מדיות Taiyo Yuden - מהיכן לקנות? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות Taiyo Yuden - מהיכן לקנות?

jamoos123

Recommended Posts

לא נורא גבר - זה קורה לכולנו

חחחחח

והדגש הוא על פורמט פלוס - כי לפורמט פלוס אפשר לעשות ביטסטינג לדיוידירום וזה פשוט דבר נפלא.

נפלא!!!!

מה זה אומר ביטסטינג ? אני כבר לא כל כך מעודכן

ויש איזשהו הבדל בין פורמט +ל - תמיד חשבתי ששנייהם נתמכים בכל המכשירים ואין שום הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שניהם נתמכים בכל המכשירים העכשויים עכ כמה שידוע לי.אבל יש מכשירים ישנים אם העדפות משלהם.הביטסטינג משנה לDVD ROM עד כמה שזכור לי.יש לך מידע מפורט בסטיקי FAQ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר ביטסטינג ? אני כבר לא כל כך מעודכן

ויש איזשהו הבדל בין פורמט +ל - תמיד חשבתי ששנייהם נתמכים בכל המכשירים ואין שום הבדל

אז ככה - יש בעצם 3 פורמטים של דיוידי - השלישי הוא פורמט -ROM שהוא הפורמט של הדיסקים המקוריים שמוטבעים במיפעל לייצור הדיסקים - והוא הפורמט הכי הכי הכי תואם לכל המכשירים. למרות שההבדל הוא מאוד זניח בין פורמט מינוס לפלוס - התאימות של המינוס גדולה יותר משל הפלוס. בשנה וחצי האחרונות הצליחו לסדר את הצריבה של פורמט הפלוס כך שהוא יצרב דומה מאוד לפורמט של הדיוידי רום ובכך יהיה אפילו תואם יותר מפורמט המינוס - וזה בדיוק הביטסטינג (BITSETTING). כמובן שצריך צורב שתומך בצריבה מסוג זה או תוכנת צריבה שעושה זאת (לדוגמת IMGBURN).

כמובן שביטסטינג על DVD+R של YUDEN זה השילוב הכי מנצח.

אשמח לענות על שאלות נוספות.

יום טוב לכל עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי Verbatim אשכרה מייצרים דיסקים (כימיקלית)? הם לא נעזרים בחברות צד-שלישי כדוגמת T.Y/Mitsubishi Ch/Ritek?

תמיד הם יצרו דיסקים. וורבטים היא חברת השווק של MCC או MITSUBISHI CHEMICAL CORP.

כושר הייצור שלהם מוגבל ולכן הם מפנים אותו לייצור של מדיות יקרות, וחלק ניכר של המדיות הסטנדרטיות הם מפנים לייצור לקבלני משנה בטיוואן, הודו, ויפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח על השרשור הזה :xyxthumbs:

יש לי כמה שאלות גם מהשרשור הנ"ל וגם מקריאה של דיונים אחרים בפורום באותו נושא שפעם אחת ולתמיד אני רוצה להבין, אודה למי שיוכל לעזור.

1. הדעות חלוקות ואני לא מבין עדיין איזה דיסקים של וורבטים יותר טובים, אלו שמיוצרים ביפן או אלו שמיוצרים בטייוואן (מצאתי כמה תגובות כל אחד אומר משהו אחר) לדוג':

Shaq - "ההמלצה שלי ל IG בלי לחשוב פעמיים היא על הדיסקים של Verbatim שנמכרים באופיס דיפו שעל אריזתם כתוב Pastel Disc ו Made in Japan. (שים לב, יש להם כמה סוגים)."

במקום אחר תגובה של Xdude - "לגבי וורבטים שמיוצרים בטאיוואן, בטח אלו הוורבטים הכי טובים, 99.9% מהסריקות עליהם הם 97-99 (אני תמיד צורב

עליהם במהירות 16, 6 דקות צריבה, איכות בומבה, למה שאני אלך על TY?)."

אני יכול להמשיך עם הדוגמאות אבל השאלה מובנת... אני רוצה לדעת מה יותר איכותי מבין השניים.

2. מה אומר ה Pastel Disc שכתוב לעי"ל? האם זה כתוב על כל דיסק של וורבטים מתוצרת יפן או שזאת תוספת מיוחדת?

3. הייתי רוצה תשובה לשאלה שפותח הדיון שאל בהתחלה. ציטוט - "האם ניתן עדיין לקנות את מדיות ה YUDEN000 T02, או שיש כעת רק T03/TYG03?

האם סדרת ה -03 נופלת באיכותה מה-02"

4. חוץ מהדיסקים האיכותיים של וורבטים, הוזכרו בדיונים אחרים גם דיסקים של TDK כמעולים, האם גם לחברה הזאת יש יצרנים שונים באיכויות שונות כמו לוורבטים?

5. לגבי ביטסטינג, הבנתי בעקרון מה זה (טכנולוגית צריבה שמדמה rom) אבל אפשר דוגמא מוחשית למה זה טוב? דובר פה על תאימות יותר גדולה למכשירים שונים, הכוונה נגיד שיותר מכשירי ביתיים יוכלו לקרוא את הדיסק? או מה?

מצטער שיצא לי קצת ארוך, בבקשה תעזרו לי לסגור את הקצוות האלה

תודה.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמתי הייתי שמח גם אני לדעת אחת ולתמיד מה נחשב הכי טוב - דיסקים תוצרת יפן או טיוואן, כי גם אני שמעתי דיעות גם לכאן וגם לכאן.

ואני אעלה עוד שאלה: הסתכלתי עכשיו בבית על חבילה של DVD+R DL שיש לי בבית של ורבטים כמובן (ה-DL היחיד שהצורב שלי מקבל, וכנראה בצדק) וכתוב עליהם שהם מיוצרים בסינגפור דוקא. איך זה נחשב מבחינת איכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...