השוואה בין 8800GTS ל- 2900XT | משהו לא מסתדר לי.. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין 8800GTS ל- 2900XT | משהו לא מסתדר לי..

D-j-d

Recommended Posts

ההפרש מוצדק. כדאי ללכת על ה2900XT אם ההפרש הוא 100. ולפי מה שאני זוכר מתשובות של אנשים אחרים אז הספק שלך יחזיק אותו.

HD 2900XT טוב יותר גם במשחקים שעובדים על המנוע UNREAL 3, הבט בבנצ'מרקים של VEGAS ותראה איך ה-2900XT מפרק אפילו את ה-GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוסרי פה מהפורום עם שני כרטיסי ה2900 משחק במשחקים עם פילטרים והכל על הכי גבוה ואין יותר מבסוט ממנו..לאן הוא נעלם בזמן האחרון

אז אני לא יודע על איזה בעית פילטרים אתם מדברים עלייה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה8800 עדיף!

פילטרים זה חשוב למי שרוצה תוצאות טובות(תיקון "מדרגות" לפס ישר יותר וכו'..)

כי ל2900 אין את היכולות גם אם הדרייבר הכי טוב יצא..

זה קשור לארכיטקטורה שלו..

:s07:

מספיק עם ה-FUD כבר!

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1744&Itemid=40&limit=1&limitstart=3

עובדות בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה2900XT עדיין לוקח בכל דבר אחר.. הוא יותר חזק בכמה וכמה דברים

עכשיו, אני קונה את שלי ב KSP הכרטיס 8800GTS640 הכי זול שם זה של eVGA ועולה 2100 והכרטיס 2900XT של עולה 2200 הפרש של מאה שקל סך הכל.

אני מוכרח לדעת אם כדי לי להחליף עד יום שני כדי שאוכל לחליף את החלק הזה בהזמנה !

ואני צריך לדעת אם הספק enermax liberty 500w יספיק בישבילו בכלל!

כמו כן, ראיתי שהוא עוקף את ה 8800 כמעט ברוב הדברים..

עכשיו השאלה זה האם עדיף להשים עוד 100 שקל ולקחת 2900XT או להשאר עם 8800GTS640?

תודה.

:o

KSP? השתגעת?

תריץ חיפוש ותראה שהשירות שלהם פשוט על הפנים(גם מנסיון אישי!).אני יותר לא קונה שם בכלל ורבים אחרים כמוני.

http://www.g-tech.co.il/Product.asp?Pid=PX8800GTSTDH&Cat2Cat1ID=8&Cat2ID=67&aff=Zap〈=he

לוקח במה?

אתה מתכוון לקנות כרטיס מסך HE יקר ולשחק בלי פילטרים? אני מתקשה להאמין לזה.

תריץ קצת חיפוש בפורום על הנושא הזה דובר המון על היתרונות והחסרונות של כל כרטיס אין טעם לחזור עליהם שוב ושוב.

אני בכול זות היתי הולך על ה8800GTS640 אולי נגיד והוא יותר חלש נגיד וזה נכון...(הם דיי שווים ופו ושם ה29יותר חזק ואם פילטרים חלש..)

האבדל של החום(חום=אוכל אמון חשמל) רעש .....לא שווה את זה

עדיך כבר לעשות OC ל8800GTS640 והוא יתחמם ויאכל חשבל כמו הHD2900XT והוא יהיה הרבא יותר חזק....

8800GTS 640 עם OC עדיין יפלוט פחות חום ויצרך פחות חשמל.

מוסרי פה מהפורום עם שני כרטיסי ה2900 משחק במשחקים עם פילטרים והכל על הכי גבוה ואין יותר מבסוט ממנו..לאן הוא נעלם בזמן האחרון

אז אני לא יודע על איזה בעית פילטרים אתם מדברים עלייה :nixweiss:

זה כי הוא בעל 2 כרטיסים כאלו ומשחק ברזולוציה נמוכה יחסית.

איזו בעיה עם פילטרים? קרא את ביקורת האתר(צרפתי באחת מההודעות שלי) וקרא עוד ביקורות ותראה.

פוזילה, עובדות ועוד בלי פילטרים?

:lol::bash::s07::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור ברגע שאתה OC הלכה האחריות ולא חבל להישאר חבל להישאר בלי אחריות עם כרטיסים כאלו יקרים? שהרבה מאוד פשוט מתקלקלים סתם ללא סיבה וצריך אחרי זה לממש אחריות.ואם כבר בעניין הOC הליבה של 2900 פשוט מעולה לOC אנשים ההגיעו איתה ל1000 מגה הארץ בליבה שזה מטורף,אבל לא שמעתי על אחת מהפורום שעשה OC ל2900

ו8800GTS640 עם OC ממהמפעל עולה בסביבות 2500-2600

לא עדיף לקחת בראש שקט איזה 2900 שחזק בסטוק יותר מ640 כמעט בכל משחק ולפעמים משתווה לGTX(תראה לי GTS שמשתווה אליו)

והוא משתפר עם כל דרייבר שיוצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא עדיף תשובות מנומקות למה אתה יכול למצוא בתרד הזה ובעזרת search.gif.

באילו הגדרות חזק ממנו?

בעל כרטיס HE מחפש שהכרטיס שלו יוכל להפעיל כמה שיותר משחקים ברזולוציה הגבוהה ביותר עם פילטרים.

בהגדרות האלו ה8800GTS 640 טוב יותר.

עוד פעם דריוורים? מה קשה להבין בזה שלא רק ל2900 יוצאים דריוורים?

gamespot ערכו מבחנים לראות מה יותר שווה מבחינת יחס של מחיר וביצועים והממצעים שלהם הוא שה8800 עדיף על ה2900.

http://www.gamespot.com/features/6173135/index.html?tag=topslot;title;2&om_act=convert&om_clk=topslot

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא עדיף תשובות מנומקות למה אתה יכול למצוא בתרד הזה ובעזרת search.gif.

באילו הגדרות חזק ממנו?

בעל כרטיס HE מחפש שהכרטיס שלו יוכל להפעיל כמה שיותר משחקים ברזולוציה הגבוהה ביותר עם פילטרים.

בהגדרות האלו ה8800GTS 640 טוב יותר.

עוד פעם דריוורים? מה קשה להבין בזה שלא רק ל2900 יוצאים דריוורים?

gamespot ערכו מבחנים לראות מה יותר שווה מבחינת יחס של מחיר וביצועים והממצעים שלהם הוא שה8800 עדיף על ה2900.

http://www.gamespot.com/features/6173135/index.html?tag=topslot;title;2&om_act=convert&om_clk=topslot

אבל מה קשה להבין שנווידיה מוציאה כבר 7-8 חודשים דריוורים, וAMD-ATI רק חודש-חודשיים?

בדרך-כלל הדרייוורים הראשונים הם אלו שמשפרים ומשנים, לאחר מכן זה תקלות קטנות פה ושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עברו חודשיים מאז ההשקה, ועברנו כבר 3 דרייברים. קשה לי לראות שיפורים גדולים שיבואו מהדרייברים הבאים-כמו שאמרת, תקלות קטנות פה ושם.

האם תוכל לומר לי כמה דריוורים נווידיה הוציאה?

לאומת -ATI שהוציא רק 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בדיוק כמה אבל זה לא משנה, תאמין לי שמהדרייבר השני\השלישי של נוידיה לא היו שיפורים כל כך בביצועי הכרטיסים.

לאומת זאת, הדריוור האחרון של ATI הציג 5%-10% שיפור ביצועים, אך אין לנו פה על מה להתבסס יותר מדי, פשוט צריך לחכות לדריוור הבא.

מה שכן, שהדריוור האחרון (ה7.6 אם אני לא טועה) נתן עקיפה על הGTS והתקרב לGTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לפקס אותכם למה אתם יוצאים לי לתחומים שלא בישבילי חח

1. אני לא מתכוון לעשות שום OC על הכרטיס מסך.

2. כרגע אני קונה 8800GTS 640mb - השאלה זה אם להחליף ל 2900XT או לא ..

3. כן אני קונה מ KSP ואל תשגעו על הקטע הזה.

4. ההבדלים בחנות הזו בין 8800 ל 2900XT הוא הבדל של 100

5. אני עובד על מסך 19 אינץ ברזולוציה של 1024X1280 ולא משהו אחר.

עכשיו תמשיכו בדיון תוך כדי הסתמכות על הנתונים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...