קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP

TaZeR

Recommended Posts

אתה מדבר על ה-2407WFP? על פי הביקורת עליו, הוא 1920:1200 :smile1: בכל מקרה, בתגובה הקודמת שלי דיברתי עליו, ועד כמה שידוע לי (מהאתר הרשמי של פה בארץ) הרזולוציה של ה-FP היא 1600:1200, ושל ה-WFP היא 1650:1050 או משהו כזה, אז...

2407WFP:

1920X1200

2007FP:

1600X1200

2007WFP:

1680X1050

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למארגן הקנייה,

כרגע אני עוזר לנסות לקדם את הקנייה הקבוצתית של מסך ה24" של , אבל אם תרצו אני אשמח לעזור גם לכם, אלא אם כן כבר יש לכם מחיר סגור [וטוב] עם ספק כלשהוא.

אז למארגן הקנייה פנה אליי בפרטי עם מצב הקנייה אם אתה מעוניין בעזרתי :) .

ואל תשלח לי הודעה כמו "מה אתה יכול לעשות?" ושאר שטויות, שלח לי בפירוש עם מי עסקתם עד עכשיו, האם יש לכם מחיר סגור [ואם כן מה הוא] וכמה אנשים סגורים על עצמם לגבי העסקה.

תודה ויום נעים,

J.Dog-Christ,

כתב בצוות החדשות של HWZone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בשבועיים הקרובים אני אהיה בקורס ואני לא אוכל לענות ברוב היום. אני אנסה לסדר את העסקה בערבים ולכן ייתכן עיקוב.

שתף את J.DOG-CHRIST בפרטי העיסקה אולי הוא יוכל לעזור, ולזרז את העיסקה במידה ואתה עסוק.

למארגן הקנייה,

כרגע אני עוזר לנסות לקדם את הקנייה הקבוצתית של מסך ה24" של , אבל אם תרצו אני אשמח לעזור גם לכם, אלא אם כן כבר יש לכם מחיר סגור [וטוב] עם ספק כלשהוא.

אז למארגן הקנייה פנה אליי בפרטי עם מצב הקנייה אם אתה מעוניין בעזרתי :) .

ואל תשלח לי הודעה כמו "מה אתה יכול לעשות?" ושאר שטויות, שלח לי בפירוש עם מי עסקתם עד עכשיו, האם יש לכם מחיר סגור [ואם כן מה הוא] וכמה אנשים סגורים על עצמם לגבי העסקה.

תודה ויום נעים,

J.Dog-Christ,

כתב בצוות החדשות של HWZone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מעוניין לרכוש מסך רגיל (לא רחב )

קבלתי כזה בעבודה שמתי יחד עם ישן שלי - פשוט מצויין ,אין מילים !!!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

מחכה לעדכון לגבי מחיר ומועד קניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רשום בדף הראשון (מעוניין ב-2007WFP), תיכננתי לקנות את המסך עוד מלפני פתיחת הת'רד הזה.

לאחר דפדוף קצר, ישנם הרבה אנשים שמעוניינים ברכישה אבל LONBENON לא הוסיף אותם לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון אנשים שהביעו נכונות (לדעתי יותר מ10) והם לא רשומים בעמוד הראשון.

מצטרף

J. Dog פשש העזרה שלך פשוט מדהימה! "בטוח נקנה את המסך במחיר נמוך יותר מהממוצע בשוק" - לא כי פשוט חשבנו אחרת...

אתה ולונבון לא יכולים כבר לתת מחיר? מה בדיוק אתם עושים בשביל להוציא את העסקה הזאת לפועל ???

אני לא רוצה לחשוב איך אתה עוזר לקדם את מה שרצינו לקנות קודם ה-2407... אם המצב ככה אז אני מבין שאני יכול לרדת לחלוטין מהמסך הגדול

ומה זה סוג אחר של אנשים? אני רוצה לדעת כמה המסך עולה ואז להחליט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...