צריך המלצה לכרטיס מסך טוב עד 1100 ש"ח. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך טוב עד 1100 ש"ח.

Oranili

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

חחחחחח הפסד שלך לא של ATI :lol: . אחי אחרי מה שאני עברתי וOranili אנחנו כבר לא מתעסקים עם ATI . אתה תמשיך לקנות עד שתיפול גם :s07:

כנס לתמיכה תכנית תראה מישהו שנפל גם חחחחחחח

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=274039.0 . תאמין לי אם הייתי קונה כרטיס ב2000 ומשהו [ואז נופל] אז היה לי כוח להכנס לכל פורום בארץ ולהזהיר אותם מATI ואז ATI באמת יפסידו כמה שקלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ עגבניות ......בעיה בכל כרטיסי ATI ......אני מכיר הרבה אנשים מרוצים .....מהם ,אז לא לדבר שטויות .

בקשר לבעיה שלך של הפילטרים ,תנסה ב דרייבר של ATI ב .....לשנות בהגדרות כך ש כל הפלטרים והכל יהיה מכובה ,

וכאשר אתה משחק תנסה להפעיל אותם ,אני מאמין זה יעזור ,עם הייתה מפעיל את הראש לא הייתה מתבכיין ש ATI לא טובים ונוידה כן ,וגם אתה סובל חצי שנה כבר אז לפחות הייתה חופר בעניין קצת ,מנסה לעשות משהו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ עגבניות ......בעיה בכל כרטיסי ATI ......אני מכיר הרבה אנשים מרוצים .....מהם ,אז לא לדבר שטויות .

בקשר לבעיה שלך של הפילטרים ,תנסה ב דרייבר של ATI ב .....לשנות בהגדרות כך ש כל הפלטרים והכל יהיה מכובה ,

וכאשר אתה משחק תנסה להפעיל אותם ,אני מאמין זה יעזור ,עם הייתה מפעיל את הראש לא הייתה מתבכיין ש ATI לא טובים ונוידה כן ,וגם אתה סובל חצי שנה כבר אז לפחות הייתה חופר בעניין קצת ,מנסה לעשות משהו :silly:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת קרעת אותי מצחוק.

1. קודם כל לפני כמה חודשיים הייתי כל פעם שולח כאן בפורום על הבעיה הזאת ואף אחד לא פתר אותה

2. אתה מדבר כמו ילד קטן אחי מה אתה חושב שלא נסיתי לכבות בדרייבר ורק במשחק לשים? :bash: אני אומר לך הכל ניסתי הכל.... וזה לא רק לי זה להרבה חברה ככה וגם באתרים מחול יש תלונות.

3.ולגבי זה שאמר אם הייתי קונה נוודיה והיה אותו בעיה אז גם לא לקנות אותה. חביבי זה לא רק אצלי הבעיה בAA ומשחקים שלא זזים טוב זב בעיה של הרבה חברה. אפילו שמתי כרטיס חדש היה אותו דבר אפילו שמתי במחשב אחר היה אותו בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oranili אז קנית כרטיס פגום מחנות

אתה צריך לאשים את החנות ולא את הכרטיס

וניסתה לפחות לממש את האחריות?

איזה כרטיס פגום. גם אצלי זה ככה וגם אצל אורן וגם אצל עוד. ואני אישית שמתי כרטיס חדש והיה אותה בעיה. אפילו במחשב אחר והיה אותה בעיה. יש אנשים שלא מתלוננים על AA כי הם לא יודעים מה זה משחק חלק עם AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי X1950XT ואין לי שום בעיה עם AA או כל בעיה אחרת. הכרטיס פשוט נהדר בשביל המחיר שלו.

אם תקנה כרטיס של ב1100 שקל זה בטח יהיה איזה 7900 מחורבן שלא תומך ב AA+HDR,זה מה שאתה רוצה.

אם קונים אז באמת עדיף את ה8800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...