עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח

WarMachine

Recommended Posts

בעוד כשבועיים בערך אני מתכנן לקנות מחשב חדש שיורכב ככל הנראה מהרכיבים הבאים:

Q6600

Geforce 8800GTX

4GB RAM

6 הארדיסקים

שני כוננים אופטיים.

כרטיס קול של קריאטיב(שישאר מהמחשב הקיים)

הדרישות שלי מהמארז והספק הן כלדקמן:

-יוכל לאחסן 6 הארדיסקים לפחות

-מארז Full Tower

-בעל מקום להרבה מאווררים, רצוי בעל סירקולצית אויר טובה משום שהבית שלי פשוט רותח

-ספק חזק אמין ואיכותי שיוכל להחזיק את המערכת הזאתי ללא בעיה ושכל קפיצת מתח לא תמית לי אותו

- מארז שיהיה נוח לעבוד איתו, רצוי כמה שפחות ברגים ועדיף כמה שיותר תאים נשלפים, מגירות וכל הפיצ'רים האלה

-מחיר של שניהם: בוא נאמר אלף ש"ח עם חריגה לכיוון ה1200 אך עדיף שלא.

בתודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה 6 הארדיסקים ? :o

משום שאני לוקח את כל ההארדיסקים מהמחשב הקיים איתי.

-בנוגע לתקציב, הכותרת תוקנה.

- אודה למי שמגיב אם יוכל להוסיף פרטים על מה שהוא ממליץ מלבד פשוט לרשום את ההמלצה שלו וזהו, יכולים להיות שונים בהרבה מאוד דברים וכך גם ספקים, היות ואני לא בקיא כל כך בנושא אז יהיה נחמד אם תוכלו פשוט לפרט את ההבדלים בין ההמלצות השונות שהועלו כאן.

עריכה: ראיתי שYoseph המליץ כאן על המארז Lexa, המארז הנ"ל הוא לא פול טאואר אלא מיד טאואר, בכל מקרה ראיתי שמאותה החברה זמין מארז ה-Zero שנראה לי קורץ מאוד ולא רע בכלל, מישהו אולי חווה התנסות איתו? איך הוא נראה לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הUBER CHAKRA:

יתרונות: יפה, גדול (קל לעבוד איתו לשדרג-לא צפוף), הרבה מקומות לHD וכוננים, עבודה ללא ברגים, איוורור מעולה בפנים המארז ושקט.

חסרונות: לא מאלומיניום ולכן כבד. לא מגיע עם ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: ראיתי שYoseph המליץ כאן על המארז Lexa, המארז הנ"ל הוא לא פול טאואר אלא מיד טאואר, בכל מקרה ראיתי שמאותה החברה זמין מארז ה-Zero שנראה לי קורץ מאוד ולא רע בכלל, מישהו אולי חווה התנסות איתו? איך הוא נראה לכם?

הLEXA אומנם נחשב לMID אבל לפי המידות שלו אפשר לראות שהוא למעשה FULL והZERO קצת יקר כי הוא גורם לחריגה בתקציב לספק וגם יש טובים יותר במחיר

ודניס לפי מה שאני רואה במחיר של הFMA אפשר לקחת את הOCZ 600W אז למה המלצתה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAurora נראה מעניין, העניין הוא עם כמה מאווררים הוא מגיע,כמה כוננים קשיחי םהוא יכול להכיל, האם המארז הוא נוח לשימוש(screwless)והאם ההארדיסקים נמצאים בכלוב נשלף והכוננים האופטיים נמצאים על מסילות נוחות לשליפה, כמו כן אם יש הרבה מקום לעבוד עם המארז או איזשהו פתרון לחיווט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...