סוף סוף, סוף סוף! סנטר חדש. על הדרך, עוד הפתעה :) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף, סוף סוף! סנטר חדש. על הדרך, עוד הפתעה :)

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לא ממש. אני בטוח ששדרוג שלו היה משפר את הסאונד, אבל יש עניין של חלוקה נכונה. לדעתי החלוקה שלי נכונה מאוד. זה נשמע מצוין.

מעבר לזה שהרסיבר הזה מספיק מבחינת הכל. חיבורים, נוחות, עוצמה. הוא גם רסיבר מאוד חכם מבחינת התכנון שלו ונוח מאוד לעבוד איתו. יש לי עוד מספיק עוצמה להגביר. כרגע אני עם מקסימום של -15. מה שאומר שיש לי עוד 27DB להגביר :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. לצערי אין לי מקום לרכיבים. את הממיר של YES כבר העברתי הצידה והוא על הסאב עם ה-DAC. אבל ה- שמוקם על הרסיבר (למרות ששמתי בינהם רגליות גבוהות יחסית) לא הולך טוב. יותר מדיי חם. אין לי מושג איפה לשים את ה-. על הסאב זה יקפיץ דיסקים, על הטלוויזיה זה ממש. מכוער. כל מה שנשאר זה מתחת לארונית הזאת של הציו,ד וגם זה לא הכי יפה שיש :-[

IG, קטנים זה מאוד קטנים. סגנון 4" וופרים ודברים כאלה. אולי איזה מדפי קטן מהמעוצבים שלהם (שלדעתי נשמעים מצוין) אבל אני לא סגור על זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?! איזה מדף אני כבר אשים שם שיהיה מקום לדיסקים? חוץ מזה, לא רוצה לשים שם דיסקים. אבל סך הכל רעיון סבבה. אני אקד למחסן היום אבדוק אם יש לי איזה פלטה סבירה. אם כן, מחר בבוקר נעשה כמה חורים עם המקדחה ונסדר את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צוואר הבקבוק במערכת שלי הוא הארנק שלי." אני מבין מזה שאין גבול....

כמה עלה הסנטר והרצפתיים ? ואיזה רסיבר ורמקולים אלו ?

איי, כמה אני מקנא בך....

ועוד שאלה, אומגה אודיו בונים לבד את הרמקולים או שהם פשוט מרכיבים אותם ?

ד"א, תתחדש על הסנטר.

נ.ב. עכשיו יצא לי לראות את המערכת שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהארנק מאוד מגביל. את המערכת אני בונה בחלקים. כל פעם חלק אחר, וזה משתלם :)

אתמול ראיתי את שר הטבעות הראשון שוב, את לגעת ביהלום, ואת 300 שוב. זה פשוט חוויה מדהימה.

בנוגע למחירים, באמת שזה לא רלוונטי. קיבלתי הכל במחירים טובים מאוד.

אומגה אודיו בונים את הרמקולים. גם את התיבות, גם את הקרוסים, גם חלק גדול מהאלמנטים שברמקולים. הם גם מייצרים לחברות אחרות בחו"ל שמוכרות תחת שם אחרת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אין להם מחירים באתר שלהם, הם זולים ? שווה לי לבוא מירושלים כדי לבחון אותם ? (ברכב כמובן)

אני מעוניין לקנות סט 5 (רצפתיים, מדפיים וסנטר) וגם רסיבר, בסביבות 5-6 אלף ,יש להם משהו טוב להציע?

או שאולי עדיף לקנות רק את רק את הטוויטרים וכל וזה, להשיג חינם את התיבות ולהרכיב לבד או שצריך מומחיות ?

גמרת לשדרג או שזה שדרוגים שלא נגמרים ? יש לך גם מדפיים או רק מה שבפרונט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...