קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP

TaZeR

Recommended Posts

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי על כמה כתבות על שני המסכים ואין לי מושג איזה אחד יותר טוב(אני מתכוון להשתמש בו בעיקר למשחקים אך גם לסרטים ועבודה באינטרנט)

זה נכון שהפונטים של הרחב קטנים?

וגם האם GTS 640 יחזיק לי את אחד מהמסכים האלו?

תשלח לי בפרטי כשתקבל את ההצעה

GTS 640 מחזיק אותו בכיף

בקשר לפורמט, זאת החלטה של העדפה אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTS 640 מחזיק אותו בכיף

בקשר לפורמט, זאת החלטה של העדפה אישית

למעשה, אפילו ה-GTS 320 שלי ללא מחזיק ברזולוציה דומה (1600:1200) עם פילטרים והכל, אז בטח שבגרסת ה-640 לא תהיה בעיה ;) אני אישית מאוד מעוניין ב-2007WFP, ובסוף החודש הזה, בתקווה ויהיה לי כסף, אני אצטרף אליכם לקניה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm considering a new screen, and this opportunity seems golden. but allow me a quick question before I jump on board :

which of the two models (if any) would be best for gaming? is there a difference?

I'm asking since I've heard that the bigger screens aren't as good for games as the smaller ones, which is why I was also considering maybe going a little smaller with the vp930b, although naturally I'd rather go with the 20"

what would you recommend?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שים לב שלא לכול משחק יש תמיכה ברזלוציות רחבות (למרות שאני זוכר שהיה פה איזה דיון עם לינק לאתר שעוזר לתקן משחקים כאלה)

שאלה כללית, נגיד ויש משחק שאין לו תמיכה בפורמט רחב, איך התמונה נראת, מרוחה או עם שתי פסים שחורים בצדדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...