עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח

WarMachine

Recommended Posts

טוב אז הגעתי למסקנה שלא איכפת לי לשלם קצת יותר ואני כנראה אקח את ה

ENERMAX EG565P-VE Ver.2.0 Noisetaker P Series 535W

Enermax -Chakra ECA5000-B NO PSU

תודה רבה לכולם על העזרה :xyxthumbs:

עריכה:

לא עדיף אולי לקחת את ה-

OCZ StealthXStream 600W Power Supply?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העניין הוא שאני מעדיף לקנות הכל במקום אחד ואני קונה מנעה כבר שלוש שנים ואף פעם לא עשו לי שום בעיה עם החלפה של מוצר או נתנו יחס לא הוגן\מזלזל, מה גם שהם במרחק 10 דקות נסיעה ממני כך שאם בכל זאת מתעוררת בעיה אז זה נוח להגיע אליהם ובגלל כל מה שצוין כאן אני מעדיף לקנות את הרכיבים המרכזיים במחשב הבא שלי מהם.

בנוגע לספק ומארז כנראה אתה צודק וכדאי לקנות ממקום אחר שבו המחירים יותר זולים מכיוון שאלו לא רכיבים שמועדים לתקלות(ביחוד לא מארז), השאלה אם לא תהיה בעיה מבחינת נעה להרכיב לי הכל על המארז והספק האלו מבלי שיגידו שהם לא עובדים עם מוצר שלא נקנה אצלם ובלה בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומבחינת אוורור,זרימת אויר וכמות מאווררים כלולים איך הוא? הסיבה היא שאצלי כמעט ואין תחלופת אויר בחדר והמזגן לא פועל כל היום כך שבשעות רבות שאני לא נמצא בבית החדר נהיה ממש ממש חם וצריך טוב (יותר מהסטנדרט של משתמשים אחרים) כדי לשמור על מצב קריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז נהדר,אלומיניום לגמרי (קל מאוד) וענק במיוחד,מגש נשלף,מקורר בצורה רצינית,יפה בעיני רוב האנשים,שקט באופן יחסי..

הביקורות משבחות

והוא גם מופיע באווטר שלי שזה לא פחות חשוב, וזה אומר הכל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי נראה קר ונשמע שקט, העניין היחידי הוא שיש מקום רק לחמישה דיסקים קשיחים מה שיגרום לבעיה שתיפתר רק ע"י "תקיעת" הכונן השישי במקום שמיועד לפלופי מה שיכול לעשות בלאגן וצפיפות יתר במארז לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...