תקלה שצצה רק באקפלורר ! למומחי אפליקציות שבינכן .. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה שצצה רק באקפלורר ! למומחי אפליקציות שבינכן ..

idanohh

Recommended Posts

התקנתי ווינדוס מותאם אישית שחבר קינפג לי ... הווינדוס חוקי לחלוטין אני מדגיש !!!

הבעיה היא שככל הנראה יש שם איזו תוכנה או קונפיגורציה באינטרנט אקספלורר שמונעת ממני לפתוח הודעה פשוטה בפורום ספציפי !

להלן פורום טלנירי בשוק ההון http://www.talniri.co.il/forums/forum.asp?id=1

כאשר לדומא נלחץ על הודעה מסוימת לא נקבל שום תגובה מצד הסקריפט לבצע אותה והתוכן לא יראה ...

( לדוגמא אם נעמוד עם העכבר על ההודעה , הסמן ישתנה למעין יד וברגע שנלחץ אנו אמורים לראות את התוכן ... אבל עם האקפלורר שום דבר לא קורה )

יש לציין שהדבר חשוב שכן אני עובד עם הפורום הזה על בסיס יומיומי ...

עוד לציין שבפיירפוקס התמיכה לא מלאה וטובה דייה בפורום הנל ולכן אני משתמש באינטרנט אקפלורר ובפיירפוקס בקריאת ההודעות אין בעיה ! אבל יש בעיה בהעלאת קבצים לפורום ..

ניסיתי להוריד את האבטחה למינימום ולאפשר כמעט כל קונפיגורציה וסקריפט שקיים אך לשווא ...

ניסיתי ללחוץ על RESTORE DEFAULTS ב ADVANCED לשווא

ניסיתי למחוק עוגיות ופירות למינהן .. לא עוזר ...

ניסיתי להתקין מחדש (Reinstall) את האינטרנט אקספלורר ..

לא ניסיתי להתקין IE7 משום שאיני יכול לעבוד עימו כי הוא אינו נתמך עדיין ע"י הרשת שאני משתמש בהן ...

ניסיתי להתקין את AVATAR (דפדפן שפועל על המנוע של ה IE ) .. לא עזר ...

ניסיתי תוסף IE-TAB בפיירפוקס .. וכצפוי ... לא עזר ...

על כן אני צריך דעה מצד שלישי כי אני כבר לא רואה היכן יכולה להיות תקלה ...

מישהו יודע איך אפשר להסיר ממש אבל ממש את כל ה IE6 הזה כולל התוספים ???

למישהו יש רעיון אולי איזו תוכנה צד שלילי יכולה לחסום את האופ' הזו ? בסה"כ מדובר ב JAVA SCRIPT לא כך !?

תודה מראש כמובן ...

אם יש עוד מידע שצריך שאצרף רק תודיעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ככה וככה. שלב הבא - חפש בגוגל IEFIX שאותי אישית הצילה פעם אחת מבעיה סתומה בעלת התנהגות די דומה לשלך.

אם לא עוזר, בטל זמנית כל הגנה במחשב (כמו חומת אש, אנטי-וירוס/רוגלה), אם לא עוזר אז הסר זמנית כל הגנה במחשב...

אם לא עוזר נסה לברר אם אותה התקנה מותאמת אישית של חבר שלך כללה גם הגבלות על אקספלורר למטרת "הגנה". יש כל מיני חבילות טוויקים (באנגלית hardening) לווינדוס/דפדפן שידועות בתופעות הלוואי שלהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעולות שעשיתי עד כה :

ביטלתי כל הגנה במחשב (פיירוול ואנטי וירוס וסגרתי אותם לחלוטין !! )

איפסתי כמו שצריך את האינטרנט אקספלורר

עשיתי Disable לכל ה Add-Ones

עשיתי את ה IEFIX

לא עוזר !!!!!!!!!

מה זה לעזעזל !!!

כמו כן אני מתחיל לחשוב בכיוון ה hardening ...

אם עולה לך עוד רעיון זרוק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי ללינק שצירפת ושמתי לב שההודעות בפורום שם הן הודעות קופצות. אין לך במקרה איזה טולבר חביב כמו של גוגל, או תוכנה צד גימל שמנקה פרסומות/פופאפים בטעות? תוודא גם באופציות של אקספלורר שחוסם פופ-אפים מבוטל.

עריכה: קבל ביטול... רוב ההודעות אינן פופ-אפים. בכל אופן אפשר גם לנסות להתקין מחדש IE6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי שים לב :

ניסיתי להתקין מחדש את ה IE6 - לא עזר

ניסיתי לעשות REPAIR לווינדוס גם לא עוזר ...

אז הסבירות אומרת שכנראה מדובר בתוכנה צד ג' ...

אבל אני לא מצליח לחשוב לאיזו תוכנה יש השפעה לסקריפטים ועוד כאלו שעובדים רק באינטרנט אקספלורר ..

אני שם תמונת מסך של כל האפליקציות שפועלות ברקע , תנסה לעבוד לפי זה ... אולי אתה תצליח לראות משהו שאני לא רואה ...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מזהה שם שום דבר מוזר. הרשימה לא מספיקה בכל מקרה (צריך לראות את הרשימה של Add/Remove Programs). בכל אופן מה שאני הייתי עושה בשלב זה הוא מסיר טוטאלית את הנוד32 ואת ה-Java Virtual Machine לראות אם יש השפעה (מחזיר מיד את האנטיוירוס אחרי הבדיקה). יש ל-NOD באופן ספציפי הגנות מאוד אלימות בדפדפן במידה ומישהו קינפג אותן כך (לא בברירת מחדל). אז במינימום הייתי מבטל את רכיב IMON או מוודא שבלשונת HTTP שם ב-Client Compatibility הקנפוג הוא על higher compatibility מאשר higher efficiency האלים יותר. זו אגב היתה ההמלצה הראשונה שלי - להסיר תוכנות הגנה...

נסה גם את ההצעות'>http://www.experts-exchange.com/Operating_Systems/WinXP/Q_21607836.html]ההצעות פה. השימוש במטמון- מכיוון שאחרת הממזרים של experts-exchange דורשים רישום כדי לראות את הפתרון (אז נאלצתי להתחכם להם).

כמובן עוד דבד שהייתי מנסה (בהשראת רני) הוא להריץ msconfig ולבחור diagnostic startup או ללכת ללשונית startup ולבטל זמנית את כל מה שמסומן שם כדי לראות אם יש השפעה על הבעיה.

כמו כן הייתי מוודא שהווינדוס מעודכן לגמרי (כל הטלאים). ואם כך, אולי אף הייתי מנסה להתחיל להסיר את כל הטלאים (שלא חלק מ-SP2) ואז לתת למערכת העדכונים להתקינם מחדש כדי "לרענן" אותם. אין גבול לשטויות שאפשר לנסות כדי לפתור ת'בעיה... אבל על התקנה בתולית נראה לי כמו להיכנס עם ראש בריא למיטה חולה. משהו שם דפוק ביסוד וגם אם תפתור ת'בעיה הזו אני הייתי בונה על זה שעוד יצוצו בעיות רבות בעתיד... אתה פשוט לא אמור לעבוד כל כך קשה כדי לפתור בעיה כזו בנאלית. בכל אופן עכשיו כבר כולנו סקרנים לדעת מה קורה שם בדיוק חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי מכיוון שהסקרנות הרגה את החתול , ויש לי תוכניות ל 80 שנה הבאות לפחות ...

אז אני מניח שהתקנה חדשה תפתור את הנושא ...

אני מעלה עוד ת'רד עוד כמה דקות על תוכנות לקנפוג התקנה של אם תוכל לעזור בנושא אז יאללה... (כגון nlite וכ'ו )

איך אומרים , אם זה לא עובד .. תעשה זאת בעצמך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מפרמטים אז אני הייתי עושה ניסוי קטן ומנסה את (ואופיס 2007). מי יודע, אולי יהיו דרייברים איכותיים לכל רכיבי החומרה שלך וכל התוכנות שלך יעבדו אחלה על ויסטה. שווה לשרוף על זה יום-יומיים לדעתי. גם ללא הממשק התובעני (Aero), עדיין ויסטה מבוססת על Server 2003 שהוא הרבה יותר יעיל, מאובטח ומהיר מ-. לכן לדעתי אפשר לבטל סרביסים לא חיוניים, להשקיע זמן בטוויקים ולהביא את ויסטה לרוץ יותר חלק מאשר על אותה חומרה. סתם ניחוש.

לגבי , לא עבדתי עם nLite וההמלצה שלי (הלא מבוססת על ידע אלא סתם אמונה עיוורת) היא לא להתחיל להעלים ממערכת ההפעלה קבצים שאי אפשר לדעת אף פעם איזה רכיב/דרייבר/תוכנה עתידית תצפה שהם יהיו מותקנים כבר במחשב ולכן תפעל בצורה לא צפויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא שאני רוצה לייצר התקנה זריזה ( אין צורך בדרייברים אלא רק בתוכנות שימושיות )

אני מתקין דיי הרבה ווינדוסים במחשבים הביתיים שלי ,כל מס' חודשים בדר"כ

ואני הייתי רוצה לייעל את התהליך ככה שבכל פעם אני לא אצטרך לבזבז יום שלם על תקלה ...

ככה שווינדוס שמגיע עם ו ACDSEE ואנטי וירוס ושאר ירקות חמודות שכאלו יכולות לזרז לי פי כמה וכמה את התהליך ...

והייתי רוצה לדעת איך מכינים כאלו

וכמו שאמרתי קודם , לא הייתה שום בעיה עם שום רכיב חומרה אלא רק עם האקספלורר באתר אחד בלבד !!!

עדיין לא קניתי את וויסטה ככה שאין לי את האופ' ביד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה שנלקחה מהפורום:

"לכל חברי הפורום ישנם מספר תקלות באתר.

עמכם הסליחה. יתוקנו בתחילת השבוע.

מעט סבלנות"

זה יכול להיות מקור הבעיה?

לא , התקלה הופיעה אך ורק במחשב שלי ואך ורק באינטרנט אקספלורר ...

האתר לא בנוי רק מפורום ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...