מערכת הפעלה ויסטה במחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה ויסטה במחשב נייד

avivboker

Recommended Posts

לא הרשיון שמגיע עם כל הניידים של החברות הגדולות הוא רשיון OEM, כלומר הדרך היחידה להתקין את מערכת ההפעלה בצורה תקינה היא דרך דיסק השחזור שלהם או בעזרת מחיצת השחזור שהם יוצרים בנייד. גרסאה רגילה של מערכת ההפעלה לא תקבל את המספר בתור מספר חוקי, לניידים אין אקטיבציה כל 30 יום וצריך גרסאה מיוחדת של ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודאי שאתה יכול להתקין מערכת הפעלה מכל דיסק שיש לך.

רק מה - כמו שנאמר פה - הרישיון של הניידים הוא OEM מיוחד - PREACTIVATED. אם תנסה להתקין מדיסק אחר, לא תוכל להשתמש במפתח ההתקנה שקיבלת עם המחשב הנייד (על המדבקה). מובן, שאם יש ברשותך חוקי מסוג RETAIL, אתה רשאי להתקין אותו על כל מחשב, כולל על המחשב הנייד שלך, אך רק על מחשב אחד בו-זמנית (אלא אם כן יש לך רישיון מיוחד). אז תצטרך להשתמש במפתח ה-RETAIL שברשותך ולא במפתח ה-OEM של המחשב הנייד.

אם אתה רוצה להתקין לא חוקי - זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nemesis תודה אחי לא יחזור על זה שוב..

ולגבי השאלה שלי כן וינדוס לא חוקי כמו שיש לרוב המחשבים השולחניים לא? מה זה מפתיע?

אז מה אתם אומרים זה אפשרי להתקין עליו וינדוס רגיל כמובן שאם רישיון חוקי מבחינת יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מפתיע אותי מה שאתם שואלים פה אייך 10 מיליון איש מורידים וינדוס בעברית והתקינו אותו על המחשב הרגיל?

למשל אני עכשיו משמש בויסטה פרוץ אך חוקי מבחינת ואני מוריד עידכונים ותוכנות שדורשות אימות של חוקיות והכל טוב...!

כזה וינדוס אני יכול להתקין עליו? אגב אין לי מושג אם זה רישיון OEM או אחר אני רק יודע שהוא עובד מוציין

אגב מה זה MS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...