סוף סוף, סוף סוף! סנטר חדש. על הדרך, עוד הפתעה :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף, סוף סוף! סנטר חדש. על הדרך, עוד הפתעה :)

anatoli

Recommended Posts

אהלן אנשים

היום בבוקר הלכתי לדואר להביא את החבילה. עברה במכס בלי בעיות. בפנים 2 זוגות של K340. שתיהן הגרסא הטובה יותר :) לצערי אחד מהם בעיתי, אך אני מקווה שהבעיה היא בכבל אני אבדוק את זה היום/מחר.

אחרי זה נכנסתי לאוטו ונסעתי מרכזה. לכיוון חולון. הגעתי לאומגה אודיו. כמה סידורים קטנים בפנים, והתפנתי לסנטר שלי. נראה מרשים, אני מרוצה, משלם, ומביא הביתה. הסנטר הזה הוא מאוד מיוחד. למרות שהוא מבוסס על ה-Center 7 שלהם שהוא הסנטר הכי גדול שלהם, האחד הזה שונה. במה הוא שונה? ראשית, הוא גדול וכבד יותר. הוא גדול בצורה קיצונית, וכבד פי שתיים לפחות ממה שציפיתי. השוני השני הוא השימוש במיד-באס של Vifa במקום ה-Audax במקור. מעבר לכך שימוש ב-ODT 30 במקום ה-29 בתור . דבר אחרון, תוספת של shielding נגד מגנטיות. זה לא 100% אוטם, אך ממרחק של 20-30 ס"מ אין שום בעיה ממה שבדקתי עד עכשיו.

הסאונד עוד לא בדקתי הרבה, בינתיים השארתי אותו דלוק שיעבוד קצת. מה שכן, בינתיים זה מדהים. הוא מוציא באס שלא שמעתי משום סנטר כמעט וזה מצוין. הוא מפורט ומדויק ביותר, דיבור נשמע איתו כל כך חד, נקי, ברור, מעולה! בגלל שהוא כזה גדול הייתי צריך לסדר מחדש את כל המערכת, אבל העיקר שאני מרוצה :)

כמה לקהל הרחב:

K340 על גבי האריזה של הסנטר:

img3048rk9.jpg

הסנטר יוצא מהקופסא:

img3049ud3.jpg

בשביל להבין את הגודל, השוואה קטנה:

img3051pg3.jpg

המערכת כולה, לצורך הבנה של הגודל, מדובר במסך 32אינץ':

img3054jm1.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תגיד, כשאתה מפעיל את המערכת על חצי מהפול ווליום, אתה מגיע לירח או שזה זורק אותך קצת יותר רחוק?

<בירבור לא מובן מתוך קנאה>

למה אתה צריך אלמנט מיוחד לבאס בסנטר כשיש לך כזה סאב? לא הייה להם אלמנט של מיד עם טווח תדרים קטן יותר, אבל באיכות גבוהה יותר (אם יש בכלל דבר כזה)?

בכול אופן, אפשר לדעת כמה עלה התענוג?

ת'חדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יורד לתדרים של סאב. אבל בשביל לקבל תמונה מלאה של פרונט אחיד צריך שהסנטור יידע לרדת לתדרים שהקדמיים מסוגלים לרדת אליהם. הקדמיים שלי הם רצפתיים לא קטנים שעושים באס נמוך אז צריך סנטר שיהיה כמה שיותר קרוב. בכל מקרה, תהייה בטוח שהמיד שלו מצוין. יש פה 2 מיד-באסים של ויפא שזה אחלה שילוב.

בנוגע לעוצמה, זה אומנם מסוגל להגיע לעוצמות מאוד גבוהות, ואני רואה בווליום לא נמוך, אבל אני לא שובר קירות.

המחיר אני מעדיף להשאיר לעצמי, מה שכן, לא גבוה בכלל. בטח שלא בשביל תענוג כזה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יורד לתדרים של סאב. אבל בשביל לקבל תמונה מלאה של פרונט אחיד צריך שהסנטור יידע לרדת לתדרים שהקדמיים מסוגלים לרדת אליהם. הקדמיים שלי הם רצפתיים לא קטנים שעושים באס נמוך אז צריך סנטר שיהיה כמה שיותר קרוב. בכל מקרה, תהייה בטוח שהמיד שלו מצוין. יש פה 2 מיד-באסים של ויפא שזה אחלה שילוב.

בנוגע לעוצמה, זה אומנם מסוגל להגיע לעוצמות מאוד גבוהות, ואני רואה בווליום לא נמוך, אבל אני לא שובר קירות.

המחיר אני מעדיף להשאיר לעצמי, מה שכן, לא גבוה בכלל. בטח שלא בשביל תענוג כזה :)

Anatoli.

הבנתי...

איך הוא בנוי, שני מידים במרכז ושני טוויטרים בצדדים?

לגבי המחיר, אני גם חושב לקנות איזה מערכת בעתיד הלא ממש רחוק, ואני מעוניין לדעת את סדר גודל המחירים שלהם... נגיד, ב700~ 800 ש"ח יש מצב לקנות אצלהם זוג מדפיים שישמע סביר (אני גם אצתרך רסיבר, אז זה או זה או מערכת למחשב ב1200~...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרמקולים שאתה תרצה, זה לא קשור. זה דבר איתי בהזדמנות כשזה יהיה רלוונטי ונראה אם אפשר לעזור לך. בעיקרון, ב-800 שקל יש רק מאוד קטנים.

בנוגע לסנטר, שני מיד-באס, אחד בכל צד. וטוויטר אחד במרכז.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לשאלה על האוזניות, לשם מה הזוגות ? ומכיוון שכבר הרבה זמן לא חקרתי והתעסקתי בנושא יכול להיות שאשאל כרגע שאלה צעירה אבל כמה גדול ההבדל בינהם לבין ה-AKG 240 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, אף אחד מהם לא יישאר אצלי. אחד חוזר לבעלים המקורי אחרי שדרוגים, והשני, במידה ואכן הבעיה בכבל, יתוקן ויעבור לבעלים החדשים שלו אחרי שדרוגים.

בנוגע להבדלים קובי, זה פשוט שונות בכל דבר אפשרי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...