קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP

TaZeR

Recommended Posts

סליחה שאני מעיק,

אבל לנוכח המחירים של מסכי ה-22", אין מסך בעל פאנל איכותי שכן נכנס בטווח מחירים האלה?

כלומר, זה נשמע לי קצת בזבוז לקחת מסך 20" כאשר ה-22" החל להיכנס יפה לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם תדבר עם מי שצריך, תשאל כמה יעלה ל-X אנשים, תרשום פה את המחיר - ואז תראה מי רוצה

דיבורים באוויר לא עוזרים

לפני שאני אשאל מחיר אטני צריך לדעת פחות או יותר כמה אנשים יש לי. אני משער שיהיו 20+ אנשים, אבל אני רוצה להיות בטוח.

סליחה שאני מעיק,

אבל לנוכח המחירים של מסכי ה-22", אין מסך בעל פאנל איכותי שכן נכנס בטווח מחירים האלה?

כלומר, זה נשמע לי קצת בזבוז לקחת מסך 20" כאשר ה-22" החל להיכנס יפה לשוק.

אין מסכי 22" עם פאנל איכותי. בינתיים לא קיים דבר כזה בעולם!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הדגם שציינו כאן הוא כן רחב אם אני לא טועה.

ולמה בעצם אתם לא הולכים על הדגם של ה-22"?

הנה הקישור:

E228WFP

נכון שהדיון הוא על הגרסא הרחבה, אבל אולי אפשר לעשות קנייה משולבת של שני הדגמים, כרגע יש כבר שלושה (ofer40, אני וDimaX) אנשים שרוצים את הרגיל ובטח יהיו עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהדיון הוא על הגרסא הרחבה, אבל אולי אפשר לעשות קנייה משולבת של שני הדגמים, כרגע יש כבר שלושה (ofer40, אני וDimaX) אנשים שרוצים את הרגיל ובטח יהיו עוד.

אני כמעט בטוח שהם יאפשרו קנייה של הדגם הלא רחב ביחד עם הקנייה של הדגם הרחב. במקרה שיהיה יותר ביקוש לדגם הלא רחב והם לא יאפשרו קנייה של שני הדגמים ביחד, אני אשנה את הקנייה לקנייה של הדגם הלא רחב. ולמה אתם מעדיפים את הדגם הלא רחב על פני הדגם הרחב?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lonbenon עכשיו הודעת הפתיחה נראת רצינית ;)

רק קח בחשבון שלאנשים יש עניין גם בדגם הרגיל והחלטת לצרף אותו אז כדאי להתאים לפחות את הכותרת.

אני קצת מתלבט אם להצטרף, כך שאם מישהו יודע איפה אפשר לראות את המסך זה יעזור לי להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר לתלום על המסך, אתם מזמינים את המסך מחנות מסוימת ואז האנשים באים ומשלמים במקו םעל המסך? או שמשלמים למשהוא והוא מעביר את הכסף?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lonbenon עכשיו הודעת הפתיחה נראת רצינית ;)

רק קח בחשבון שלאנשים יש עניין גם בדגם הרגיל והחלטת לצרף אותו אז כדאי להתאים לפחות את הכותרת.

אני קצת מתלבט אם להצטרף, כך שאם מישהו יודע איפה אפשר לראות את המסך זה יעזור לי להחליט.

יש תערוכת מסכים בתל-אביב נראה לי. פתחו על זה ת'רד לא מזמן.[br]פורסם בתאריך: 11 יולי 2007, 15:38:11
עדכון בעמוד הראשון!

כיוון שאומניטק לא מוכרים את מסכי ה 20" של , נאלצתי לנסות בחנות אחרת ולכן כל התהליך יתעכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ליבואן, בהצלחה...

נקסטופ מקבלים עוד שבועיים יבוא של מסכים, אז יהיה שם גם תצוגה של המסך אבל זה יבוא אישי ...

התכוונת לתצוגה הזאת אני מניח http://www.michelschool.co.il/content.asp?cid=4&id=382

היא כבר הסתיימה והחזירו את כל המסכים.

בסוף נמצא תצוגה אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ליבואן, בהצלחה...

נקסטופ מקבלים עוד שבועיים יבוא של מסכים, אז יהיה שם גם תצוגה של המסך אבל זה יבוא אישי ...

התכוונת לתצוגה הזאת אני מניח http://www.michelschool.co.il/content.asp?cid=4&id=382

היא כבר הסתיימה והחזירו את כל המסכים.

בסוף נמצא תצוגה אני מקווה.

כן, התכוונתי לתצוגה הזאת. וכן, כשרשמתי חנות הכוונה הייתה ליבואן. בהתחלה פניתי לאומניטק וכיוון שלא היו להם את המסכים האלה פניתי ל CMS.

עדכון: בינתיים יש לי הזמנה אחת ברשימה. כל מי שרוצה שאני אוסיף אותו שישלח תגובה ושיצרף להודעה איזה דגם הוא רוצה (רחב/רגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש גם שלושה לרגילים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לכוון ליעד כלשהו

הצפי שלי - הנחה של 10-15 אחוז

מחיר wfp הוא 2130-2000 כלומר יעד של 1700- 1900

מחיר fp הוא 2285-2200 כלומר יעד של 1850- 2050

yanivgold

תודה, דברתי איתם ויש להם באמת את המסך בתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...