CPU ב-100 אחוז בלי סיבה ברורה... (לקפוץ לתגובה 17- הפיתרון) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CPU ב-100 אחוז בלי סיבה ברורה... (לקפוץ לתגובה 17- הפיתרון)

sharklz

Recommended Posts

מדליק את המחשב, הכל נראה סבבה... עולה מהר, נפתחים, תוכנות רצות...

מתחבר לאינטרנט ומתחילות הצרות. החלון הראשון שואב 30 אחוז, השני כבר גורם ל-CPU להגיע ל-60 אחוז. השלישי כבר מעיף אותו ל-100...

המפרט בקצרה:

CPU Type

AMD 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

זיכרון - 1.5 מגה DDR

כ. מסך 6200

הארד דיסקים- 160G, 250G (מקום- C=3.9G, D=20G, E=150G)

אני חושב שכבר ניסיתי הכל...

בדקתי עם NOD32 מעודכן

בדקתי עם SPYBOT, בדקתי עם ADAWARE,

מחקתי משחקים, תוכנות, ושטויות כדי להגדיל את המקום

עשיתי ניקוי עם CCLEANER

ניקיתי את הרג'יסטרי עם REGISTRY MECHANIC ו- REG VAC...

עשיתי איחוי לכל הדיסקים כבר שלוש פעמים עם DISKEEPER

כלום לא עזר בצורה משמעותית :bash:

טמפ' המעבד לא עוברת את ה-42 מעלות. הכוננים אפילו לא מגיעים ל-40...

מה לא בסדר....??? :s05:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה בגלל שאתה פותח חלונות לא בצורה הנכונה, במקום לפתוח כל פעם את האינטרנט אקספלורר, כשאתה נמצא בחלון, תלחץ CTRL+N וזה יפתח חלון חדש בלי להריץ עוד הפעם את ה IEXPLORER.EXE

אם לא עוזר, תנסה לעדכן ל EXPLORER 7, אם לא עוזר, תשתמש בפיירפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מותקן אצלך nero אבל אם כן יכול להיות ש nero scout גורם לבעיה

תיכנס ל NeroScoutOptions ותבטל אותו .

הוא נימצא כאן : C:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי , זה קורה רק עם INTERNET EXPLORER? או שזה קורה גם עם משחקים ותוכנות אחרות?

כי אם זה קורה עם

internet explorer

אז כנראה יש לך בעיה איתו , ולכן אתה תצטרך להחליף ל or Maxthon או כל תוכנה אחרת.

וזה אמור לפתור את הבעיה , כי אני חושב שזה יכול להיות וירוס שכנראה ה NOD32 לא מצא אותו. כי הייתה לי בידיוק את אותה הבעיה והשתמשתי ב MAXTHON.

וכדי לפתור את הבעיה אני נעלצתי לפרמט את המחשב.

או שכרנאה זה בגלל שיש לך 2 משתמשים על המחשב : ליאור ולילך. משום מה שניהם רצים ביחד. וזה יכול גם לגרום למאמץ ה CPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. תודה לכולם על התגובות.

קודם כל, לא ידעתי שיש הבדל בין פתיחה ב- CNTRL-N לפתיחה מחדש של האפליקציה. אני אבדוק את זה קצת יותר לעומק.

למי שציין את העובדה שיש משתמש שני - זה נכון, אבל בדיוק בגלל זה הגדלתי את הזיכרון ל-1.5 מגה וזה מאוד עזר. עכשיו כאילו המחשב לא מתנהג כמו אז, ולא ברור לי למה.

הרי אם אני פותח שני אקספלורר ו-OUTLOOK בחשבון אחד, עובר לחשבון השני ופותח עוד חלון אקספלורר אז למה שה-CPU יעבוד כל כך קשה...??? אני לא פעולות מסובכת זה בסה"כ אקספלורר... ואני זוכר שהמצב היה יותר טוב.

242, תודה על העיצה, בדקתי באמת והוא היה מסומן (וביטלתי אותו). אני לא בטוח שזה הגורם אבל מקריאה באינטרנט הבנתי שזה שווה ביטול בכל אופן. :xyxthumbs:

אגב, חשבתי שזה אולי מה-ZONE ALARM כי כבר יש לו הרבה תוכנות להעביר או לסנן. אני לא חושב שזו הסיבה אבל אני עדיין בודק. אני אנטרל אותו ונראה אם עדיין המחשב כבד.

WH, למה אקספלורר התחיל לשאוב כ"כ הרבה CPU? אני מזכיר שעם CCLEANER ניקיתי הכל מההיסטוריה, כולל קוקיס. למה עכשיו....? למה פתאום...?? למה אני מריח פירמוט.... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות ש ZoneAlarm הוא מקור הבעייה,

לי אישית זה קרה כמה פעמיים, תסיר ותבדוק האם המצב השתנה

ד"א גם בעליית המחשב עצמו ZoneAlarm מתערבת "ומעכבת" את העלייה התקינה של מערכת ההפעלה

כמה אחוזים VSMON תופס לך בד"כ מהמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WH, בדקתי שוב.

כדאי לשים לב שיש תהליך (SYSTEM) שלוקח באופן קבוע 35-40 אחוז. שוב הבאתי צילום מרשימת התהליכים ושוב המצב דומה. הסתכלתי כמה שניות ונראה שהתהליך די באופן קבוע "שואב" 35 אחוז מהמעבד.

אולי יש פה עוד משהו והאספלורר הוא לא האשם הישיר?

מצורפת תמונה מסודר לפי צריכה CPU.

אגב WH, התהליך VSMON צורך אך מבחינת צריכות CPU הוא נראה תמים למדי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לך התקני שמחוברים אבל לא בשימוש? (כבל של מצלמה למשל, או של נגן)

יש איזה באג בדרייבר של שגורם לתופעה שאתה חווה, אם יש לך התקן כזה תוציא אותו, תעשה ריסט ותראה אם התופעה ממשיכה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

כנראה שיש התקדמות קלה.

הורדתי את ה-ZONE ALARM כך שלא יעלה עם הווינדוס. המצב די השתפר. בנוסף הורדתי את התקני ה- (כבלים לא מחוברים לכלום) למרות שלא כל כך הבנתי איך המחשב מזהה חיבור בכלל אם הכבל מסתיים בקונקטור ריק...

שידרגתי את ה-ZONE ALARM לגרסה האחרונה אבל אני חושש שהבעיה היא במה שיש לו בזיכרון (קבצי DLL, תוכנות מורשות וכו'). ובכלל, האם יש דרך לשפר את המצב?

לא ברור לי אם הדבר הבא קשור אבל ביומיים האחרונים המחשב נתקע לי כבר שלוש פעמים ככה פתאום, OUT OF THE BLUE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...