עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז + ספק למחשב חדש 1000-1200 ש"ח

WarMachine

Recommended Posts

ה-Zero יקר בכ-100 ש"ח מהאורורה 3D עד כמה שזכור לי,ובכל מקרה היתי לוקח את האורורה.

ל-Zero יש בעיה מסוימת עם המאוררים בצד כך שלא ניתן להכניס טוניק למשל.

האנטק נחמד,אבל רחוק מלהיות שקט וגם חסרים לו פילטרים לכן הוא כמו מגנט לאבק - היתי מוותר עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האורורה נראה מעולה וכך גם הביקורות, העניין הוא שיש לו מקום רק ל5 הארדיסקים וזאת בעיה מכיוון שאני צריך מקום ל-6.

חוץ מהפרט הזה הוא נראה לי די מושלם.

*אולי פשוט אפשר לדחוף עוד הארדיסק במקום שמיועד לפלופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחרי שבחנתי את האפשרויות השונות והתחשבתי בצרכים שלי הגעתי למסקנה שאני אקח אחד משני המארזים הבאים:

ENERMAX CHAKRA

gigabyte 3d aurora

איזה משניהם אני כבר אראה.

העניין הבא הוא איזה ספק מומלץ להחזיק מערכת כמו זו שאני הולך לקנות, יש לקחת בחשבון את 6 ההארדיסקים כמובן ואת הכרטיס מסך הזולל חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האורורה נראה מעולה וכך גם הביקורות, העניין הוא שיש לו מקום רק ל5 הארדיסקים וזאת בעיה מכיוון שאני צריך מקום ל-6.

חוץ מהפרט הזה הוא נראה לי די מושלם.

*אולי פשוט אפשר לדחוף עוד הארדיסק במקום שמיועד לפלופי?

אפשר להרכיב HD במקום הפלופי, צפוף קצת אבל אפשר.

ניסיתי בשלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC חמעבד?

אם לא הFMA שדניס המליץ יהיה מצויין

בשלב זה לא מתוכנן OC, אולי בעתיד.

בסה"כ אני רוצה יציבות וספק איכותי שלא ידפוק לי את המערכת כבר בחורף הראשון, מה גם שיחזיק את כל המערכת וידע להתמודד עם נפילות המתח שיש לי כאן לעתים.

*dennis הספק שהתכוונת אליו הוא זה?

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3530

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא ציינתי את זה בהתחלה, סה"כ רציתי קודם לתפוס כיוון של לקראת מה אני הולך.

בכל מקרה עכשיו, שהדבר צוין, אשמח לדעת אם יש שינוי בהמלצות השונו שלכם כי אני נעול על ה-Enermax וגם על הספק של Enermax.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...