ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שאפשר לקרוא למכשיר בינוני. כי חווית השימוש בו נראית הרבה יותר טובה משל כל המתחרים לפי כל ביקרות רצינית שקראתי.

כל מי שקורא למכשיר בינוני נוטה להתעלם מכך לחלטין.

אתם יכולים להתלונן על המחיר - אבל אם אפל הצליחה למכור מעל חצי מליון יחידות ביום - כנראה שאין לה שום סיבה לנקוב במחיר נמוך יותר.

ההערכה של עלות היצור של הטלפון היא בסביבות ה 250$ מה שאומר שלאפל יש עוד מקום להוזלות מחירים כשהם יצטרכו אותם.

בכל מקרה אני לא יהיה מופתע אם הטלפון הזה וגרסאות עתידיות שלו יהיו פופלאריות ביותר. הם לא יחליפו את כל המתחרות בשוק ה high-end של הפלאפונים.

אלה להפך - הם ינגסו בשוק ה- high-end מלמטה - וימכרו למשתמשים שלא היו קונים טלפון high-end - האיטגרציה של ה , קלות השימוש במכשיר, והפיצרים הרבים שהוא מציע למשמתמש הפשוט שהרבה יותר זמינים על המכשיר הזה (גם עקב החשיפה הרבה שהוא מקבל) מנצחים כל פרט טכני כזה או אחר עבור רוב המשתמשים.

[br]פורסם בתאריך: 8.07.2007 בשעה 13:17:51

והאייפון השנוי במחלוקת הזה הולך לנער ולעורר את שוק הפלאפונים והחברות הרדומות שהתחרו בו עד עכשיו.

דברי אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לשלם 300 דולר להחליף כל שנה :smile1::kopfpatsch:

בפוקט היתה סקירה על החסרונות שלו, לי יש C650 פלאפון ספייר ואני יכול להגיד בגאווה: לא חסרים דברים שהמכשיר הזה לא רואה בהם את האייפון! :smile1:לפחות אפשר לקבוע בו צלצול להתקין משחקים ויישומים ולשלוח MMSים שבאייפון אי אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת חבל לשלם 300 כל שנה, מזל שלא זה הולך להיות המצב באמת, אפילו לא קרוב.

לגבי המוטורולה שלך, כל הכבוד, רק מעניין מי הולך להנות יותר מהמכשיר שלו : אתה והמוטורלה שלך או האמריקאי העשיר שקנה .

אל תשכח שלו יש נגן מולטימדיה עם תמיכה בפלאפון (מצ'וקמקת להגדרתך) ולך יש מכשיר פלאפון עם תמיכה מצו'קמקת במולטימדיה.

השאלה היא מה כל אחד מחפש.

קרפדי - אני לא טענתי לרגע שאפל המציאה משהו (לא שזה משנה משהו או שזה משהו חשוב), אני חושב שאת מה שטענתי שם הדגשתי בשחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אף אחד לא חשב על משהו פשוט כזה (היפוך מסך) במכשיר מולטימדייה שמשמש גם כפלאפון?

המסך המתהפך כבר קיים בסלולרים.

אומנם לא עם חיישן, אבל ברגע שאתה שולף את המקלדת או לוחץ על כפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת חבל לשלם 300 כל שנה, מזל שלא זה הולך להיות המצב באמת, אפילו לא קרוב.

לגבי המוטורולה שלך, כל הכבוד, רק מעניין מי הולך להנות יותר מהמכשיר שלו : אתה והמוטורלה שלך או האמריקאי העשיר שקנה .

אל תשכח שלו יש נגן מולטימדיה עם תמיכה בפלאפון (מצ'וקמקת להגדרתך) ולך יש מכשיר פלאפון עם תמיכה מצו'קמקת במולטימדיה.

השאלה היא מה כל אחד מחפש.

קרפדי - אני לא טענתי לרגע שאפל המציאה משהו (לא שזה משנה משהו או שזה משהו חשוב), אני חושב שאת מה שטענתי שם הדגשתי בשחור.

אל תדאג זה הפלאפון ספייר שלי, יש לי K610 ותאמין לי שהאמריקאי לא יהנה כלכך, לא חסרות תלונות באנטרנט שראיתי על אי הנוחות שלו, אם היו משקיעים יותר ולא כמו שהם השקיעו באייפוד (הדפוק) שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בסרטון שכאשר אתה הופך את המכשיר

ממצב אנכי לאפקי ולהפך, המסך מתהפך אוטמאטית...

לפי דעתי המסך שלו הוא חידוש טכנולוגי בפני עצמו.

יש את הפונקציה הנ"ל בK850i החדש של אריקסון :)

אני לא חושב שאפשר לקרוא למכשיר בינוני. כי חווית השימוש בו נראית הרבה יותר טובה משל כל המתחרים לפי כל ביקרות רצינית שקראתי.

כל מי שקורא למכשיר בינוני נוטה להתעלם מכך לחלטין.

אתם יכולים להתלונן על המחיר - אבל אם הצליחה למכור מעל חצי מליון יחידות ביום - כנראה שאין לה שום סיבה לנקוב במחיר נמוך יותר.

ההערכה של עלות היצור של הטלפון היא בסביבות ה 250$ מה שאומר שלאפל יש עוד מקום להוזלות מחירים כשהם יצטרכו אותם.

בכל מקרה אני לא יהיה מופתע אם הטלפון הזה וגרסאות עתידיות שלו יהיו פופלאריות ביותר. הם לא יחליפו את כל המתחרות בשוק ה high-end של הפלאפונים.

אלה להפך - הם ינגסו בשוק ה- high-end מלמטה - וימכרו למשתמשים שלא היו קונים טלפון high-end - האיטגרציה של ה , קלות השימוש במכשיר, והפיצרים הרבים שהוא מציע למשמתמש הפשוט שהרבה יותר זמינים על המכשיר הזה (גם עקב החשיפה הרבה שהוא מקבל) מנצחים כל פרט טכני כזה או אחר עבור רוב המשתמשים.

*אני חוייתי את המכשיר בהשקה, וזה דיי מצטריך את שני הידיים כדי להשתמש במסך וזה מבאס

*אפל מכרה מעל חצי מליון יחידות בגלל שכל אמרקיאי מסתובב עם iPod וקונה כל מוצר של אפילו בלי לבדוק, העיקר שזה מוצר של .

אני רוצה לראות את האייפון מצליח באירופה, אוסטרליה ואסיה כמו שהצליח באמריקה

*הפיצרים הרבים שהוא מציע למשתמש הפשוט קיימים בכל פלאפון mid כקיום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה העיקרית של כולכם זה שאתם כ"כ עסוקים במה אין בו.

אם למשל היה לו כל דבר אפשרי אבל כל שאר הפלאפונים בעולם היו עמידים לשריטות כמו שהוא עמיד והוא לא היה הייתם רואים איך כולם אומרים: "הiPhone לא שווה הוא נשרט כ"כ בקלות שאסור לקנות אחד כזה".

מישהו בכלל בפורומים הזכיר את העובדה שיש לו יכולות גראפיקה שעוקפות כל דבר אחר בשוק? אותו כרטיס מסך תלת מימד כמו למשל ב N95 ובנוסף את היכולות ליצור גראפיקה שיש ל OSX. (תחפשו קצת על ANIMATION).

חוץ מזה, לאף אחד זה לא משנה העובדה שזה הפלאפון הראשון שיש לו דפדפן מלא.

אישית אני מחשיב את הדפדפן הזה הרבה יותר חשוב מאשר MMS או שיחות וידאו, שתי תכונות שקיימות במכשיר שלי שאני משתמש בשתיהן ביחד פעם בחודשיים בערך.

החוסר יכולת לבחור בתור צלצול זה קצת מבאס אבל GIVE ME A BREAK אם זה החסרון ההכי גדול שאפשר למצוא אני ארוץ לקנות אותו רק בגלל שלא הצליחו למצוא חסרון יותר משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מחפשים בכוח מה טוב ומה לא באייפון,חלאס!

המסך שלו עמיד בשריטות.. ואואו רק בשביל זה אני אקנה .

כבר הגעתם לפרטים קטנים וזניחים, עוד מעט תגידו שהמפעל של האייפון שומר שבת אז זאת סיבה לקנות.

אתם מנסים לשכנע אחת את השני בקשר לאייפון... והדיון הזה יכול לא להגמר.

דעה שלי, המכשיר הזה לא מתאים למנטליות הישראלית, למוצרים של צריך להתרגל, כמו לאייפוד ולOSX.

אחת הסיבות שהמכשיר לא ימכר בישראל היא שהוא פשוט לא מתאים.

למה נראה לכם שחברות הסלולר מאכילים אתכם כל הזמן בדור 3? הם לימדו את הקהל הישראלי שאם זה לא דור 3 זה לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין EDGE לדור שלישי הוא הרבה יותר זניח מעמידות פיזית של מכשיר לפגיעות, אלא אם כן אתה צופה בסרטונים ב כל היום שאז בכל מקרה עדיף לעשות את זה חינם דרך ה WIFI וגם אני דיי בטוח שאין אף מכשיר אחר שיכול לעשות את זה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...