הפלישה מסודן - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלישה מסודן

avidan28

Recommended Posts

אנשים כמוך הם הסיבה לכך שהשואה התרחשה.

"זו לא הבעיה שלנו"

מחזק ומוסיף שאבידן עוד יותר גרוע.

זה לא כאילו שמישהו פה מבקש לעצור את רצח העם שמתרחש בסודאן - זה לא שהעולם לא "עומד מן הצד ומסתכל" - העולם לא מתערב גם ככה.

מדובר פה ביכולת שלנו לקבל מספר פליטים שהצליחו לברוח ולהציל את עצמם. והוא רוצה להחזירם.

אמנת הפליטים של האו"ם מחייבת את כל החתומות עליה להגן על כל פליט הנרדף במדינתו, ומגיע לתחומה. ישראל היתה בין המקדמות הנלהבות של כינון האמנה ב-1951, כשטראומת השואה וזכרון חוסר אונם של הפליטים היהודים היו עדיין טריים. אמנת האו"ם מבטיחה לפליטים עם הגיעם מסמך המחסן אותם ממעצר ומגירוש. ההחלטה על מתן הכרה ומקלט מדיני נתונה להחלטת המדינה, לאחר בחינה של כל מקרה לגופו.

אחוזי ההכרה בפליטים בישראל - מהנמוכים בעולם

אז אבידן - כנראה שרוב המדינות עוזרות יותר... כנראה שצרות העולם מתחלקות.

http://news.walla.co.il/?w=/0/1140610/@@/item/printer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זה שהעם שלנו עבר את השואה ואיבדנו 6 מיליון זה מחייב אותנו להיות רחמנים לכל מצורע מסכן ואומלל ברחבי עולם???

אתה יודע גם בגבול הפלשתיני יש רצח עם ואנשים חיים שם בתת רמה ותת תזונה על זה לא ניראה לי שאתה כל כך עושה רעש.ואני ימני רק לידיעתך....

לפלסטינאים ניסינו לעזור מספיק. עכשו כבר פשוט לא מגיע להם.

על כל מה שהם עושים לנו בתמורה לעזרה מגיע להם להירקב.

הפליטים הסודנים לא עשו לנו דבר רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, איך עזרו לנו במלחה"ע ה-2.

חבל על הזמן, כולה 6 מיליון מאיתנו נרצחו בדם קר.

תודה! תודה אירופה!

ועוד אנחנו צבועים וצדקנים :screwy:

:kopfpatsch:

ליפנים לא היה עסק ברצח היהודים. לפחות הם הצילו 50. כל המציל נפש אחת, כאילו הציל עולם ומלואו.

הנקודה היא שהיו אנשים שכן הצילו יהודים, למרות העובדה שלא היה בכך רווח והיתה כרוכה בכך סכנת חיים ממשית. הם היו הרי יורים במי שהיה נתפס מציל יהודים!

אף אחד לא יירה בנו אם אנחנו נעזור לאנשים האלו.

השאלה מה זה זמני?

יום? יומיים? חודש? 10 שנים?

לא שמעתי על הרבה מדינות מקלט אשר הכריכו יהודים לחזור לאירופה המשוחררת לאחר מלחה"ע ה-2, אבל היי... Whatever floats your boat.

איזה רב כבר הציע לגייר אותם ולהכריז עליהם כשבט ה-13 של . It's so crazy it might actually work

לא חסר לי בגדים לתרום וגם צעצועים וכל מני שטויות כאלה.

אני נוסע מתישהו בזמן הקרוב לירושלים אז אני אתן להם! אבל איפה בכלל הם נמצאים ?

הבנתי שיש קבוצה בגן הורדים, ליד משכן הכנסת שם. שמעתי שגם הביאו בטעות קבוצה קטנה לבאר-שבע.

אנשים כמוך הם הסיבה לכך שהשואה התרחשה.

"זו לא הבעיה שלנו"

Right on the money. אלא שלא יבוא אלינו קצין גסטפו עם צו מעצר ורדרד וחותמת נשר מפחידה אם נעזור להם.

לי כבר דיי נמאס להתייחס לתגובות של אבידן. הוא מבייש את המין האנושי עם הפליטות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה שהעם שלנו עבר את השואה ואיבדנו 6 מיליון זה מחייב אותנו להיות רחמנים לכל מצורע מסכן ואומלל ברחבי עולם???

תהיה לי בריא. להסיק מסקנות אתה גם לא יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רב כבר הציע לגייר אותם ולהכריז עליהם כשבט ה-13 של . It's so crazy it might actually work

הבנתי שיש קבוצה בגן הורדים, ליד משכן הכנסת שם. שמעתי שגם הביאו בטעות קבוצה קטנה לבאר-שבע.

Right on the money. אלא שלא יבוא אלינו קצין גסטפו עם צו מעצר ורדרד וחותמת נשר מפחידה אם נעזור להם.

לגייר אותם??? האא !!!.מי בכלל ירצה אותם בעם היהודי?.ובואי נשאל את שאלת השאלות כי את מאד סופר מודרנית כאמא לילדה (בהנחה שזה יקרה ואני מאחל לך את זה ילדים זה שמחה )

הבת שלך באה אליך בגיל 25 ואומרת לך אני רוצה להתחתן עם X וX הוא צאצא לפליט סודני מה תגידי לה???.ויש פערי תרבות בינה ובינו כעומק מפלי הניאגרה.....

כמו שיש פערי תרבות - לא צורת חיים - תרבות !!.ביננו לפליטים שאת כה רוצה כחלק מהעם שלך - שלי .מה תעשי אז?.אני רואה את זה ככה.דאגה לדור הבא.

לי כבר דיי נמאס להתייחס לתגובות של אבידן. הוא מבייש את המין האנושי עם הפליטות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגייר אותם??? האא !!!.מי בכלל ירצה אותם בעם היהודי?

אתה, אדוני, גזען.

בואי נשאל את שאלת השאלות כי את מאד סופר מודרנית כאמא לילדה (בהנחה שזה יקרה ואני מאחל לך את זה ילדים זה שמחה )

הבת שלך באה אליך בגיל 25 ואומרת לך אני רוצה להתחתן עם X וX הוא צאצא לפליט סודני מה תגידי לה???

לא יודע לגבי דריה, אבל אני אומר לבת שלי שתהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביננו לפליטים שאת כה רוצה כחלק מהעם שלך - שלי .

אתה יכל להגיד לי בדיוק איפה רשום שהיא רוצה אותם כחלק מהעם שלה ?

לגייר אותם??? האא !!!.מי בכלל ירצה אותם בעם היהודי?

ומי יירצה אותך בעם היהודי ?!

אני מעדיף נוצרי \ מוסלמי על יהודי מגעיל כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דואגים לחיילים בשדה הקרב, מפקירים אותם בידי אוייב, עושקים את מעמד הביניים, לא משקמים את החלשים, פרשיות שחיתות מכל עבר שלא מאפשרים גם למי שבאת רוצה לעבוד והתפרנס בכבוד לעשות זאת, ולא מאפשרים לטובים שרוצים לתרום באמת לעזור.

זו המסקנה הטריוויאלית בעיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה יהייה עם הפיתגמים\ ביטויים האלה?

זה נשמע כמו איזה כנס של עורכי דין ערבים :P(למתקשים- הם משתמשים בביטויים האלה בצורה מוגזמת עד מגוכחכת...)

באופן כללי, RK צודק... ההשקעה בכמה מאות\ עשרות הפליטים האלה היא מינימאלית ונועדה להציל חיים. שאר האוכלוסיות שאתם מזכירים אומנם נמצאות במצב קשה אבל לא בסכנת חיים, וזה כל ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-א-מ-ת?

תושבי שדרות לא בסכנת חיים מתמדת?

בזמן המלחמה המדינה עשתה משהו בשביל כל האנשים באזורי הסכנה? החיילים בשטח לא היו בסכנת חיים והתיחסו אליהם בזילות כזו שמשכו את המלחמה עוד כמה ימים, סתם? ומה עם זה שלא סיפקו להם מזון?

די עם הצביעות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...