השוואה בין 8800GTS ל- 2900XT | משהו לא מסתדר לי.. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 8800GTS ל- 2900XT | משהו לא מסתדר לי..

D-j-d

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היה מים מהמפעל ל2900 או שקט הוא היה שווה, בינתיים הוא מייצר רק הרבה רעש. כשהמצלמה היתה יחסית רחוקה מהמארז שזה המרחק שאני בערך יושב מהמחשב היה רעש כמו לא יודע מה כבר ב30%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה בוא שניה נתעלם לגמרי מהמחירים של השתיים

רק נגיד שאני לא עובר את ה 2200 שקל !!

מה יותר ישתלם לי? :P

עריכה:

אגב אני רואה פה שה2900XT דורש מינימום 550W מהספק .. ואני קונה enermax liberty 500W ..

בהתייחסות לביצועים(וגם למה שמסביב אפילו שאתה חושב שזה לא כל כך חשוב לך עכשיו ואתה טועה :P) ה8800 מציג ביצועים עדיפים בהגדרות גבוהות+פילטרים(איכות תמונה מעולה) זאת אומרת הוא יחזיק גם יותר זמן ותוכל להנות מאיכות תמונה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו עכשיו מזה בלבלתם אותי רציתי לקנות 8800GT640

ואני מתלבט בין HD 2900 XT :s05: :s07: :s05: :s07: :s05: :s07: :s05: :s07: :s05: :s07: :s05: :s07:

גם אם 2 הכרטיסים באותה רמה -/+, רק בשביל הבנדל המעולה של ATI, עדיף ללכת על HD2900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ :lol:

באנל? מי צריך באנדל? עדיף כבר OEM במחיר מופחת. אתה משלם יותר מ-2000 ש"ח ומסתכל על כמה דיסקים ? טוב שאתה לא קונה לפי הצבעים של הקופסא

אתה כולה... מוסיף 100 ש"ח (2 פיצות עגולות) מעל ל- 8800gts 640mb, ומקבל כרטיס טוב יותר עם משחק שלא יצא עוד לשוק, HL2 ep2.

זה מה שישבור אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרגע אמרת ש-2 הכרטיסים באותה רמה +/- , אז יוצא שאתה סתם קונה עוד משחק. (כבר עדיף 2 פיצות עגולות)

בכללי אני חושב שה-GTS משתלם יותר מכל הבחינות (בסדר, מלבד הבאנדל), במיוחד לאילו שכבר רכשו אותו מזמן, אבל זאת דעתי ולא נתווכח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדל של ATI שווה את ה 100 שקל. אתה מקבל BLACKBOX וגם מי שיש לו כרטיס של ATI מקבל את ה HL2:DM בחינם.

משתלם במיוחד לכל אלו שאין להם עדיין את HL2, רק לחשוב שהם גם יהנו מכל המודים שיש ל- להציע. :xyxthumbs:

קשה גם לוותר על הפיצה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כולה... מוסיף 100 ש"ח (2 פיצות עגולות) מעל ל- 8800gts 640mb, ומקבל כרטיס טוב יותר עם משחק שלא יצא עוד לשוק, HL2 ep2.

זה מה שישבור אותי?

אהו אהו, דבר ראשון, זה 55¤, יש :)

וגם הבאנדל לא מי יודע מה, בתכלס לא צריך לשחק אותה כאילו המשחק יעלה לכם כסף גם אם לא תקנו אותו.

אבל בכל מקרה, כל מי שיש לו ATI- מקבל איזה 2 משחקים מה חינם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...