CPU ב-100 אחוז בלי סיבה ברורה... (לקפוץ לתגובה 17- הפיתרון) - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CPU ב-100 אחוז בלי סיבה ברורה... (לקפוץ לתגובה 17- הפיתרון)

sharklz

Recommended Posts

הי,

יכול להיות שהבעיה נגרמת מגירסת הפלאש שמותקנת או מכל מיני תוספים (ACTIVEX) שמותקנים. אני לא יכול להיות בטוח שזאת הבעיה אבל שווה לנסות נתקלתי במקרים שזאת הייתה הבעיה.

פשוט תסיר את flash שמותקן לך, אחר כך תכנס לIE שם לtools>internet options>settings>view objects ומתחק משם את הכל. אם יש לך SP2 תכנס ל tools>addons ושם תוכל לבטל מהרשימה את כל התוספים למיניהם.

אחר כך סגור את IE (עדיף אפילו לבצע ריסטרט) להפעיל אותו מחדש ולבדוק עם הבעיה חוזרת על עצמה.

בנוסף הייתי ממליץ לך לבדוק אם התופעה מתרחשת גם ב safe mode (גם אם אין לך חיבור לאינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היום לאחר די הרבה זמן השקעתי שוב זמן בלנסות להציל את המחשב ממפירמוט מיותר.

לדעתי אין ספק שהבעיה נפתרה. שני היוזרים עובדים, אקספלורר פתוחים, תוכנות עובדות ול-CPU זה לא מזיז.... :cool2:

הפיתרון אכן היה הוצאת כל ה-ADDSON והפעלת האקסלורר מחדש. לא הבנתי מה כל כך מפעיל את ה-CPU ב-Adds-on האלה. יותר מזה - נפתרה לי בעיה אחרת של החלפה מאנגלית לעברית באקספלורר שלא היתה מובנת והיתה אמורה להיות השאלה הבאה שלי!

תודה רבה לכל מי שעזר והשתתף ותרם מזמנו, תודה ל-flingis ו-ר שגם כיוונו נכון.... :xyxthumbs:

הנה תמונה עם 10 אקספלורר פתוחים!!!

שבת שלום לכולם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...