולי עד 2008 יהיה לי מספיק למחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה נקודות אתם מדברים?

בראפידשייר- צריך 10000 נקודות בשביל לקבל חודש חינם של מנוי בראפידשייר- כל נקודה זה כשמשתמש (שלא מנוי) מוריד ממך קובץ שהעלת שהוא שוקל יותר מ1MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס...

נרשמתי עם פרוקסי של ארה"ב ועשיתי ת'סקרים בלי... זה משנה? יכולים לבטל לי את החשבון בגלל זה/לא לשלוח תשלום?

האם מישהו קיבל מייל לאחר ההרשמה?

רשום שצריך לרשום 2-3 שורות על כל אתר ברוב המקרים רשמתי משהו כזה "נראה טוב צריך לשנות צבעים ולהגדיל תכתב" נראה לכם זה בסדר? שמים לב לזה בכלל או שאפשר פשוט לרשום 2-3 מילים וזהו?

בחלק מהאתרים היה רשום לי לאחר שלחצתי על הלינק שההצעה הזו לא זמינה באיזור שלי (ישראל) גם לכם זה הופיע? זה משנה אם עניתי בכל זאת?

תודה,

yosside

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...